Periferija

Xbox 360 ili xbox one kontroler?

Streetpunk sub 10.8.2019 07:24

Ja imam Xbox 360 kontroller već godinama , još uvjek radi samo kaj su otišla oba gumba otraga ne triggeri već gumbi.

 

Mislio sam kupit Xbox One kontroller ali rađe još izdržim do kraja slijedeće godine i piknem od novog Xboxa.

matija656 sub 10.8.2019 09:19

idi odmah na Xbox One kontroler

 

bolji kontroler za sve, i bolji generalno kvalitetom

bolje gljive, bolji triggeri, a pošto kažeš da budeš večinom igrao vožnje i slično, samo zbog boljih gljiva i triggera ga se isplati uzeti

gljive su mekše od xbox 360 kontrolera, triggeri su isto tako precizniji i imaju opciju vibre (ovisno o igri i kako je podržano) da ti daju feedback ako kotači prokližu (kočenje - ubrzavanje)

ja imam xbox 360 kontroler već dobrih 8-9 godina, možda i 10, i još uvijek normalno radi

isto tako ne mijenjam dok ne rikne, iako su gljive olabavile i plešu malo

nedac96 ned 4.10.2020 13:45

Pozdrav raja, moze li mala pomoc. Kupio sam xbox one controller plus wirelles adapter, medjutim kada ga hocu spojiti trazi mi pin code da se spojim sa racunarom. Ne znam kako to rijesiti, bez pina normalno mogu igrati npr PES  ali FIFU 20 ne mogu nikako, cak ni preko usb kabla kad povezem. Kontroler ne reaguje, zna li neko rijesenje?? Hvala unaprijed. Lp

CrossDeath ned 4.10.2020 13:52
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, moze li mala pomoc. Kupio sam xbox one controller plus wirelles adapter, medjutim kada ga hocu spojiti trazi mi pin code da se spojim sa racunarom. Ne znam kako to rijesiti, bez pina normalno mogu igrati npr PES  ali FIFU 20 ne mogu nikako, cak ni preko usb kabla kad povezem. Kontroler ne reaguje, zna li neko rijesenje?? Hvala unaprijed. Lp

Ja sam si bas prije 2 dana kupio Xbox One kontroler + wireless adapter. Nije me trazilo nikakav pin, samo sam umetnuo stick u PC, ukljucio kontroler i stisnuo onaj gumb s prednje strane da se poveze. Driveri su se automatski instalirali. Mozda ti ovaj video bude od pomoci: https://www.youtube.com/watch?v=WrvKpamxpWI

nedac96 ned 4.10.2020 13:56
Lil Dice kaže...

Ne bi trebao tražiti nikakav PIN, jedino ako ga spajaš bluetoothom (od kompjutera/laptopa), a ti imaš usb adapter. Napravi ponovo pairing (držiš onu malu tipku na gamepadu i na adapteru dok ne prestane blinkat) i instaliraj https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-accessories/9nblggh30xj3. U toj aplikaciji ga moraš vidjeti inače nije spojen.

 Spojim ga USB kablom u FIFI nece, a u PES-u hoce, spojim ga preko adaptera bluethootom ista situacija. A dok na laptopu odmah spoji bez ikakvog trazenja PIN-a

Hexfire ned 4.10.2020 13:58
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, moze li mala pomoc. Kupio sam xbox one controller plus wirelles adapter, medjutim kada ga hocu spojiti trazi mi pin code da se spojim sa racunarom. Ne znam kako to rijesiti, bez pina normalno mogu igrati npr PES  ali FIFU 20 ne mogu nikako, cak ni preko usb kabla kad povezem. Kontroler ne reaguje, zna li neko rijesenje?? Hvala unaprijed. Lp

 Ne kužim baš. Imaš službeni adapter od Xboxa ili nešto drugo? Internet veli da ovaj PIN traži kad treba updateati verziju Bluetootha, ali ti ne spajaš preko Bluetootha? 

 

Ako radi u PES-u onda očito kontroler normalno funkcionira. Kakva je situacija s drugim igrama? Možda je nešto do FIFE ili Origina.

 

Probaj skroz ugasiti kontroler (držiš Xbox tipku desetak sekundi) pa opet sve povezati.