Periferija

Headphones (Vaša kolekcija / Oprema / Recenzije)

volegradele sub 28.7.2018 22:41
volegradele kaže...

 Napokon kupio Sennheiser HD600 HD650 na MassDropu za 199 dolara,idem za 2-3 mijeseca u SAD pa ako bude srice valjda dojdu do tada u rođaka da ih pokupim!!

 Stigle!!!!!

Sad amp/dac moram uzet,ekipa moze preporuka koja?

steve90 pet 10.5.2019 09:24

Aa čestitke na prinovi!  
Te Sennheiserice su mi san i u napasti sam da ih uzmem s Massdropa ali budući da imam Phillips Fidelio X2 ne mogu si opravdati još i ove. Ne znam koliki bi problem bio prodati X2 

igy pet 10.5.2019 11:27
steve90 kaže...

Aa čestitke na prinovi!  
Te Sennheiserice su mi san i u napasti sam da ih uzmem s Massdropa ali budući da imam Phillips Fidelio X2 ne mogu si opravdati još i ove. Ne znam koliki bi problem bio prodati X2 

 Fidelio X2 su odlične slušalice, neće ih biti teško niti prodati niti ostaviti :)

steve90 pet 10.5.2019 11:45

Slažem se, stvarno sam zadovoljan s njima ali čisto bih iz znatiželje htio prijeći na HD6XX. Problem je samo što sam si htio u neko dogledno vrijeme ubosti dobre bookshelf (tipa Kanto Yu4) zvučnike pa se ne mogu odlučiti na koju investiciju ići :)

igy pet 10.5.2019 19:33
volegradele kaže...
HD6XXX su ubiti HD650!
Imam ih ali trenutno stoje bezposlene jer nemam kvalitetan DAC/amp za njih! :(((

Bas sam se ulinio i zapostavio ih maximalno

 Ja svoje koristim sa zvučnom ZXR i sve je ok

Fiio Q1 Mk2 je malo preslab  za njih

U planu mi je kroz dogledno vrijeme Topping D30 i A30 i to će biti ok.

fix pet 17.5.2019 14:27

Hd650 su odlican izbor za slusalice za sva vremena, moje su ukopcane na aune x1s + x7s balanced ali komotno ih jedan mali smsl sap6 moze vrtiti bez ikakvog problema. Socniji midrange jos nisam cuo, uz malo eqa moze i low end propjevati ali daleko su od nekih bass ludila na kakvu je ekipa inace navikla :)

berzerker pon 27.5.2019 18:43

Evo meni danas došao jedan Magni 3 za hranit Hd650 i iznenadio sam se na low gainu da je dosta tih uparen s hd650. Za meni neko prihvatljivo slušanje na low gainu potrebno je 75-80% odvaliti potenciometar.  Iako sam čitao da nije linearan zbog osjetljivih IEM-ova

berzerker pon 27.5.2019 21:33

Nije tajina, ugrabio polovno na head-fi forumu za 70€
Razmišljao sam prvo naručiti novi JDS Atom ali mi se nije dalo sa carinom patit niti headsoundu dati skoro 100% više od cijene u dolarima i onda je ovo uletjelo i eto, ja zadovoljan

igy pet 2.8.2019 15:42
fler kaže...

Kad se već Fiio spominje,

ovo bi mogla biti jako dobra kupnja:


K5Pro

 

 

Vani tijekom ljeta, MSRP $150.

 Vidio sam. Zaškakljalo me i to jer još nisam riješio desktop.

S obzirom da K5 ima dobre recenzije, za očekivati je da će K5 Pro biti dobar uređaj. Vidjet ćemo.

nhooydz pet 9.8.2019 08:34

Stigao mi neki dan JD labs atom, uparen sa topping d10, tjera dt770 kao lude, odusevljen sam. Platio 100 funti iz Engleske, stiglo za 4 dana. Isprva sam razmisljao o Topping kombinaciji, ali toliko dobrih reviewova za JD je bilo da mislim da se isplatilo dati malo više.

micho0305 čet 20.8.2020 13:02

Logitech G332, nove, zadovoljan,aliii..sa starim, ofucanim Speedlink sam preko Realteck ili Winsound konzole dodavo bas koliko mi treba.. sad ne mogu. nije da je telefon zvuk al volim bas na slušalicama.Prčko sam po netu di sam stigo,zero rezultata. Audio na MSI 7751,Creative labs 7x1(neda mi se kopat ispod stola da vidim type al radi na 7x1 uz dodatak kablova), eto,  nije mi jasno zašto mi ove stare 5 godina daju kontrolu basa, a ove nove, lijepe šalju skoro pa telefonski zvuk?

igy uto 6.7.2021 14:18

Da, meni je dvojba bila najviše između ovog modela i Toppinga A50s. E sad možda zato što je kinez i što neću još nabavljati balansirane kablove (meni treba 3m) da izvučem maksimum na kraju sam se odlučio za JDS.
Za L30 sam čitao dobre recenzije, ali opet bih između njega i JDSa izabrao JDS jer ga ocjenjuju boljim.
Najveća mana ovog Atoma je plastika. E sad to je nekom bitno, nekom ne. I problem je nabava kod nas. Mene je to izašlo 1300 kn (a u Amerika 99$)