itf4n pon 11.2.2008 22:47
CikaSpaso kaže...
itf4n kaže...

nekako sumnjam da ću ikad doći do toga .. ;)

 Priznaj da si ovo napisao samo da imaš još jedan post više. Smijeh

nisam

kao ni ovaj post
niki pon 11.2.2008 22:55

Hello, ja sam Niki i imam ovisničkih problema sa računalima, kofeinom, cigaretama, a ni alkohol mi nije stran.....

 

pozz iz Karlovca


Zašto stajati kad možeš sjediti?
SinCr0 pon 11.2.2008 22:57

ako mislis na ono predsjednika HR.Squada(bivseg), ne...naime davno sam smisljo sebi nick i nekako sam dosao do ovoga i na kraju sam slucajno vidio da vec postoji netko,al zao mi ga je bilo napustit pa sam tako i ostao...

Brum pon 11.2.2008 23:04

Dobro veče, ja sam Brum, luđak, ferovac, gamer, recenzent, tech-support, filmofil - ne nužno tim redoslijedom.


The Enrichment Center reminds you that the weighted companion cube cannot speak. In the event that the weighted companion cube does speak, the Enrichment Center urges you to disregard its advice.
Davor pon 11.2.2008 23:08
SinCr0 kaže...

ako mislis na ono predsjednika HR.Squada(bivseg), ne...naime davno sam smisljo sebi nick i nekako sam dosao do ovoga i na kraju sam slucajno vidio da vec postoji netko,al zao mi ga je bilo napustit pa sam tako i ostao...

 
Ah, vec sam pomislio da se vratio jos jedan stari UT-ovac =) No nema veze, dobrodosao koji god SinCr0 da si :P

Work is for people who suck at video games.
Miro pon 11.2.2008 23:30
SinCr0 kaže...

ako mislis na ono predsjednika HR.Squada(bivseg), ne...naime davno sam smisljo sebi nick i nekako sam dosao do ovoga i na kraju sam slucajno vidio da vec postoji netko,al zao mi ga je bilo napustit pa sam tako i ostao...

 Ja sam vec pomislio da si mi prijatelj. Mršti se