Sparklystars sri 25.9.2019 00:08

Ekipa trazimo hilere i huntere za daljnji progess trenutno se nalazimo na Gehennasu serveru, igramo alliance ime guilda je paparazzi semi guild progress je 9/10 MC 1/1 onyxia . Prijave za guild su https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0N9q4D3bzITEvpUSngqyRyGIJ30rpp9XjleTRyqqTZkFmmQ/viewform

 

 

 

Sreca mi se nasmjesila u mom pugu danas ! Idemo samo jako dodi i igraj s najludom i najboljom ekipom na balkanu. Mislis da domaci guildovi ne uspijevaju varas se dodi i uvjeri se ! 

luxxxfromhell sri 25.9.2019 11:16

Yo guys, dugo ne posjetih temu...

 

Sad nešto čitam po WoW forumima (učim Marksman Huntera, svi tipovi i savjeti su dobrodošli, na Kazzaku sam), i skužio sam kako u zadnjih par godina fale Blizzardovi Eventovi prije novih ekspanzija, tj. nisam ih primijetio niti za Warlords of Draenor, niti za Legion a bome ni za Battle for Azeroth. U WotLKu smo imali one retardirane crateove kaj su te infectali, za Burning Crusade je to bio sam Dark Portal, hell, čak i za Ahn'Qiraj je bio masni event otvaranja vrata. Zkj se to više ne događa? Budimo realni, Blizzard završi priču current ekspanzije cca. godinu dana nakon kaj izađe, nakon toga imamo godinu dana praznoće di nam dopizdi sama ekspanzija, sve dok nova ne dođe...

Minneyar sri 25.9.2019 11:32
luxxxfromhell kaže...

Yo guys, dugo ne posjetih temu...

 

Sad nešto čitam po WoW forumima (učim Marksman Huntera, svi tipovi i savjeti su dobrodošli, na Kazzaku sam), i skužio sam kako u zadnjih par godina fale Blizzardovi Eventovi prije novih ekspanzija, tj. nisam ih primijetio niti za Warlords of Draenor, niti za Legion a bome ni za Battle for Azeroth. U WotLKu smo imali one retardirane crateove kaj su te infectali, za Burning Crusade je to bio sam Dark Portal, hell, čak i za Ahn'Qiraj je bio masni event otvaranja vrata. Zkj se to više ne događa? Budimo realni, Blizzard završi priču current ekspanzije cca. godinu dana nakon kaj izađe, nakon toga imamo godinu dana praznoće di nam dopizdi sama ekspanzija, sve dok nova ne dođe...

 Ocito nisi bas pratio :) Ja retail igram vrlo slabo do nikako, al mogu ti rec da je def bio pre-expansion event prije WoD (odvijao se u Blasted Landsu - morao si suzbiti invaziju iz dark portala), te prije Legiona (legion invazije po cijelom azerothu). Za BFA pretpostavljam da je isto nesto bilo (burning of teldrassil?), al me toliko malo zanimao jos od najave da nemam pojma.

luxxxfromhell sri 25.9.2019 12:37
Minneyar kaže...
luxxxfromhell kaže...

Yo guys, dugo ne posjetih temu...

 

Sad nešto čitam po WoW forumima (učim Marksman Huntera, svi tipovi i savjeti su dobrodošli, na Kazzaku sam), i skužio sam kako u zadnjih par godina fale Blizzardovi Eventovi prije novih ekspanzija, tj. nisam ih primijetio niti za Warlords of Draenor, niti za Legion a bome ni za Battle for Azeroth. U WotLKu smo imali one retardirane crateove kaj su te infectali, za Burning Crusade je to bio sam Dark Portal, hell, čak i za Ahn'Qiraj je bio masni event otvaranja vrata. Zkj se to više ne događa? Budimo realni, Blizzard završi priču current ekspanzije cca. godinu dana nakon kaj izađe, nakon toga imamo godinu dana praznoće di nam dopizdi sama ekspanzija, sve dok nova ne dođe...

 Ocito nisi bas pratio :) Ja retail igram vrlo slabo do nikako, al mogu ti rec da je def bio pre-expansion event prije WoD (odvijao se u Blasted Landsu - morao si suzbiti invaziju iz dark portala), te prije Legiona (legion invazije po cijelom azerothu). Za BFA pretpostavljam da je isto nesto bilo (burning of teldrassil?), al me toliko malo zanimao jos od najave da nemam pojma.

 Moguće da mi je promaklo. Nekako u zadnjih par godina igram WoW, pa mi dopizdi uvijek u to nekakvo vrijeme od par mjeseci prije nove ekspanzije... Baš ću sad se potrudit bit tu do releasa nove ekspanzije :D

Darky sri 25.9.2019 17:09
luxxxfromhell kaže...

Yo guys, dugo ne posjetih temu...

 

Sad nešto čitam po WoW forumima (učim Marksman Huntera, svi tipovi i savjeti su dobrodošli, na Kazzaku sam), i skužio sam kako u zadnjih par godina fale Blizzardovi Eventovi prije novih ekspanzija, tj. nisam ih primijetio niti za Warlords of Draenor, niti za Legion a bome ni za Battle for Azeroth. U WotLKu smo imali one retardirane crateove kaj su te infectali, za Burning Crusade je to bio sam Dark Portal, hell, čak i za Ahn'Qiraj je bio masni event otvaranja vrata. Zkj se to više ne događa? Budimo realni, Blizzard završi priču current ekspanzije cca. godinu dana nakon kaj izađe, nakon toga imamo godinu dana praznoće di nam dopizdi sama ekspanzija, sve dok nova ne dođe...

 Marksman je težak za levlanje...
Beastmaster je zakon za levlanje, pogotovo u classicu
A Survival je smijurija, ne znam jel to uopće neko igra
Survival je bio pvp set u Burnig Crusade, i bio je zakon, ali nakon toga su ga uništili u WOTLK
Uglavnom 31/20/0 raspored talenata

Darky sub 28.9.2019 23:30
geronimo4661 kaže...
Darky kaže...

WoW classic

Nethergarde Keep (PVE)
Ima koga od naših ?

 

Ja sam tamo, alliance.

 

Samo ne igram previse, tek sam lvl 41, filthy casual :D

 ja sam l31 sa hunterom...
isto igram polako

Minneyar uto 15.10.2019 08:33
geronimo4661 kaže...

 

Kad je vec  o domacim gildama rijec, sta se onaj domaci  wow classic guild Paparazzi vec raspao?

 lol, ne znam, ali znam da me ne bi ni malo cudilo, svaki "balkanski" guild je osuđen na tako nesto prije ili kasnije, obicno cim padne prvi vrijedni item ako ne prije. osobno nikad vise :D

geronimo4661 uto 15.10.2019 10:16
Minneyar kaže...
geronimo4661 kaže...

 

Kad je vec  o domacim gildama rijec, sta se onaj domaci  wow classic guild Paparazzi vec raspao?

 lol, ne znam, ali znam da me ne bi ni malo cudilo, svaki "balkanski" guild je osuđen na tako nesto prije ili kasnije, obicno cim padne prvi vrijedni item ako ne prije. osobno nikad vise :D

 

A da, ozbiljna domaca gilda na duzi rok nema sanse. iz hrpe razloga. A i cim je nas domacih previse na jednom mjestu, odmah krenu sranja, dovoljno se osvrnuti okolo :D