Predstavljanje

Koji mobitel posjedujete?

sinkee sri 4.11.2015 11:14

A ja nisam neki zahtjevan korisnik tak da ti u detalje ne bi ulazil.

Mene svakako služi, 5.5' zaslon je prva liga, više nikad ne bi prešel na manji, cpu je famozni snapdragon 810 koji ima problema sa zagrijavanjem, baterija je nešto lošija sa posljednjim oxygen updejtom, tako da se čeka ta zakrpa.

 

Al sve u svemu mob radi pravilno i bez trzavica.

hrčak sri 4.11.2015 11:24

Neki dan uzeo samsung galaxy s4, jako sam zadovoljan sa mobitelom, još ima podosta garanciju tako da se ne brinem ako se nešto dogodi i svakako preporučam mobitel

antoniomirage čet 12.11.2015 13:50

Imam Sony XPERIA M2 - Aqua i jako sam zadovoljan. Uzeo sam ga jer može pod vodu (5m) a to mi  je bitno za posao.Kamera je super ima 8mpx i

radi bezprijekorno. Inače sam na VIP-u i na 2 god sam dobio mob bez naknade, sa tim da imam 2000min prema svim mrežama, neograničen sms 

prema svim mrežama i 2GB prometa za net. Sve to za 150kn mjesečno što je meni prihvatljivo.

Iako radim imam svoju firmu i ovih 2000min ne mogu potrošiti, a sms je besplatan

dok 2GB interneta je sasvim dovoljno jer Wierless-a ima svugdje...

Eto jučer sam čuo da Z5 ide po 9kn sa sličnim uvijetima. On ima najbolju kameru u svijetu smarth- telefona

tako da se interesirajte. I da se razumijemo ja sam u VIP-u jer sam u njemu od početka,

pa se može reči i iz navike. Ali ako vi vidite bolje ponude kod drugih javite pa da možemo usporediti.

Inače obožavam SONY jer ti me telefoni nikada nisu razočarali a i sve drugo osim telefona je TOP.

Pozsrav i javite se....