Periferija

Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

DooMixy čet 15.8.2019 21:51
nhooydz kaže...
DooMixy kaže...

I dalje bi dobro došla neka preporuka za neki AMP/DAC, a da bude dovoljno snažan i za ubuduće (npr. u slučaju ako ipak na kraju uzmem DT 770 PRO). :P 

 

https://www.njuskalo.hr/studijska-oprema/focusrite-scarlett-2i2-2-generation-oglas-23026326

 

Ovo nije lose.

 

Fioo je isto super.

 

Imas na amazon.de kombinacju topping d30 dac i a30 amp za sluske.  Svaki od tih ampova je više manje dovoljno snazan. Osobno su mi više sjele od 80 ohma dt770 pro (sad ih koristim) nego ove od više koje su mi prebright bile i preosjetljive na lošu produkciju. U hd multimedia ti vjerojatno mogu nabaviti topping dac amp kombo. Ili samo topping dx3 pro.

 

Sada ti je JAKO puno slusalice na popustu u ducanima, neke cak do 50% (AKG u audiopro) pa za 600kn kupis sluske i protegnes se za amp/dac. HRV/Strana garancija je više manje nevazno ako mene pitaš jer se po mome iskustvu vani to brze rjesi nego kod nas. :D

 

Gledam ovaj Topping D30 DAC I A30 AMP combo na amazon.de - https://www.amazon.de/Topping-D30-A30-Headphone-Amplifier/dp/B01N7CHD5J
Znači li da ga mogu naručiti u HR? Budem li morao nešto dodatno platiti?

rocker55555 sub 24.8.2019 15:06
sendjo kaže...

naručio sam HyperX CloudX – Official Xbox Licensed Gaming Headset for Xbox One;

hoće li to raditi na PS4?

 Ovo sam našao na amazonu, odgovorio Kingston:

"Question:Will this work with PS4?

Answer:HyperX CloudX headset works equally well on PlayStation 4 platforms. Connect headset main cord straight to PS4 game controller 3.5mm audio jack. Use headset inline audio controls to adjust headphone sound levels and mute/activate the mic."
neo.gz pon 26.8.2019 13:29

Pozdrav,

 

šta mislite o SENNHEISER HD 300 - one su oko 54 eura. Da li ima neka bolja opcija za uzet. 

Napomena ja sam iz BIH.

 

Otprilike je budžet u tom cjenovnom rangu 50tak eura, može malo više ako vrijedi. Slušalice bih koristio na poslu.

mrgud1 uto 27.8.2019 18:22
191x7 čet 12.9.2019 23:26
G502 kaže...

Dali je dobra ponuda coolermaster mh751 za 480kn u linksu ili se za te novce moze nesto bolje kupit

 Odlična. Teško da možeš bolje za te novce, pogotovo ako mora biti headset. Taj Takstar Pro82 šije i mnoge puno skuplje headsete.

matija656 pet 13.9.2019 10:35
UserST kaže...

Nabavio sam jeftino HyperX Revolver slušalice, molio bih preporuke za zamjenske jastučiće. Hvala!

 Brainwavz majka

to kupi, provjereno i jedino možda bude malo problem da se stavi gore jer revolver ima jastučiće na clip sistem

mostsexy čet 19.9.2019 09:49

Kupia jučer mh751 prema preporukama u temi. Možda sam ipak očekiva više u odnosu na dosadašnje white shark gh 1644 tiger, ali sam uglavnom zadovoljan. Više tu razliku u cijeni opravdava kvaliteta izrade nego zvuk po meni. A možda je i do zvučne kartice.

 

Zanima me treba li mi bolja zvučna za navedeni headset od sadašnje onboard alc892 na b450 tomahawk? Ako netko ima iskustva neka piše..