Niix pet 11.1.2019 22:11

Ljudi jeli ima netko insajder informaciju o tome gdje bi vip trebao graditi i stavljati sljedecu optiku u donjoj dubravi? Nacuo sam da ce ici retkovec cijeli sada me zanima jeli ima netko ikakve informacije?

JozoBozo121 pet 8.2.2019 17:51
Niix kaže...

Ma trazim inside informaciju jer posto tu tek kasnije izade, ali evo bas danas su poceli s radovima u retkovcu mom kvartu kao sto sam i naucio :D

 Moguće da je to samo backbone, jer operateri zakonski moraju objaviti osnovne informacije o izvođenju radova. Prvo na svojim stranicama, a kasnije se to objavi i kod HAKOMa.

Orwandill pet 8.2.2019 20:36
Niix kaže...

Oni tek stave sve to online na hakom i na svojim stranicama kada je u funkciji optika. Dok se radi i u progresu je nista ne stavljaju nego tek kada se zavrsi i kada je u funkciji.

 Nije točno, prvo se objavi i onda krene gradnja. Tako je bilo u svim kvartovima za koje sam ja pratio.

Niix sub 9.2.2019 14:33

Vidis ja od kako pratim uvijek se desi prvo u funkciji bude i onda stave. Naprimjer evo zasto sada rade u retkovcu u donjoj dubravi, a nema nigdje objave i namjera gradnje da ce tu biti optike..