Soldier977 čet 25.10.2018 09:41

Uzeo sam WW3. Čak uz ovaj nedovršeni Early Acces cancer, igra je odlična. Prva dostojna igra vrijedna Battlefiled BC2 --BF2 - BF3 nastavka (naravno ukoliko uspiju sve ispolirati da valja do izlaska igre. Čak i sada nisam primijetio gamebreaking bugove ili nešto tako, osim prevelikogf čekanja na loading ekranu (kao da čitavu igru učitava na RAM), i malo dužeg (iako je sad puno manje) čekanja na konekciju na njihove servere. 

Sporiji gameplay, brz aiming, atmosfera, oružja, punjenje servera igračima.... sve super.

Samo sam upalio da probam igru i ostao sam do kraja meča...

Wolf88 sri 31.10.2018 09:38

Nakon 10h odigranih ww3 stvarno sam zadovoljan sa igrom. Grafički igra izgleda dobro ako se igra na ultra postvkama, ali ako se stavi na medium ili na low teksture budu dosta zamuljane i jako me posječa na BF4. Što se tiće hit reg. radi jako dobro, pošto se na eu servere spajaju ljudi sa drugih regija dolazi do laga i onda hit reg postaje jako loša. Što se tiće samog gameplaya igra je između insurgency i BF serijala. Igra zahtjeva dosta komunikacije i timske igre, što u ovom momentu nema. Pošto IN game VOIP-a nema. Kako je Soldier977 rekao gameplay je sporiji s brzim amingom. 

Vozila i aristrakovi  se otključavaju sakupljanjem bodova ( osvajanje zastava i kil-ovima). Sve može customization od oružija , vozila, i samog vojnika. Najbliže ovakvoj custimatizatin je bio escape from tarkov.

Na igri ima još dosta posla i poliranja, zato je u EA. Svakako preporuka za kupnju igre. Igra će imati mikro transakcije, ali su dev. rekli samo za kozmetičke stvari.

fila2208 čet 1.11.2018 15:13

Dvoumim se oko ovoga...ako uzmem bf5 znam da neću igrat ovo onda, a čini mi se dobra igra, vidim svi hvale naveliko...

 

pratim dalje razvoj pa ću vidjeti, ali sviđa mi se što su ljudi zadovoljni i što se team jako trudi iako su skromnih uvjeta i love.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3ClkcMI1Owg

 

dobar komentar, slažem se, bf je izgubio vrijednost flagova i objectiva uz random spawn tenka i spawn direkt u tenka...ww3 pokušava nešto između, bar koliko vidim i čujem, igao nisam pa ne mogu bit siguran.

 

 

D3ViL čet 1.11.2018 17:07
fila2208 kaže...

Dvoumim se oko ovoga...ako uzmem bf5 znam da neću igrat ovo onda, a čini mi se dobra igra, vidim svi hvale naveliko... 

 Nemas sta da se dvoumis skip dok god player population ne skoci preko 5000-10000k ljudi trenutnih 3000 je na zalost premalo da bi igra bila odrziva. Na zalost katastrofa koju su napravili u prva 3 dana mozda ce ih kostati potencijalno dobrog naslova....

Jack Sparrow čet 22.11.2018 11:40

Kupio probao i nisam baš zadovoljan. Animacije svega su dosta loše. Zvuk katastrofa, a spawnam se stalno iza 2 ili 3 neprijatelja. Kretanje dosta čudno.

TTD je još godi nego u BF5. 90% smrti je u jednom frejmu. TTK varira i teško se naviknuti na njega radi armora. Pa nikad nisi siguran kolko treba ispucati u nekoga.

EDIT: eh da i loading je dosta dugi. Trebalo mi 7 minuta da me spoji na WW3 servere.

 

Meni isto dosta zbrkan, kao i nalaženje servera.

 

Uspio sam nači tek 2 servera. Od toga oba TDM. Jedan imao 14 ljudi ja mislima, a drugi još manje pa smo se tražili po mapi. 

 

 

Uglavnom igra djeluje jako prazna, djeluje kao generički shooter. Nema ono nešto, pa dosadi nakon dvije partije. Baš kao neki free to play naslovi koje sam igra, topa Warface ili Survarium.

 

 

 

To je barem za sad takav dojam, možda uspiju nešto poboljšati ali ne vidim neku budućnost s obzorom da već nakon 30 dana broj igrača pao ispod 1000 u peak satima i 400 kroz dan.

MGloc čet 22.11.2018 19:34

Da evo prije 5 minuta je zabiljezeno 1175 igraca , a 24h peak je 1357.Cod i Bf su najigraniji , r6 siege ima oko 70k.Ne vjerujem da ce biti ista od ove igre ugasit ce je za godinu dana.Nadam se da ce Insurgency Sandstorm biti dobar.

Jack Sparrow čet 22.11.2018 19:56
CyberDemonVZ kaže...

 Say what?? 

 

Ja sam mislio da će naglo rasti, kak su ga youtuberi reklamirali.

 Ma jok. Jedva našao 2 servera, ni jedan pun do kraja. Na drugoj mapi na svakoj starni 4 igrača ja mislim i doslovno smo se tražili po mapi.


I to oba servera TDM jer drugi ništa nije bilo puno.

MGloc kaže...

Da evo prije 5 minuta je zabiljezeno 1175 igraca , a 24h peak je 1357.Cod i Bf su najigraniji , r6 siege ima oko 70k.Ne vjerujem da ce biti ista od ove igre ugasit ce je za godinu dana.Nadam se da ce Insurgency Sandstorm biti dobar.

 Da sad je porastao malo jer je sale na steamu. Inače pogledaj zadnjih par dana. 300 igrača kroz dan, oko 900 u peak satima.

fila2208 pon 22.4.2019 21:28
Jack Sparrow kaže...

Vidim dobro napreduje ovaj Battlefield killer. Ima čak 0 igrača online haha

 Iako se sprdaš i rugaš, ali šteta. Ww3 je ponudio zanimljiv pristup modernom ratovanju, ali u krivo vrijeme. Launch im je failao, nisu platili dovoljno velikih njuški i igra je napuštena.

Izgledalo je dobro, no nedovljno dobro da se nametne na tržištu. 

Možda da naprave battle royale mode pa vide oće se ljudi vratit, i neka naprave free to play sa kozmetikom, to im jedini način da spase ip

Jack Sparrow pon 22.4.2019 22:54
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Vidim dobro napreduje ovaj Battlefield killer. Ima čak 0 igrača online haha

 Iako se sprdaš i rugaš, ali šteta. Ww3 je ponudio zanimljiv pristup modernom ratovanju, ali u krivo vrijeme. Launch im je failao, nisu platili dovoljno velikih njuški i igra je napuštena.

Izgledalo je dobro, no nedovljno dobro da se nametne na tržištu. 

Možda da naprave battle royale mode pa vide oće se ljudi vratit, i neka naprave free to play sa kozmetikom, to im jedini način da spase ip

 Ma igra je izgledala dosta loše, svaka im dala na pokušaju ali osim customizacije ništa novoga nisu uveli u igru. A sve ostalo što su kopirali je ispalo loše. 
Da sam tolko željan igrati nešto kao BF4, igrao bi BF4 koji je u razvoju bio 2 godine. A ne neku lošu kopiju.

 

Odmah sam napisao da ne vidim ništa specijalno u igri. Samo loša kopija. Odmah skužiš kad neka igra ima potencijala i nudi ono nešto što druge nemaju. Ovdje je igra baš loše ukrala od ostalih. 

fila2208 uto 23.4.2019 00:13
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Vidim dobro napreduje ovaj Battlefield killer. Ima čak 0 igrača online haha

 Iako se sprdaš i rugaš, ali šteta. Ww3 je ponudio zanimljiv pristup modernom ratovanju, ali u krivo vrijeme. Launch im je failao, nisu platili dovoljno velikih njuški i igra je napuštena.

Izgledalo je dobro, no nedovljno dobro da se nametne na tržištu. 

Možda da naprave battle royale mode pa vide oće se ljudi vratit, i neka naprave free to play sa kozmetikom, to im jedini način da spase ip

 Ma igra je izgledala dosta loše, svaka im dala na pokušaju ali osim customizacije ništa novoga nisu uveli u igru. A sve ostalo što su kopirali je ispalo loše. 
Da sam tolko željan igrati nešto kao BF4, igrao bi BF4 koji je u razvoju bio 2 godine. A ne neku lošu kopiju.

 

Odmah sam napisao da ne vidim ništa specijalno u igri. Samo loša kopija. Odmah skužiš kad neka igra ima potencijala i nudi ono nešto što druge nemaju. Ovdje je igra baš loše ukrala od ostalih. 

 Ne, probali su ponudit ljudima moderni warfare pošto je bf otišao na ww2 shemu, ali problem je što ne nude aaa kvalitetu, a i ne mogu kad su mali studio.

Trebali su se bazirati više na male mape, mečeve tipa max 12v12 itd, da bude inf only, pa naprave kako spada, umjesto pokušaj kopiranja svega što veliš.

 

ali eto, dobar pokušaj, možda nauče za drugu igru.

fila2208 uto 23.4.2019 12:49

A vidjeli su da ne ide, ali cijena i dalje 25e.

 

pa stavi 5e jebemu, pokušaj udahnuti život u igru nauštrb zarade. Njih će s vremenom netko kupiti ili su riješeni. Čitam reviewe, dosta njih kaže: devovi su uništili svoju igru, a vjerojatno tako i je.

Kažem, trebali su manje skormniji projekt, umjesto pkušaj kopiranja aaa naslova, us vakom slučaju neka im je sa srećom.

Wolf88 sri 24.4.2019 20:24

develeperi su aktivno radili na stabilnosti, poboljšanju igre i dodavanju dodatnog sadržaja, samo su se iz nekog razloga odlućili otvoriti PTE servere gdje su testirali ta poboljšanja.

Zbog toga su izgubili toliko igrača jer nisu svi htjeli potpisati NDA da bi mogli igrati na PTE serverima. Uskoro bi trebo izaći patch 0.6 na official serverima i develeperi su najavili da će aktivno raditi

da vrate stare i nove igraće. Najvjerojatnije će igra imati neko besplatno vrijeme testiranja. 

sexytoiletpaper čet 25.4.2019 08:47

Ne znam koliku utjecaja i Steam ima na cijenu igre. Ne vjerujem da se njima isplati zajebavati sa igrom za 30% od 5e ako se proda 1000 primjeraka zbog tog smanjenja cijena.

Ali steta ako ovo ne zazivi, nadao sam se da bi moglo biti BF 4.2 :(