Darky čet 30.5.2019 06:04
gargo kaže...

Ovi nemaju paladina i belfova, moglo bi bit izjednaceno 

 

Ja cu na alije iako sam do sad bia horda, ali eto imam prijatleja koji nece da igra nista osim paladina.....ali dobro, dwarf FTW

Neće biti Dranei i BloodEfl rasa
Alianca će imati Paladine, a horda Shamane
i jedan podsjetnik na stare dane
https://youtu.be/u_iOTBTyupc

 

Darky čet 30.5.2019 08:20
dmanz kaže...

Nebi bilo loše da se skupimo sa foruma u neki guild dok izađe classic, ne mogu igrati ovaj bfa više

 ja sam prestao čim su uveli sranje od 1000+ questova samo da dobiješ letenje
sve klase su toliko promijenjene da više niš nije igrivo
uništili su magove i warloce
da ne pričam kaj su od huntera napravili
Paladina modeliraju po BE (koja je sama po sebi OP rasa) i onda Paladin bude super OP, pa ga nerfaju do smeća
Druid je uništen krajem WOTLOKa
jedino su profitirali DK i DH koje su OP do bola

Minneyar čet 30.5.2019 09:07

Ja zasad samo znam da cu igrati Alliance, s obzirom da nema vise blood elfova :P znam, skoro da mi je neugodno, ali eto

 

trenutacno se troumim izmedu NE rogue, NE druid i human mage... ovisi sta ce ostatak ekipe igrati. za server znam da cemo biti na PvP serveru, volio bih zavrsiti na nekom serveru di ima dosta nordijaca jer su oni najnormalnija ekipa. ne daj boze zavrsit na portugalskom ili ruskom :D

Darky čet 30.5.2019 09:15
Minneyar kaže...

Ja zasad samo znam da cu igrati Alliance, s obzirom da nema vise blood elfova :P znam, skoro da mi je neugodno, ali eto

 

trenutacno se troumim izmedu NE rogue, NE druid i human mage... ovisi sta ce ostatak ekipe igrati. za server znam da cemo biti na PvP serveru, volio bih zavrsiti na nekom serveru di ima dosta nordijaca jer su oni najnormalnija ekipa. ne daj boze zavrsit na portugalskom ili ruskom :D

 ja sam WOTLOK igrao na njemačkom serveru kao paladin tenk (njemci 90% igraju Huntere) a tenkova nema ni za ljek
ono u chat veliš eng tank LFG i onda u 3 sekunde dođe 30 invite u guild i grupu (nije važno kaj ne znaš njemački, bitno je da si tenk)

Skullscar1989 pet 31.5.2019 14:24

sve to zvuči super ali nisu ovo više ista vremena kao nekoć... malo me strah da nakon početnog uzbuđenja sve to ne splasne jako brzo i player base ode negdje dalje... a serveri ostanu prazni. volio bih da implementiraju cross-realm za pvp ili dungeon čisto da bude više ljudi i da je lakše naći ekipu nakon nekog vremena za one jednostavnije stvari 

Minneyar pet 31.5.2019 14:40
Skullscar1989 kaže...

sve to zvuči super ali nisu ovo više ista vremena kao nekoć... malo me strah da nakon početnog uzbuđenja sve to ne splasne jako brzo i player base ode negdje dalje... a serveri ostanu prazni. volio bih da implementiraju cross-realm za pvp ili dungeon čisto da bude više ljudi i da je lakše naći ekipu nakon nekog vremena za one jednostavnije stvari 

 Samo ne smiju otvoriti previse servera, mogu se lako postici zdrave populacije, pogledaj private servere popularnije, nema nikakvih problema. A sluzbeno je uvijek bolje od privatnog.

 

Iskreno, ne bih se cudio da vecina populacije prede na Classic, pogotovo s obzirom na to da je trenutacna ekspanzija najgora u povijesti igre.

Virty pet 31.5.2019 14:52

Ja sam ponovo krenio u avanture (kao i svake godine ), ali ovaj put sa Alliancom, za promjenu.

Human paladin, a žena Human hunter(ica).

Server: Silvermoon

 

Čekamo classic, a dotad, lagano guštanje i usputno skupljanje golda radi bildanja blizzard balance-a.

 

 

 

Timo pet 31.5.2019 15:02
Skullscar1989 kaže...

sve to zvuči super ali nisu ovo više ista vremena kao nekoć... malo me strah da nakon početnog uzbuđenja sve to ne splasne jako brzo i player base ode negdje dalje... a serveri ostanu prazni. volio bih da implementiraju cross-realm za pvp ili dungeon čisto da bude više ljudi i da je lakše naći ekipu nakon nekog vremena za one jednostavnije stvari 

ma nista ne treba dodavati, classic je classic

 

pogotovo ne cross realm pizdarije

 

najbolja stvar u classicu je upravo social aspect, tokom vremena svi se na serveru upoznaju, manje vise, i medusobna interakcija i povezanost se stvori i taj "community" osjecaj i ingame i na realm forumu

 

cim krenu sa dodavanjem neki postojecih stvari koje su trenutno u igri, ode to sve bye bye i onda dodaju sve vise i vise i onda opet sjebu nesto drugo i ode sve u krasan k 

 

 

Sparklystars pet 31.5.2019 16:40

Ukratko o classicu i planovima koji dolaze, ekipa od 16 rlov-a iz Splita radi najveci balkan guild na nasim prostorima , igramo na allianci, za vise informacije mozete posjetiti i https://blizzard.com/invite/yLoB2I2n4 najveci balkan community koji vodim na battlenetu +990 ljudi. 

 

Cilj nam je skupa uzivati i igrati , sta se tice planova u classic? ja cu voditi ungoro grupe farming golda i twinkove world pvp , za pve imamo prijatelja scarab lord, full t3 , with leg mace itd , za pvp bgs world pvp imamo takoder lika s full t3 i marshal titulom sve vanilla. Cilj nam je napraviti ugodnu balkan atmosferu,a ujedno i cilj napraviti balkan server,mnogi nas pitaju zasto alliance? odgovor je kratak mnogo zanimljivije igrati na slabijoj strani,instant que i vise rank 14.  Biti ce mnogo dobrih nagrada , za top dps heal itd.... game tokeni , majice , sponzorstvo od hrvatskog gaming ducana itd....  ukratko tu je i moj https://www.twitch.tv/sparklyst kanal tamo imate vise informacija o meni, soba se trenutno sreduje, ali biti ce aktualno strimanje , s bakomprase pilavom i poznatim balkan jutuberima.

 

Za vise informacija imate i discord 

 

https://discordapp.com/invite/7rNqxqq

 

 

Btw danas mi je sretan dan kada vam osoba pokloni lijepe poklone na allianci. Uskoro se vidimo vas Sparklystars !

 

Vidimo se ! For the Balkan For the Alliance <3

dreadmoore pet 31.5.2019 17:25
Dekrznator kaže...

Samo ću tiho iz prikrajka promatrati kad krene pucanje po šavovima nakon što nabrijanci koji nikad vanille nisu vidjeli shvate kako to izgleda i koji je to psiho-fizički teror bio.

 Evo ti malo vanille

Virty pon 3.6.2019 11:48
Sparklystars kaže...

Ukratko o classicu i planovima koji dolaze, ekipa od 16 rlov-a iz Splita radi najveci balkan guild na nasim prostorima , igramo na allianci, za vise informacije mozete posjetiti i https://blizzard.com/invite/yLoB2I2n4 najveci balkan community koji vodim na battlenetu +990 ljudi. 

 

Cilj nam je skupa uzivati i igrati , sta se tice planova u classic? ja cu voditi ungoro grupe farming golda i twinkove world pvp , za pve imamo prijatelja scarab lord, full t3 , with leg mace itd , za pvp bgs world pvp imamo takoder lika s full t3 i marshal titulom sve vanilla. Cilj nam je napraviti ugodnu balkan atmosferu,a ujedno i cilj napraviti balkan server,mnogi nas pitaju zasto alliance? odgovor je kratak mnogo zanimljivije igrati na slabijoj strani,instant que i vise rank 14.  Biti ce mnogo dobrih nagrada , za top dps heal itd.... game tokeni , majice , sponzorstvo od hrvatskog gaming ducana itd....  ukratko tu je i moj https://www.twitch.tv/sparklyst kanal tamo imate vise informacija o meni, soba se trenutno sreduje, ali biti ce aktualno strimanje , s bakomprase pilavom i poznatim balkan jutuberima.

 

Za vise informacija imate i discord 

 

https://discordapp.com/invite/7rNqxqq

 

 

Btw danas mi je sretan dan kada vam osoba pokloni lijepe poklone na allianci. Uskoro se vidimo vas Sparklystars !

 

Vidimo se ! For the Balkan For the Alliance <3

Mi smo također iz Splita, ali Horda.

Ipak, upravo malo igram Alliancu, reda radi :)

Sparklystars pon 3.6.2019 13:13
Virty kaže...
Sparklystars kaže...

Ukratko o classicu i planovima koji dolaze, ekipa od 16 rlov-a iz Splita radi najveci balkan guild na nasim prostorima , igramo na allianci, za vise informacije mozete posjetiti i https://blizzard.com/invite/yLoB2I2n4 najveci balkan community koji vodim na battlenetu +990 ljudi. 

 

Cilj nam je skupa uzivati i igrati , sta se tice planova u classic? ja cu voditi ungoro grupe farming golda i twinkove world pvp , za pve imamo prijatelja scarab lord, full t3 , with leg mace itd , za pvp bgs world pvp imamo takoder lika s full t3 i marshal titulom sve vanilla. Cilj nam je napraviti ugodnu balkan atmosferu,a ujedno i cilj napraviti balkan server,mnogi nas pitaju zasto alliance? odgovor je kratak mnogo zanimljivije igrati na slabijoj strani,instant que i vise rank 14.  Biti ce mnogo dobrih nagrada , za top dps heal itd.... game tokeni , majice , sponzorstvo od hrvatskog gaming ducana itd....  ukratko tu je i moj https://www.twitch.tv/sparklyst kanal tamo imate vise informacija o meni, soba se trenutno sreduje, ali biti ce aktualno strimanje , s bakomprase pilavom i poznatim balkan jutuberima.

 

Za vise informacija imate i discord 

 

https://discordapp.com/invite/7rNqxqq

 

 

Btw danas mi je sretan dan kada vam osoba pokloni lijepe poklone na allianci. Uskoro se vidimo vas Sparklystars !

 

Vidimo se ! For the Balkan For the Alliance <3

Mi smo također iz Splita, ali Horda.

Ipak, upravo malo igram Alliancu, reda radi :)

  Bili su i neki horda , ali ce igrati alliancu :) 

JackIsBack pon 10.6.2019 20:17
njuskac kaže...

Nisam jedno vrijeme igrao wow pa me zanima koliko sati ili dana farmanja je otprilike potrebno da se nafarma jedan token za prepaid?dakle oko 200k golda..

 Ako imaš puno 120 level likova i posvetis se farmanju mozes nafarmati za 3-6 dana. 

dmanz uto 11.6.2019 12:49
njuskac kaže...

Nisam jedno vrijeme igrao wow pa me zanima koliko sati ili dana farmanja je otprilike potrebno da se nafarma jedan token za prepaid?dakle oko 200k golda..

 Ako se mene pita, ne isplati se osim ako radiš boostove pa zarađuješ milijune. 

 

Za tih 90kn mjesečno da farmam danima, nema šanse.

Virty uto 11.6.2019 15:21
njuskac kaže...

Nisam jedno vrijeme igrao wow pa me zanima koliko sati ili dana farmanja je otprilike potrebno da se nafarma jedan token za prepaid?dakle oko 200k golda..

Cijena je najčešće oko 180k golda.

Ja ne farmam, ali mi se još nije desilo da u mjesec dana casual igranja ne skupim golda za novi token.

Sve prodajem na AH, obavim sa nekoliko likova garnizone i to je to.

Dnevno odvojim 30-40min za te akcije.