Predstavljanje

Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Jakovp sri 26.2.2020 21:41
picajzla0707 kaže...
Čitatelj kaže...

Temperature bez stakla na GPU strani:

GPU: 74°C

GPU (hot spot): 86°C

VRAM: 78°C

VRM: 76°C

hvala za testove

uglavnom, očito to nije grafa za mala kućišta

 Zašto, to su sasvim solidne temperature pod uvjetom da vent ne roka na najjače. Uzmi u obzir da je iza stakla, da je iza perf. panela bi išlo još dosta dole.

picajzla0707 sri 26.2.2020 21:51
Jakovp kaže...
picajzla0707 kaže...
Čitatelj kaže...

Temperature bez stakla na GPU strani:

GPU: 74°C

GPU (hot spot): 86°C

VRAM: 78°C

VRM: 76°C

hvala za testove

uglavnom, očito to nije grafa za mala kućišta

Uzmi u obzir da je iza stakla...

 piše bez stakla

Jakovp sri 26.2.2020 22:00
picajzla0707 kaže...
Jakovp kaže...
picajzla0707 kaže...
Čitatelj kaže...

Temperature bez stakla na GPU strani:

GPU: 74°C

GPU (hot spot): 86°C

VRAM: 78°C

VRM: 76°C

hvala za testove

uglavnom, očito to nije grafa za mala kućišta

Uzmi u obzir da je iza stakla...

 piše bez stakla

 A je da, bravo. Trebao bi i podatak o brzini ventilatora za neku predodžbu.

Cansee čet 27.2.2020 11:28
Valentin17 kaže...
Čitatelj kaže...

Trenutno beta testiranje kucista

Daj popuni Moj PC rubriku, baš mi se dopada konfiguracija koju si složio.

 

meni se isto baš sviđa, a ne znam kako da citiram iz one teme u ovu temu.

 

Čitatelj jel to priprema za CP2077? 

Valentin17 čet 27.2.2020 13:47
Cansee kaže...

 meni se isto baš sviđa, a ne znam kako da citiram iz one teme u ovu temu.

Citiraš ga, kad otvori poruku ideš ctrl + A, kad selektira sve, stisni ctrl + C.

Vrati se u temu gdje ćeš pisati poruku, otvoriš novu poruku i stisneš ctrl + V te upišeš željeni tekst.

Čitatelj čet 27.2.2020 14:39
Valentin17 kaže...

Daj popuni Moj PC rubriku, baš mi se dopada konfiguracija koju si složio.

 

Raijintek Ophion Evo + 1x Noctua NF-P12 Redux
Asus Strix B450-I AM4
AMD Ryzen 7 2700 AM4
Enermax Liqmax II + 2x Noctua NF-P12 Rredux
Seasonic Focus SGX-650 SFX-L
Crucial Ballistix Sport AT 2x 16GB 3200MHz
Samsung 970 EVO 1TB
XFX RX 5700 XT Thicc III Ultra

Najveci promasaj - Enermax ventilatori. Blok je do 33mm debljine pa pase u kuciste,
pumpa je tiha, nema RGB-a (blok svijetli bijelo, al jako slabo i priguseno, samo logo, pa se ni ne vidi).

Tako da sam uzeo Noctue Redux serije, jer su mrvicu "losije" od NF-A12x25, a 2.5x povoljniji ventilatori.

Prvobitno sam planirao ici na nizi Raijintek Ophion (nonEVO), zajedno sa Thermalright AXP-100RH,
i drzao sam ga u kosarici, ali je preko noci nestao.

Da nebi bilo sve tako crno sa Enermaxom - osim tihe pumpe, montaza je jako jednostavno rijesena,
crijeva su gipka i tamam, niti prekratka ni predugacka, bas za ITX.

Jos samo da otkrijem koji je BIOS na XFX-ici SILENT, jer nema nikakav manual, nije na kartici
nigdje naznaceno, radije bi izgubio par stupnjeva i par megaherca, da grafika konstantno ostane tiha u idleu.

Ako te jos sta zanima, pitaj.

Cansee kaže...

Čitatelj jel to priprema za CP2077? 

 

Da

The_Fichek čet 12.3.2020 15:20

Miš je dobar, kvaliteat super, ali samo i jedino za nekog s ogromnom šapom. Za ljude duljine šake 20cm po meni nije preporuka tko želi baratat s mišem, a ne tromo micat i tu i tamo stisnut neku tipku. Znači za casual gaming je onda ok, za competitive nikako ne, tko nema dovoljno veliki grip.. Da izbace isti miš malo manjih dimenzija to bi bio posao, ali bi onda vjerojatno bilo previše tipki na premalenom prostoru.

VladimirLem čet 12.3.2020 16:03
picajzla0707 kaže...
playjob kaže...

Stigao Logitech G502 SE Gaming Hero RGB. Perfekcija od miša.

 joj, kad vidim ovu sliku izgleda mi kao jeftina kopija lego igračaka 

 Da, tako izgleda al definitvno nije šrot kvaliteta. To je provjerena Logitech pozdanost.

playjob čet 12.3.2020 16:08

Boja mi definitivno nije bitna na mišu, nigdje ga neću nosit tako da me zaboli je li crne, roze ili duginih boja. Što se tiče tipki na njemu imaju svoju funkcionalnost i zbilja mi skraćuju vrijeme u nekim stvarima. Sama ergonomija miša savršeno odgovara mojoj šaci.

Picajzla, vjerujem da ti imaš miš s kuglom. 😁

playjob čet 12.3.2020 16:11

Boja mi definitivno nije bitna na mišu, nigdje ga neću nosit tako da me zaboli je li crne, roze ili duginih boja. Što se tiče tipki na njemu imaju svoju funkcionalnost i zbilja mi skraćuju vrijeme u nekim stvarima. Sama ergonomija miša savršeno odgovara mojoj šaci.

Picajzla, vjerujem da ti imaš miš s kuglom. 😁

picajzla0707 čet 12.3.2020 16:33
playjob kaže...
Boja mi definitivno nije bitna na mišu, nigdje ga neću nosit tako da me zaboli je li crne, roze ili duginih boja. Što se tiče tipki na njemu imaju svoju funkcionalnost i zbilja mi skraćuju vrijeme u nekim stvarima. Sama ergonomija miša savršeno odgovara mojoj šaci.

Picajzla, vjerujem da ti imaš miš s kuglom. 😁

bio je logi godinama, dok nisu počeli jebavat s dvoklikom

onda sam prešao na fireglider i to je bila najbolja investicija ikad

sad sam trenutno na stelseries rival 300, inače taj mi logi paše baš zbog veličine jer većina miševa u mojo ruci izgleda kao igračka za dvogodišnjake

 

da se vratim na temu - stvarno mi ti bijeli gumbi izgledaju kao lego kockice, a bogme i taj kotačić od plastike koja tako nemušto glumi metal nije ništa bolji

ne sumnjam da je kvalitetan i dobar, samo me izgled bode u oči, jbga

playjob čet 12.3.2020 16:45
picajzla0707 kaže...
playjob kaže...
Boja mi definitivno nije bitna na mišu, nigdje ga neću nosit tako da me zaboli je li crne, roze ili duginih boja. Što se tiče tipki na njemu imaju svoju funkcionalnost i zbilja mi skraćuju vrijeme u nekim stvarima. Sama ergonomija miša savršeno odgovara mojoj šaci.

Picajzla, vjerujem da ti imaš miš s kuglom. 😁

bio je logi godinama, dok nisu počeli jebavat s dvoklikom

onda sam prešao na fireglider i to je bila najbolja investicija ikad

sad sam trenutno na stelseries rival 300, inače taj mi logi paše baš zbog veličine jer većina miševa u mojo ruci izgleda kao igračka za dvogodišnjake

 

da se vratim na temu - stvarno mi ti bijeli gumbi izgledaju kao lego kockice, a bogme i taj kotačić od plastike koja tako nemušto glumi metal nije ništa bolji

ne sumnjam da je kvalitetan i dobar, samo me izgled bode u oči, jbga

 Ma kažem ti, ko ga j. 

Dok igram ne gledam u miš, nigdje ga neću nosit, a bitno mi je da je kvalitetan, ali i ponuda od 300kn za njega je više nego dobra.
Roccat Kova-u sam koristio nešto više od 3 godine i nikakvog problema nije bilo, pa čak ni tog dvoklika kao kod prethodnika, nekoliko Razer Deathadder-a.

Nadam se da će i ovaj izdurat.

CrossDeath sri 1.4.2020 15:01
Čitatelj kaže...

CrossDeath - u tvoje kuciste stane moje kuciste dvaput. A u mom kucistu je veca grafika nego u tvom kucistu.

Neka neka, ovo kuciste izgleda kao da moze i nuklearni udar prezivjeti, tako da imam dosta mjesta i vremena za neke buduce nadogradnje 

The_Fichek pet 3.4.2020 20:22

Ili vani (npr. caseking ili opcenito trazis na idealo.de za Njemacku) ili na Njuski jer 270kn je malo previse za 4 kabla. Jedan ih prodaje plave za 170kn na Njuski, upises Phanteks u trazilicu..

BOGDO čet 16.4.2020 21:09
Jakovp kaže...

BOGDO  Cool miš, nadam se da stiže i veća podloga. Koje igre igraš?

 Hvala. Miš je super. Igram BF5 i The division 2. Ma imam većih podloga, ali trenutno mi nije đir.

Jakovp čet 16.4.2020 21:58
BOGDO kaže...
Jakovp kaže...

BOGDO  Cool miš, nadam se da stiže i veća podloga. Koje igre igraš?

 Hvala. Miš je super. Igram BF5 i The division 2. Ma imam većih podloga, ali trenutno mi nije đir.

 Aha ok, za te igre nije problem :) Uživaj!

nikola_st pet 17.4.2020 17:00
The_Fichek kaže...
nikola_st kaže...

Napokon build gotov

Super build, ali nemoš staviti u istu sliku sleeved kablove grafe i kečap kablove za matičnu :D Update MojPC!

 ceka se kabel iz kine :D