Predstavljanje

Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Jack Sparrow ned 16.6.2019 08:17
Winnfield kaže...

Founders Edition na 72°c u zatvorenom kucistu? ili je Bn, Temp target na 72°c, ili ti je u sobi 15°c.

 Eto 3 sata u komadu i 73 najviše, a pocesor 76.

 

Kolko vidim po drugim reviewerima njima je isto oko 75-80 bilo u zatvorenom kučistu. Samo što izgleda oni nisu imali nikakvu ventilaciju nego ovako isprobali.

Mateo77 uto 9.7.2019 21:29
sudy_freak kaže...

Mateo77 (link na post) odlične slušalice.

Upari ih s Olympus Fiio E10K.

Vjeruj mi nećeš pogriješiti.
Pročitaj recenzije, pročitaj Amazon recenzije i topla preporuka.

 

ATH-M50X mi je gurao s pola snage, a otkako sam prešao na Beyerdynamic DT990 Pro koje su budi rečeno, 250Ω i njih gura bez problema.

 Hvala, te hvala na preporuci imati cu u vidu taj AMP/DAC nije preskup što mi se isto sviđa.  Ali pričekati cu još neko vrijeme s njegovom nabavkom, nije lako biti srednjoškolac bez love. 

Promster sub 13.7.2019 15:52
Almin94 kaže...

Umetnut novi kit ram memorije - GSkill Ripjaws V 16GB 2x8 3200MHz (mjesec i god proizvodnje May, 2019). Zapao me Hynix CJR, a to je ujedno i posljednja revizija Hynix IC-a. Uredno radi na fast preset timinzima Samsung B-Die ekvivalent memorije, a iste sam dobio koristeci Rzyen DRAM calculator. :)

Pazi da ti PC ne odleti sa stola od tolko Noctue. 

Almin94 sub 13.7.2019 16:24
Promster kaže...
Almin94 kaže...

Umetnut novi kit ram memorije - GSkill Ripjaws V 16GB 2x8 3200MHz (mjesec i god proizvodnje May, 2019). Zapao me Hynix CJR, a to je ujedno i posljednja revizija Hynix IC-a. Uredno radi na fast preset timinzima Samsung B-Die ekvivalent memorije, a iste sam dobio koristeci Rzyen DRAM calculator. :)

Pazi da ti PC ne odleti sa stola od tolko Noctue. 

 Leti, a ne cujes da leti. 

vrinho uto 16.7.2019 12:06

Znam sve ali samo tako je moguće okrenuti, da puše prema vrhu kučišta ili prema grafi. Rami nisu problem nego retardirani Fortron koji je napravio takve nosače za amd  Uskoro će biti riješeno s drugim coolerom.

Valentin17 čet 25.7.2019 05:52
Bulldozer kaže...

Stigo i moj dio slagalice

Jao, ne vjerujem da si dao svoje novce za ovakvu ploču.

ps. uz takav kalibar ploče, ja bih uzeo i neki kvalitetniji RAM, Titanium napajanje te custom loop vodeno,

pa kad je pretjerivanje sa pločom, neka je pretjerivanje do kraja.

Bulldozer čet 25.7.2019 09:29
Valentin17 kaže...
Bulldozer kaže...

Stigo i moj dio slagalice

Jao, ne vjerujem da si dao svoje novce za ovakvu ploču.

ps. uz takav kalibar ploče, ja bih uzeo i neki kvalitetniji RAM, Titanium napajanje te custom loop vodeno,

pa kad je pretjerivanje sa pločom, neka je pretjerivanje do kraja.

 

Gušti su gušti.. nije bezveze ova ploča ovoliko.. a i ispala je najbolje ispolirana i najviše nudi mbo

Valentin17 čet 25.7.2019 10:23
Bulldozer kaže...

 Gušti su gušti.. nije bezveze ova ploča ovoliko.. a i ispala je najbolje ispolirana i najviše nudi mbo

A daj nemoj, košta skoro 7000 kn, te novce ne može opravdat Rampage VI Extreme ili Zenith Extreme koje su drugi svijet

na bilo koju dječju ploču, da sam to plaćaš, malo sutra bi je uzeo.

 

metallic čet 25.7.2019 11:12
Valentin17 kaže...
Bulldozer kaže...

 Gušti su gušti.. nije bezveze ova ploča ovoliko.. a i ispala je najbolje ispolirana i najviše nudi mbo

A daj nemoj, košta skoro 7000 kn, te novce ne može opravdat Rampage VI Extreme ili Zenith Extreme koje su drugi svijet

na bilo koju dječju ploču, da sam to plaćaš, malo sutra bi je uzeo.

 

Moram komentirati, kolega, uvik si vrlo korektan, kako sad možeš samo tako nagađati o tuđim financijama..?

To je ekstra neukusno i neprovjereno.

Što i da nije sam kupio, zašto je manje vrijedna rasprava na forumu?

 

I bode me u oči, kakve su to dječije ploče, što bi Gigabyte i tech novinari rekli za taj izraz?

 

Pričajmo kao ljudi.

nhooydz čet 25.7.2019 12:44

Isti doticni kolega koji ima patolosku potrebu svaki oglas na forumu začiniti svojim savjetima o cijenama komponenti. Ne trljaju svi bradavice na Linusa i GamersNexus da im se da polemizirat oko irelevantnih stvari za 99,99999999999% usera. Zbilja ovakve trollove čemu tolerirati..

Jakovp čet 25.7.2019 13:30
ansha kaže...
Bulldozer kaže...

Pričaš gluposti.. dobro prouči sve pa onda piši

Napajanje i cooler su shrotex u odnosu na plocu, neizbalansirano...

 Meni nekako uz ovu klasu ploče više ide custom vodeno :)

ansha čet 25.7.2019 14:20
metallic kaže...

Službena forumska DDR4 memorija za PC.

 

 

Ajme sad tek vidim da je Aegis u ploci 

 

Ploca ce se pokvarit sa tako socijalnom memorijom. Ili ce dobit post error - please install a more expensive memory kit. 

Bulldozer čet 25.7.2019 19:11
ansha kaže...
Bulldozer kaže...

Pričaš gluposti.. dobro prouči sve pa onda piši

Napajanje i cooler su shrotex u odnosu na plocu, neizbalansirano...

 

Hvala bogu pola foruma zna šta je balans ;)

 

Je znaš kako je održavanje kod EK ? H150 slabije hladi od ovog tako da :) 

 

dr.dejavu kaže...
ansha kaže...

Napajanje i cooler su shrotex u odnosu na plocu, neizbalansirano...

 Aj barem je memorija u istom rangu sa plocom. 

 

Memorija je od prije ostala.. međutim uopće nevidim razlog stavljat bržu  memoriju niti sa nižim latencijama

Bulldozer čet 25.7.2019 19:18

Gle ja imam svoje razloge zašto sam si ovo kupio, i da ako neke zanima sam sam sebi platio svojim novcem ;)

 

Meni koliko HW-a prođe kroz ruke dao bi ruku u vatru da 95% foruma neće vidjet u cijelom životu ;)