Predstavljanje

BUG Forum - neocekivani preokret na vrhu

Friday čet 26.10.2017 11:49

Kako jutros javljaju razni mediji u Hrvatskoj, nakon gotovo "decenije" apsolutne dominacije forumasa djigibao na vrh je, po novoj forumskoj ljestvici, zasjeo forumas Friday. 

http://www.bug.hr/forum/bestusers/

 

Podsjetimo, Friday je svoj uspon od anonimnosti do vrha zapoceo iz malog slavonskog sela. Rodom iz radnicke obitelji, bez ikakve bitne formalne naobrazbe trosio je tipkovnice kao pokojni Hefner viagru pocesto stvarajuci glavobolju moderatorima koje je (kako nesluzbeno doznajemo) cesto znao potkupiti bocom dobre slavonske rakije. Nakon napisanih nesto vise od 20.100 poruka i otvorenih 1.058 tema napokon je zasjeo na sam vrh. Pri tome je bio ispracen jednim crvenim, nekolicinom zutih i sleperom bijelih kartona.

Iz urednistva buga jos uvijek se nisu ocitovali o "slucaju" vjerojatno u nadi da je ovako nesto ipak pogreska u algoritmu. 

mario.L_hr čet 26.10.2017 12:58

Što je sudbina malog čovjeka. Moraš otići iz Hrvatske da bi te cijenili. Još bi se ti načekao tog prvog mjesta da nisi otišao u Irsku (o nagradnim igrama neću ni pričati njih i tako pokupe ovi iz Preloga).

 

"Live long and prosper"

ddarknessfairyy čet 26.10.2017 13:40
Friday kaže...

14.11.2015 sam dobio petu zvjezdicu i od onda sam na drugom mjestu. Nekih godinu i pol prije toga sam dobio 4 i pol zvjezdice. Dug i trnovit put je to bio...

 

 Aha sad si se izdao. Priznaj da si temu oko odlaska u Irsku otvorio mjesec dana prije pete zvjezdice jer si shvatio da treba revno skupljati TU/hvala i provedbom svog lukavog plana odlučio preuzeti prvo mjesto. Mislim da ti zbog tog podmuklog poteza treba oduzeti bar pola zvjezdice i dodjeliti istu meni pošto sam prokazala tvoje skrivene namjere 

Friday čet 26.10.2017 13:43
ddarknessfairyy kaže...
Friday kaže...

14.11.2015 sam dobio petu zvjezdicu i od onda sam na drugom mjestu. Nekih godinu i pol prije toga sam dobio 4 i pol zvjezdice. Dug i trnovit put je to bio...

 

 Aha sad si se izdao. Priznaj da si temu oko odlaska u Irsku otvorio mjesec dana prije pete zvjezdice jer si shvatio da treba revno skupljati TU/hvala i provedbom svog lukavog plana odlučio preuzeti prvo mjesto. Mislim da ti zbog tog podmuklog poteza treba oduzeti bar pola zvjezdice i dodjeliti istu meni pošto sam prokazala tvoje skrivene namjere 

 

Je, mjesec i pol dana nakon otvaranja te teme sam dobio 5. zvjezdicu. Sigurno je to bilo presudno. Ne treba ignorirati ni 50-70 postova dnevno iz tog razdoblja 

picajzla0707 čet 26.10.2017 13:44
Friday kaže...

14.11.2015 sam dobio petu zvjezdicu i od onda sam na drugom mjestu. Nekih godinu i pol prije toga sam dobio 4 i pol zvjezdice. Dug i trnovit put je to bio...

 

 mislim da treba uvesti novi red zvjezdica... 

Friday čet 26.10.2017 13:46
picajzla0707 kaže...
Friday kaže...

14.11.2015 sam dobio petu zvjezdicu i od onda sam na drugom mjestu. Nekih godinu i pol prije toga sam dobio 4 i pol zvjezdice. Dug i trnovit put je to bio...

 

 mislim da treba uvesti novi red zvjezdica... 

 

Ja mislim da treba promjeniti algoritam. Samo 2 forumasa (koji nisu modovi) imaju 5 zvjezdica. Nekolicina 4 - 4.5 i to je to. Cudno, ne?

picajzla0707 čet 26.10.2017 14:06
Friday kaže... 

Ja mislim da treba promjeniti algoritam. Samo 2 forumasa (koji nisu modovi) imaju 5 zvjezdica. Nekolicina 4 - 4.5 i to je to. Cudno, ne?

 kani se teorija zavjere, mislim da ipak treba jedan pošteni wipeout, pa svi od nule opet u skupljanje zvjezdica 

boxer čet 26.10.2017 15:16

U jbt sad si postao zajeban, autoritet čovječe. Sada se možemo pozivati na tvoje postove jer su argumenti od autoriteta.

Možeš to ubaciti u CV i još da ti BUG dodijeli one diplome za Geekove, nešto kao YT značke za jubitubere

 

Šta ćeš sada kada si prekucao igru, end game sadržaj i nije nešto...

ihush čet 26.10.2017 15:34
Friday kaže...
..

 

Ja mislim da treba promjeniti algoritam. ..

 -algoritam je vrhunski AI, dijelovi koda se korste za HEP.. ne mijenjati, jer bi narušilo stabilnost sustava, države, interneta.. pa i šire.

(nećeš, mućki provokatoru!)

honor8 čet 26.10.2017 15:52
Friday kaže...

Kako jutros javljaju razni mediji u Hrvatskoj, nakon gotovo "decenije" apsolutne dominacije forumasa djigibao na vrh je, po novoj forumskoj ljestvici, zasjeo forumas Friday. 

http://www.bug.hr/forum/bestusers/

 

Podsjetimo, Friday je svoj uspon od anonimnosti do vrha zapoceo iz malog slavonskog sela. Rodom iz radnicke obitelji, bez ikakve bitne formalne naobrazbe trosio je tipkovnice kao pokojni Hefner viagru pocesto stvarajuci glavobolju moderatorima koje je (kako nesluzbeno doznajemo) cesto znao potkupiti bocom dobre slavonske rakije. Nakon napisanih nesto vise od 20.100 poruka i otvorenih 1.058 tema napokon je zasjeo na sam vrh. Pri tome je bio ispracen jednim crvenim, nekolicinom zutih i sleperom bijelih kartona.

Iz urednistva buga jos uvijek se nisu ocitovali o "slucaju" vjerojatno u nadi da je ovako nesto ipak pogreska u algoritmu. 

 

Čestitam !

Ovakav uspjeh zaslužuje i nekakvu barem simboličnu nagradu, ja predlažem termo donje rublje jer u Irskoj zna da zahladi.

Friday čet 26.10.2017 15:55
picajzla0707 kaže...
Friday kaže...

Javio zeni za izuzetno postignuce: 

zanimljiva komunikacija, no njezin avatar u komunikaciji s tobom je oko??!

...ubuduće ću biti blaži s tobom na forumu

 

Pa da, to ti je ono - samo te gledam...

hrka11 čet 26.10.2017 15:56

Koja cast,nadam se da cu uspjeti kao ti jednog dana.Ssad mi je jos draze sto te poznajem osobno i jos mi je veca zal sto janje nisam spremio 

 

Ali znam jednog koji ce te zahebat i preuzet vrh,veliki levatoui,terapija koja se ne moze opisati,a znas ga i ti.Nas veliki vodja CyberDemonVZ .

loky4i4 čet 26.10.2017 15:59
picajzla0707 kaže...

zanimljiva komunikacija, no njezin avatar u komunikaciji s tobom je oko??!

...ubuduće ću biti blaži s tobom na forumu

 svevideće oko 

ja na 28 stranici nije loše za ovih par godina

CyberDemonVZ čet 26.10.2017 16:02
hrka11 kaže...

Koja cast,nadam se da cu uspjeti kao ti jednog dana.Ssad mi je jos draze sto te poznajem osobno i jos mi je veca zal sto janje nisam spremio 

Ali znam jednog koji ce te zahebat i preuzet vrh,veliki levatoui,terapija koja se ne moze opisati,a znas ga i ti.Nas veliki vodja CyberDemonVZ .

 Hahaha.

Marš.

Magnolia_fan čet 26.10.2017 16:58
Friday kaže...

Kako jutros javljaju razni mediji u Hrvatskoj, nakon gotovo "decenije" apsolutne dominacije forumasa djigibao na vrh je, po novoj forumskoj ljestvici, zasjeo forumas Friday. 

http://www.bug.hr/forum/bestusers/

 

Podsjetimo, Friday je svoj uspon od anonimnosti do vrha zapoceo iz malog slavonskog sela. Rodom iz radnicke obitelji, bez ikakve bitne formalne naobrazbe trosio je tipkovnice kao pokojni Hefner viagru pocesto stvarajuci glavobolju moderatorima koje je (kako nesluzbeno doznajemo) cesto znao potkupiti bocom dobre slavonske rakije. Nakon napisanih nesto vise od 20.100 poruka i otvorenih 1.058 tema napokon je zasjeo na sam vrh. Pri tome je bio ispracen jednim crvenim, nekolicinom zutih i sleperom bijelih kartona.

Iz urednistva buga jos uvijek se nisu ocitovali o "slucaju" vjerojatno u nadi da je ovako nesto ipak pogreska u algoritmu. 

 Ha, jaka je konkurencija. Dani ljigica, Tonci vise ne pisem clanke, ali lizem guzice, rambox, Stjepanj, Ajar itd.