Bass pon 11.11.2019 16:59

Da i ja pocnem s "da li netko zna": prije tocno tjedan dana sam predao zathtjev za 500/250 jer imam 200/100 i jos nista. Zvao sam u sri i u sub o rekli su da pocekam iako mi je obecano da ce u sri biti i pogonu. Tehnicka sluzba sve provjerila, sve moze, ide, nema problema.

Da ih dalje spammam pozivima ili nesto radikalnije?

Anđeo bez falinge pon 11.11.2019 17:11
fila2208 kaže...

Ne vidim u korisničkom panelu nigdje opciju za raskidanje ugovora, tj. nisam više na ugovoru, ali jel mogu dje samo kao odbarat raskid veze pa da me zovu i mole da ostanem da starcima smanjim ratu.

 Ne znam jesi li na bakru ili optici...

Moj kolega s posla je dobio luđačke popuste jer je najavio T-comu da prelazi s njihove optike na vip.

Nakon dva dana ga je nazvao agent iz t-coma jer je VIP već podnio zahtjev t.komu za raskidanje ugovora i dobio je za manje novaca i HBO, Komplet sport, sve u Hd-u, ludnica.

 

Ako si na bakru podnesi zahtjev Iskonu da ćeš preći k njima a ako te nitko iz T-coma ne nazove nazovi ti njih i reci da ćeš preći na Iskon...

Da vidiš kako lete dobre ponude.

Anđeo bez falinge pon 11.11.2019 17:17
LeskiRM kaže...

Da ali iz nekog razloga mi konekcija pocne random pucati kao na slici iz mog prijasnjeg posta.

Znaci ono, 10 min konekcije tocno i pukne veza. Promijenili su mi vec router i ista stvar.

Moraš otići do spojne kutije na tavanu ili gdje je već i odrezati okisdirane žice te ponovo nove ufrkati.

u 80% slučajeva je to uzrok.

 

fila2208 pon 11.11.2019 19:09
Anđeo bez falinge kaže...
fila2208 kaže...

Ne vidim u korisničkom panelu nigdje opciju za raskidanje ugovora, tj. nisam više na ugovoru, ali jel mogu dje samo kao odbarat raskid veze pa da me zovu i mole da ostanem da starcima smanjim ratu.

 Ne znam jesi li na bakru ili optici...

Moj kolega s posla je dobio luđačke popuste jer je najavio T-comu da prelazi s njihove optike na vip.

Nakon dva dana ga je nazvao agent iz t-coma jer je VIP već podnio zahtjev t.komu za raskidanje ugovora i dobio je za manje novaca i HBO, Komplet sport, sve u Hd-u, ludnica.

 

Ako si na bakru podnesi zahtjev Iskonu da ćeš preći k njima a ako te nitko iz T-coma ne nazove nazovi ti njih i reci da ćeš preći na Iskon...

Da vidiš kako lete dobre ponude.

 bakar doma još, uskoor odlazim od doma na stan di ću uzet optiku, ali bi volio starcima složit ok paket da imaju doma. Ništa divlje, samo net i telefon da je ispod 200

Gale92 pon 11.11.2019 22:23

Ekipa, oprostite što je no dali netko od Vas ima problem (video u nastavku) u svezi MaxTV-a?

Da ne duljim previše, molim pogledajte video to mi se dešava od četvrtka popodne, na oba dva maxtv-a (dnevni boravak i spavaća soba). Nakon mnogih poziva službi za korisnike , isključite ovo, uključite, isključite mi ćemo restartirat, problem bude trenutno riješen ali se kasnije vrati.

 

Služba za korisnike se pokriva i navodi da je puštena softverska nadogradnja i da problema ima većina korisnika ali ne vjerujem da to može trajati već sada 4 dana a tehničare mi ne žele dovesti, odnosno da prijave kvar.

 

video

Damir22 pon 11.11.2019 22:37
Gale92 kaže...

.....navodi da je puštena softverska nadogradnja i da problema ima većina korisnika  

 

I smatraju da to nije njihov problem.....

 

Tako su i meni zbog problema s downloadom....resetirali, mrdali, bio tehnicar...... radilo par dana sve ok, sad opet download u browserima zapne nakon par posto, reset routera i onda radi opet neko vrijeme....i tako u krug, moram ponovo zvati....

sandokan111 pon 11.11.2019 23:29
LeskiRM kaže...

sandokan111 

To je radilo, hvala. Evo u prilogu SS

 

Slabo se vidi, evo ovdje sam uploadao

https://ibb.co/wRmjpbM

 To je oke. Pokusaj kad ti se pocne dogadjat takvi prekidi pogledat kakvo je stanje onda. Znaci kad ti prekine, ucitaj tu stranicu, snimi je, pa tako par puta nakon, pogledaj dal ce doc do znakovitih promjena u ovome sto pise "max attainable" i "snr margin", ako da, oznaci kolike su bile. Vjerojatno ti je spoj negdje propisao pa ako dodje neko vlazno vrijeme stvara se problem. Tako nesto ce trebat tehnicar sanirat. Ono sto ti mozes napravit je promjenit kabel od routera do uticnice. To nije neka investicija, a moguce da je on otisao.

Gale92 kaže...
a tehničare mi ne žele dovesti, odnosno da prijave kvar.

 Kako mislis "ne zele"? Pa mora zavest kvar ako tako trazis, nema se tu sto zelit i ne zelit. Prvo ti resetiraju stvari ako se i dalje nastavi prijavi kvar i dolazi tehnicar. Nisam se jos susreo s time da oni nisu htjeli kvar zavest...

JozoBozo121 uto 12.11.2019 01:05
Gale92 kaže...

Ekipa, oprostite što je no dali netko od Vas ima problem (video u nastavku) u svezi MaxTV-a?

Da ne duljim previše, molim pogledajte video to mi se dešava od četvrtka popodne, na oba dva maxtv-a (dnevni boravak i spavaća soba). Nakon mnogih poziva službi za korisnike , isključite ovo, uključite, isključite mi ćemo restartirat, problem bude trenutno riješen ali se kasnije vrati.

 

Služba za korisnike se pokriva i navodi da je puštena softverska nadogradnja i da problema ima većina korisnika ali ne vjerujem da to može trajati već sada 4 dana a tehničare mi ne žele dovesti, odnosno da prijave kvar.

 

video

 Probaj ištekati kabel iz njega, uzmi čačkalicu ili nešto i drži stisnut reset gumbić pa vrati kabel dok držiš gumb stisnut i drži još malo da se resetira. Meni danas nije dobro radio jedan, napravio reset i to se popravilo. Zna se još pojaviti ali ne traje tako dugo već par sekundi.

Gale92 uto 12.11.2019 10:27
JozoBozo121 kaže...

 Probaj ištekati kabel iz njega, uzmi čačkalicu ili nešto i drži stisnut reset gumbić pa vrati kabel dok držiš gumb stisnut i drži još malo da se resetira. Meni danas nije dobro radio jedan, napravio reset i to se popravilo. Zna se još pojaviti ali ne traje tako dugo već par sekundi.

 ma i to jesam, to su mi oni rekli, kao napravi se to i kada piče "vraćanje na tvorničke postavke" utipkati 159. I onda bude zaista ekstra brzo ali naon nekog vremena problem se opet vrati...

Fanu uto 12.11.2019 16:18
Anđeo bez falinge kaže...

Ako si na bakru podnesi zahtjev Iskonu da ćeš preći k njima a ako te nitko iz T-coma ne nazove nazovi ti njih i reci da ćeš preći na Iskon...

Da vidiš kako lete dobre ponude.

 

zasto bi T-com bilo briga za tvoje prijetnje o prelasku na proizvod firme koja je u 100tnom vlasnistvu T-coma?

Anđeo bez falinge sri 13.11.2019 09:37
Fanu kaže...

 

zasto bi T-com bilo briga za tvoje prijetnje o prelasku na proizvod firme koja je u 100tnom vlasnistvu T-coma?

 Zašto ?!

Zato što sam nakon najave Iskonu prelazak na T-com nakon 7 godina plakali da ostanem kod njih. Nudili su mi nemoralne ponude no t-com mi je ponudio G-Fast što mi je bilo bitnije od svakodnevnih pucanja veze na Iskonu.

Od kada sam na T-comu "kućna instalacija se sama od sebe obnovila" i više ništa ne puca.

 

Plaćam više ali mi nije žao.

Bass čet 14.11.2019 10:00

Update: sve slozili dobri ljudi iz tcoma ali sad imam pitanje za one koji imaju 500/250: jel normalno datu brzinu postici samo kad radim speedtest prema nekoj zemlji koja nije hr? Recimo samo graz i maribor mogu to postici, rvacka nikako (skoro pa neovisno o operateru).

Pricamo o wifi speedtestu na AC mrezi.

Marijano22 čet 14.11.2019 11:34

Služeći se s cjenikom kojeg je prije par dana objavio Antropofob, uspio sam s HT-om dogovoriti produženje ugovora za MAX3 paket po super uvjetima.

Znači, suma sumarum je sljedeća:

 

MAX3 paket = 209,00 kn

- neograničeni pozivi u mreži,

- neograničeni internet,

- osnovni paket MAX TV-a.

+ dodatno:

- Max Sport Plus paket = 44,50 kn

 

Ukupno = 253,50 kn na 24 mjeseca. Moram reći da nikad manje nisam plaćao navedeno.

Dodatno ću još i dobiti bon od Sancta Domenice u iznosu od 300 kn.

 

Zahvaljujem forumašu Antropofobu na objavljenom cjeniku, riješio si me ogromnih briga, jer čekam nekakvu dobru ponudu za produženje već 2 mjeseca otkad mi je istekao ugovor. 

 

 

Wox čet 14.11.2019 15:44
Marijano22 kaže...

Služeći se s cjenikom kojeg je prije par dana objavio Antropofob, uspio sam s HT-om dogovoriti produženje ugovora za MAX3 paket po super uvjetima.

Znači, suma sumarum je sljedeća:

 

MAX3 paket = 209,00 kn

- neograničeni pozivi u mreži,

- neograničeni internet,

- osnovni paket MAX TV-a.

+ dodatno:

- Max Sport Plus paket = 44,50 kn

 

Ukupno = 253,50 kn na 24 mjeseca. Moram reći da nikad manje nisam plaćao navedeno.

Dodatno ću još i dobiti bon od Sancta Domenice u iznosu od 300 kn.

 

Zahvaljujem forumašu Antropofobu na objavljenom cjeniku, riješio si me ogromnih briga, jer čekam nekakvu dobru ponudu za produženje već 2 mjeseca otkad mi je istekao ugovor. 

 

 

 Imam samo jedno pitanje ako može jer ja plaćam puno više:

Da li je to iznos sa PDV-om ili bez i da li je ugovor u magenti ili ne ?

Hexfire čet 14.11.2019 17:48
Wox kaže...

 Imam samo jedno pitanje ako može jer ja plaćam puno više:

Da li je to iznos sa PDV-om ili bez i da li je ugovor u magenti ili ne ?

 Ja plaćam Max3 209kn mjesečno, neograničeni net, pozivi i Osnovni MaxTV. PDV uključen naravno i nije dio magente. Pretpostavljam da je tako i kod kolege iznad. Nudili su mi i sportski paket za 15kn al sam rekao da možemo o tome pričati kad vrate Ligu prvaka. Do onda mi je MaxTV praktički beskoristan.

Jebodiah pet 15.11.2019 01:51
Bass kaže...
Update: sve slozili dobri ljudi iz tcoma ali sad imam pitanje za one koji imaju 500/250: jel normalno datu brzinu postici samo kad radim speedtest prema nekoj zemlji koja nije hr? Recimo samo graz i maribor mogu to postici, rvacka nikako (skoro pa neovisno o operateru).

Pricamo o wifi speedtestu na AC mrezi.

 kako ti ide na ovoj adresi testiranje?

 

http://speedtest.opticaltel.com

Marijano22 pet 15.11.2019 08:30
Wox kaže...
Marijano22 kaže...

Služeći se s cjenikom kojeg je prije par dana objavio Antropofob, uspio sam s HT-om dogovoriti produženje ugovora za MAX3 paket po super uvjetima.

Znači, suma sumarum je sljedeća:

 

MAX3 paket = 209,00 kn

- neograničeni pozivi u mreži,

- neograničeni internet,

- osnovni paket MAX TV-a.

+ dodatno:

- Max Sport Plus paket = 44,50 kn

 

Ukupno = 253,50 kn na 24 mjeseca. Moram reći da nikad manje nisam plaćao navedeno.

Dodatno ću još i dobiti bon od Sancta Domenice u iznosu od 300 kn.

 

Zahvaljujem forumašu Antropofobu na objavljenom cjeniku, riješio si me ogromnih briga, jer čekam nekakvu dobru ponudu za produženje već 2 mjeseca otkad mi je istekao ugovor. 

 

 

 Imam samo jedno pitanje ako može jer ja plaćam puno više:

Da li je to iznos sa PDV-om ili bez i da li je ugovor u magenti ili ne ?

 Da, iznos je s PDV-om.

fila2208 pet 15.11.2019 14:24

Krvi ti ja bez ugovora plaćam 228kn telefon i net. pa majke ću im se izljubiti, i to sam im se javio na fcb s prijetnom da prelazim, nisu me zvali.

 

kako i gdje da konkretnije zatržaim prekid veze da vide da ne blefiram.

guls pet 15.11.2019 14:31

Ja sam tražio dobru ponudu, ignorirali me.

Potpisao dokumente za prijelaz na Iskon, HT me opet ignorira.

I tako su izgubili korisnika.

Iskon mi je dao kompletni filmski i dokumentarni paket, u trio usluzi, 269kn.

fila2208 pet 15.11.2019 15:10
Hexfire kaže...
Najjednostavnije je poslati zahtjev za raskid ugovora ako nisi pod ugovorom. Zvati će te sigurno.

 Gdje to tražim pls da im pošaljem, moram mail ili kako.

danas ću snjušit iskon da vidim pa da pređem kad su takva stoka.

fila2208 pet 15.11.2019 15:52
guls kaže...

Potraži, čini mi se super ponuda.

 ma da kume, 175 kuna pa to je no brainer

 

dakle samo prelazim sve ostaje od ovih ili oni donose nki ruter itd, nisam nikad to radio cijelo vrijeme tcom 10god,,hvala

 

kaže žena, 62.50kn priključenje broja, onda dalje 175kn mjesečno umjesto sadašanjih 228. Ja krelac isto ne znam si smanjit račune.

 

kako ste zadovoljni s iskonom inače, veza dobra, sve funckiora?

 

Wox pet 15.11.2019 16:47
guls kaže...

Potraži, čini mi se super ponuda.

 Što im znači ovo 700 sati najkvalitetnijeg sadržaja. Čini mi se premalo. Jer od ih 700 ono što mene zanima je možda 50 sati. Ili to znači da uz tih 700 ima još 7000 sati malo manje kvalitetnog sadržaja  i još 70000 sati nekvalitetnog sadržaja ?