dado80 ned 24.2.2019 18:26

Nakon dugogodišnjeg korištenja Iskon Duo Carnet-a (pošto sam izgubio prava zbog završetka studija) razmišljam o novom Isp-u pa me zanima koji smatrate najpovoljnijim danas. Znači telefon sa internet priključkom jer jedno bez drugog nejde.

ihush ned 24.2.2019 18:48
dado80 kaže...

Nakon dugogodišnjeg korištenja Iskon Duo Carnet-a (pošto sam izgubio prava zbog završetka studija) razmišljam o novom Isp-u pa me zanima koji smatrate najpovoljnijim danas. Znači telefon sa internet priključkom jer jedno bez drugog nejde.

-već godinama (zakon) usluge nisu vezane, možeš uzeti što želiš.. ali naravno, neisplativo u odnosu na cijene paketa.

-izbor nije izbor ako nemaš mogućnost izbora tj operateri na pojedinoj lokaciji-centrali.. a sad svi nude-cjenkaju se i kradu tuđe, pa čak i za plaćanje penala zbog raskida prije isteka ugovorne obveze.. tak da nazoveš-pitaš i trenutno znaš dok cijena koju će meni dati ne mora imati nikakve veze s tobom.

sad su ugl paketi x3 200-250kn dok je x2 cca 150kn uz razliku desetak kn ili što se sve dobije kao brzina-broj tv kanala ili tarife telefona i ostale 'pogodnosti' npr snimalica, trubo, međunarodni pozivi itd. pa nije lako usporediti jer nema identičnih ponuda nego su paketi koji nisu identični, naravno, tcom je u pravilu najskuplji, iskon/optima dok je kod a1 sad sve u đuture pa npr ovisi imaš li kabelsku-bnet mogućnost ili ne.. itd. To je izbor na žici/optici/coaxu, tcom-a1, ostalo su samo nijajnse.

-tele2 internet je alternativa, možda isplativa.. itd.