VooDooZg sub 16.2.2019 19:59
rodjo1608 kaže...

kakva su vam iskustva s unique upgradeima za tier 10?  koji brod se isplati gurat do kraja a koji ne?

 

 

Hindi svakako da

Conqueror meni odličan

Republique - katastrofa 

Zao - diskutabilan ali da ako ništa drugo onda zbog dodatnih 20% bržeg okreta kormila, malo fali range ali zato di naciljaš tam ide, sa Yamamotom vrlo opasna kombinacija 

Moskva - svakako da

Henri IV - svakako da 

 

sad grindam Yamato-ov

Geringov se isplati grindat ali nemam baš volje 

Andor sub 23.2.2019 20:52
VooDooZg kaže...
rodjo1608 kaže...

kakva su vam iskustva s unique upgradeima za tier 10?  koji brod se isplati gurat do kraja a koji ne?

 

 

Zao - diskutabilan ali da ako ništa drugo onda zbog dodatnih 20% bržeg okreta kormila, malo fali range ali zato di naciljaš tam ide, sa Yamamotom vrlo opasna kombinacija 

 

Zaov legendarni upgrade je od svih prihvacen kao must have upgrade.

Kako moze biti diskutabilan ako pogadja 9-12 shellova na DDu na 7-8 km udaljenosti? I kako mu Yamamoto pomaze?

VooDooZg ned 24.2.2019 02:21
Andor kaže...
VooDooZg kaže...
rodjo1608 kaže...

kakva su vam iskustva s unique upgradeima za tier 10?  koji brod se isplati gurat do kraja a koji ne?

 

 

Zao - diskutabilan ali da ako ništa drugo onda zbog dodatnih 20% bržeg okreta kormila, malo fali range ali zato di naciljaš tam ide, sa Yamamotom vrlo opasna kombinacija 

 

Zaov legendarni upgrade je od svih prihvacen kao must have upgrade.

Kako moze biti diskutabilan ako pogadja 9-12 shellova na DDu na 7-8 km udaljenosti? I kako mu Yamamoto pomaze?

 

Diskutabilan zato jer smanjuje range a sad kako je bilo više nosača aviona onda više nisi mogao baš 100% spottera furati - ja sam ga korsitio skoro stalno od kad sam ga dobio ali iskreno mi je jako fali range, Zaovi topovi imaju vrh disperziju i bez njega po meni čak više nosi na tome kaj daje i 20% brže kormilo extra uz ovo ostalo a to niko ne spominje ..

 

Yamamoto pomaže jer s njim topove okreće za 30sec i ima -45% na to da mu ne lomi module znaći nebude ti polomio torpeda taman 5 sec prije nego kaj trebaš storpat nekog kao zadnji spas 

TheDarkSide čet 13.6.2019 16:52
MRSKI kaže...

Probao Conquera u ranked battle. Koji je ovo OP BB to je strašno 

 

U pet partija ko od šale 160k+ damage. Sa Yamatom se moram dobro potruditi da imam toliko

 Jedini problem conquerora je sta je los ako je u fokusu, znaci on prakticki bi trebao bit treca linija, iza drugih BB-ova i farmat DMG jer u prvom redu BB ova nemoze puno tankat i gubi HP jako lako iako prakticki ga se nemoze citadelat al je ipak spuzva za DMG kao i kurfurst. Kremlin je dobar isto u rankedu zbog manjeg broja brodova koji ga mogu pucat, bow on i to je to, samo HE ima ucinka ili yamato.

MRSKI uto 2.7.2019 14:18

Da li netko zna zbog čega mi se igra preko game centra uvijek sama updejta na NA verziju i sam promijeni regiju. Onda moram čekati i po desetak sati da se taj isti update pojavi na EU serverima i tek onda mogu igrati.

MoF0 sri 3.7.2019 11:42
MRSKI kaže...

Da li netko zna zbog čega mi se igra preko game centra uvijek sama updejta na NA verziju i sam promijeni regiju. Onda moram čekati i po desetak sati da se taj isti update pojavi na EU serverima i tek onda mogu igrati.

 Imaš neke softvere koji mađijau IP adresu? GC prepoznaje tvoju lokaciju.

MRSKI sri 3.7.2019 13:51
MoF0 kaže...
MRSKI kaže...

Da li netko zna zbog čega mi se igra preko game centra uvijek sama updejta na NA verziju i sam promijeni regiju. Onda moram čekati i po desetak sati da se taj isti update pojavi na EU serverima i tek onda mogu igrati.

 Imaš neke softvere koji mađijau IP adresu? GC prepoznaje tvoju lokaciju.

 Ma nemam. Čak sam i na poslu probao i dešava se ista stvar. Možda je nešto vezano za acc ali nisam ništa radio niti eksperimentirao....

CrnaBitanga čet 8.8.2019 09:59

Pozdrav

 

nisam nov u WOWS-u, ali nemam ni 500 partija, više sam tukao WOT. Prebacio sam se na WOWS, krenuo grajndati američke linije BB i DD, igram najviše Pensacolu (sec build), Cleveland (AA bulid) i prem Atlantu. 

Držim se otoka i druge linije, radim po 50-80tk damagea, ali mislim da nešto radim krivo. Obično se zakucam za neki otok i zahvaljujući paraboli topova, spamam HE na sve i AP na broadside cruisere, te broadside low tier BB.

Pružam AA kad zatreba, ne pucam kad me natjeravaju, trudim se pobjeći van detection rangea kad me ganjaju, ali obično završim bez nekog velikog učinka. 

Neki savjet? Pratim Flambassa, Flamua, Jinglesa, itd.. 

Hvala!

 

TheDarkSide čet 8.8.2019 19:11

Sec build na Pensacoli?, Cleveland netreba AA build jer ima ok AA, a specijalizacija iskljucivo na AA bi jedno bila u situaciji da su ranked ili CB sa CV-evima. Uzmi AFT i IFHE na Atlanti ostalo su osobne preference al dosta pomaze LittleMouse reviewi i WoWs Wiki.

 

Sta zelis od igre, tj kakav stil igre mislis da zelis i da ti odgovara. Americki BBovi su vecinom medium to long range BB-ovi(izuzev Masuchusetsa i jos nekih USA BB-a) sa sporijim shellovima al jace "udaraju" izuzev Montanu koja ima "standardni" shell speed. Sa Cleva dolazis na Worchestera to su light Cl, spam HE i to iza otoka i radar jer na otvorenom nemas sta puno radit.

 

Javi se u PM ako oces dodatne info ili pomoc, nije bad :)

TheDarkSide uto 13.8.2019 18:03

Ovaj ranked T9 je postao svojevrsna komedija.3 Puta sam dosao do zadnje zvjezdice za R9 i naravno nakraju padnem na R11 i tako u krug. Ekipa uletava u ranked sa kupljenim T9 brodovima i samo yolo, ili ekipa ostaje na 20+ km spama i nada se nekako zadrzat zvjezdu.

Jovanka čet 15.8.2019 11:25
TheDarkSide kaže...

Ovaj ranked T9 je postao svojevrsna komedija.3 Puta sam dosao do zadnje zvjezdice za R9 i naravno nakraju padnem na R11 i tako u krug. Ekipa uletava u ranked sa kupljenim T9 brodovima i samo yolo, ili ekipa ostaje na 20+ km spama i nada se nekako zadrzat zvjezdu.

#Onokad me pitaju koji mi je kurac i zasto ne igram ranked

TheDarkSide pet 16.8.2019 14:05
Maniaxx kaže...

Što mislite hoće li prije u igru stići talijanski cruiseri ili podmornice? Volio bih malo Zaru provozati prije nego igra potone :)

 Talinansi kruzeri dolaze za dva patcha vjerovatno, podmorinice tek ulaze u closed testing, pa closed betu, pa open betu u zasebnom mogu na live serveru, pa tek kasnije se integriraju u random battles i ostale modove. U prevodu 5-6 mj minimalno.

VooDooZg sub 17.8.2019 21:26
TheDarkSide kaže...

Ovaj ranked T9 je postao svojevrsna komedija.3 Puta sam dosao do zadnje zvjezdice za R9 i naravno nakraju padnem na R11 i tako u krug. Ekipa uletava u ranked sa kupljenim T9 brodovima i samo yolo, ili ekipa ostaje na 20+ km spama i nada se nekako zadrzat zvjezdu.

 

 

ja sam do 7og došao i onda su počele dobro znane WG igre di ti napraviš 90k sa DD-em i ubiješ neprijateljskog DD-a i napraviš po 30k dvjema različitim BB-ima a tvoji iz ekipe ne ubiju ni jedan brod nego zginu i budeš treci a imao si jedini kill + dodatni dam,, ajde jednom još kažem ne znam ali 2 dana nakon toga opet jedna zvjezdica do sljedeceg ranka i opet ista situacija ja ubim sa Musashijem komplet neprijateljskog Musashija 95k dam i to bude jedini kill i još napravim dodatno 12k na dd-u sva mi ekipa zgine jednini kill imam ja i opet sam bio treci ili drugi reko dosta ....

 

Odvaratno je to da igra ima namješen sistem da moraš bar 100 partija odigrat da dođeš do R1  ili više od 50 da bi došao do R5,, na tipa 26-30 bitaka sam došao do R7 od najvišeg ranka imao kojih 70-75% WR i sad je poceo gangbang...

VooDooZg sub 17.8.2019 21:29
Maniaxx kaže...

Što mislite hoće li prije u igru stići talijanski cruiseri ili podmornice? Volio bih malo Zaru provozati prije nego igra potone :)

  ak nije potonula od mutavih CV-a koji su van svih regula  onda neće potonut niti od podmornica niti od interbalističkih raketa niti da stave nuke kvadratić - ima dovoljno mutavaca koji će dat 100€ x xy brodova za premium brod a to je kao dvije AAA igre tak da  oni primaju love da su to drame - kaj misliš zakaj je ranked T9  

VooDooZg ned 18.8.2019 11:47
TheDarkSide kaže...

Uzeo Yoshina, nije lose :) malo bolja Azuma sa torpovima. Topovi precizni, dobat fire chance.

 Ja bum ga u svakom slučaju preskočio - u biti uzeo sam Georgia-u umjesto njega i fora je jer je brza i može glumit Battlecruiser

 

Sad se razmišljam jel uzeti Neustrashimiy-a aka žohar-a