Predstavljanje

Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Promster čet 1.8.2019 15:54
Slike vašeg Hardverahahhaajaads kaže...

Evo dosla ujutro frendu konfa koju je slozio ibme74  

 

Radi se o:

 

Ryzen 7 3700x

MSI B450 A-PRO

G.SKILL Ripjaws V 2x8 3200mhz

Palit RTX 2080 Super GameRock

Crucial P1 500GB

Crucial MX500 500GB

NZXT H500

Corsair RMx 750w

Arctic Freezer 34 Esports 

2x Arcitc F12pwm 120mm 

Sve super, ali ovaj backplate na grafičkoj.

 

Palit zaglavio u 90ima?

hahhaajaads čet 1.8.2019 16:01
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...

Evo dosla ujutro frendu konfa koju je slozio ibme74  

 

Radi se o:

 

Ryzen 7 3700x

MSI B450 A-PRO

G.SKILL Ripjaws V 2x8 3200mhz

Palit RTX 2080 Super GameRock

Crucial P1 500GB

Crucial MX500 500GB

NZXT H500

Corsair RMx 750w

Arctic Freezer 34 Esports 

2x Arcitc F12pwm 120mm

 

Sve super, ali ovaj backplate na grafičkoj.

 

Palit zaglavio u 90ima?

 Bolje ista nego nista 

ibme74 čet 1.8.2019 23:07
nhooydz kaže...

Ekipa koja uvijek se buni da su cijene previsoke na oglasima kupuje Razer stvari, jel to meni samo ironično ili? :D

 

Ako pricas o mom misu placen je 280kn novi, ako ti je to puno onda ne znam sta ti je "malo" para za mis 

 

BTW kakve veze ima nova nekoristena roba iz ducana sa pretjerivanjem cijene za svoje staro i koristeno?

MEGATAMA čet 22.8.2019 14:04
Jakovp kaže...

MEGATAMA   Opa vidim sliger stigao a :) koliko te to zadovoljstvo koštalo sa svim davanjima?

Kupio sam konfu od lika koji sastavlja takve sisteme,mislim da je kuciste bilo 200 i nesto eura,racun mi je negdje u kutijama 😁

Jos ne vjerujem da u ovakvom kucistu mogu imat 3 slot grafu i da je sve tiho,proc je delidan i opcenito su temps smijesne u full loadu.

Bios grafe drzim na quiet..

Valentin17 uto 27.8.2019 21:49
Almin94 kaže...
ploca ga uredno regulise te pocinje svoj rad od necujnih 270 RPM. 

I tako ne hladi skoro pa ništa, taj tip ventilatora je namjenjen za nekoga kome buka nije problem te želi ventilatore koji će se vrtjeti puno vremena na visokim okretajima,

njihove prave performanse dolaze do izražaja na preko 1000 okretaja, sve ispod toga nema smisla pored novih još tiših i jačih NF A12 X 25 120 mm modela.

ps. kad je vani vrućina, fino ih naviješ, slušalice na uha i oderi po nekoj igri, hlade jako dobro, ali tu i tamo ih čujem čak i preko slušalica, imam 3 komada 140 mm.

Almin94 uto 27.8.2019 23:20
Valentin17 kaže...
Almin94 kaže...
ploca ga uredno regulise te pocinje svoj rad od necujnih 270 RPM. 

I tako ne hladi skoro pa ništa, taj tip ventilatora je namjenjen za nekoga kome buka nije problem te želi ventilatore koji će se vrtjeti puno vremena na visokim okretajima,

njihove prave performanse dolaze do izražaja na preko 1000 okretaja, sve ispod toga nema smisla pored novih još tiših i jačih NF A12 X 25 120 mm modela.

ps. kad je vani vrućina, fino ih naviješ, slušalice na uha i oderi po nekoj igri, hlade jako dobro, ali tu i tamo ih čujem čak i preko slušalica, imam 3 komada 140 mm.

Da, u loadu je 2000RPM pa i vise, tako sam podesio. Za idle mi nije bitno da puse toliko, bitno da je miran i tih. :)

Jakovp sri 2.10.2019 12:41
The_Fichek kaže...

Jakovp

Nije to nikakav overkill :) AMD-ovim grafama uvijek dobro dodje veci hladnjak. Zbog ove plastike se Strix grafa cini glomaznijom pa izgleda kao overkill. Cim vise aluminija to bolje 

 Vjeruj mi plastike je jako malo, sama rebra su barem 80% debljine grafičke, ventilatori su max 10 mm.

bloodborne sri 6.11.2019 10:45

da stari to ne zeli nista dirat, mijenjat. jedan dan sam samo dosao sa posla i skuzio da mi tepiha nema, ne znam kome je on smetao.
ali odustao sam od stalne prepirke i ispitivanja, njegova kuca, njegova volja. ne dira moje tehnoloske stvari i to postujem. :D
nema do parketa imam laminat u svojoj sobi u potkrovlju, ali parket je parket. samo jos neki ljepši stol i gledam da si narucim drveni stalak za slusalice
i onda ce to sve biti

picajzla0707 sri 6.11.2019 11:42
metallic kaže...

p.s. ajmo starija ekipa, (thubm UP, ili DOWN) tko se sića svadje oko parketa.

 parketi su bili i ostali jedan od osnovnih faktora kod ocjenjivanja gejming jazbine

mo'š ti imat neznam kakve i9, rtx 2080ti, rgb i vodena hlađenja, ali ako nema parketa sve je to pi**in dim, preseravanje, kupljeno na kredit - a nema se za paštetu, itd.

uglavnom, parket je najpoželjniji komad hardvera kod gejmera koji iole drži do sebe, temelj svake dobre konfiguracije 

mislim, pa ne'š valjda konfu stavljat na laminat, božesačuvaj

Puls3 sri 6.11.2019 11:45
metallic kaže...

Imaš pravi parket, NOICE! 

 

p.s. ajmo starija ekipa, (thubm UP, ili DOWN) tko se sića svadje oko parketa.

Morao sam uvik me nasmije.

 

 

 Ehhh gdje su ta vremena s lucyem i stjepanjom ...

Valentin17 ned 17.11.2019 21:51
DonOscar kaže...

Odlican setup, vrhumac za gaming

Za brzo bude vrijedio pola cijene koju je sada platio, nove grafe i novi procesori su pred vratima.

Još procesor kako tako, ali dati tolike novce za precjenjenu RTX karticu sada je ludilo s obzirom

da dolazi nova serija koja bude i jeftinija i dosta snažnija od sadašnje, sa više memorije,

mogao je dobiti istu ili jaču karticu za barem upola manje novaca.

 

EDIT:

 

Procesor i grafička kartica su kupljeni dosta ranije sudeći po porukama kolege, sada je promjenio samo kućište. 

DonOscar ned 17.11.2019 22:12

Tako je manje vise uvijek... Ako je covjek sad htio gaming strojcinu to si je i slozio i jos ce se dugo igrati na njemu. Uvijek dolazi nesto jace i bolje po boljoj cijeni, ali na taj nacin se moze cekati u nedogled...

Valentin17 ned 17.11.2019 22:14
DonOscar kaže...

Uvijek dolazi nesto jace i bolje po boljoj cijeni, ali na taj nacin se moze cekati u nedogled...

Jedno je kupiti kad nešto novo izađe ili netom prije toga, a nešto sasvim drugo je kupiti netom prije nešto novo dolazi.

ps. je.. protok zraka, ovako barem izgleda mrak, čisto sumnjam da ima probleme sa hlađenjem, a izgleda super.