Periferija

Bluetooth zvučnik za 200 kn

klokan057 čet 13.6.2019 11:29

Možete li preporučiti nešto manjih dimenzija a da je zvuk nešto bolji i glasniji nego sa mobitela.

Trebao bi biti bar otporan na prskanje, manjih dimenzija , te autonomije oko 5 sati.

Gledao sam JBL GO 1 (82.7 x 68.3 x 30.8 mm).

Po trgovačim centrima ima modela tipa ACME i MeanIT, možda je netko uzeo a da zvuči ok za te novce?

Eyekool sub 22.6.2019 10:20

I ja preporučujem Anker Soundcore (220 kn na mall.hr), baterija je čudo.
Mislim da službeno nije otporan na prskanje, ali ja ga već 2 godine svakodnevno koristim po gradilištima, osim što više ne izgleda kao nov nikakvih drugih problema nema.

Winnfield sub 22.6.2019 14:30
klokan057 kaže...

Možete li preporučiti nešto manjih dimenzija a da je zvuk nešto bolji i glasniji nego sa mobitela.

Trebao bi biti bar otporan na prskanje, manjih dimenzija , te autonomije oko 5 sati.

Gledao sam JBL GO 1 (82.7 x 68.3 x 30.8 mm).

Po trgovačim centrima ima modela tipa ACME i MeanIT, možda je netko uzeo a da zvuči ok za te novce?

 Frend ima JBL GO 2, zvucnik ubija, vodootporan, baterija traje 5 cuki, cijena mu je od 220+kn, ovaj anker nisam cuo no izgleda po recenzijama nesto bolji, i baterijom drasticno boljom.

x360gamer pon 24.6.2019 15:08

U istoj sam nedoumici.
JBL go za 165 kn ili taj Anker koji spominjete?
Pretpostavljam da je riječ o Anker Soundcore sport? On je 20etak kuna skuplji od JBLa.

Uglavnom, nekako mi je zvučnije ime JBL u audio svijetu nego Anker. Premda nisam neki audiofil, iako dan bez mjuze ne mogu zamisliti.
Ono što sam čuo iz tog malog JBL je i više nego dovoljno za mene, a ovaj Anker nisam vidio ni čuo. Zanima me koje su prednosti osim bolje baterije?

filip1 sub 20.7.2019 07:15

ljudi molim preporuku jer cu iduci tjedan vjerojatno u kupovinu

jucer sam malo bio po trgovinama i sad tek nemam pojma sta da odaberem

odustao sam od opcije sa ima radio ali mora ima usb a po mogucnosti i karticu

nije potrebno da bude neka velika svjetleca kutija

mislim uzimati u nekoj od ovih trgovina

links
elipso
makromedia

hvala