dreadmoore pet 22.5.2020 23:35
ED63 kaže...
dreadmoore kaže...
....kupio pattona X zakucan do ubera viewe range 621 m.

 hebote pa ti mozes vidjet prek cijele mape cak i iducu, da znas koji tenk uzet sukladno dolazecoj mapi

ali da svaka cast, view range je jedan od najvecih hakova u igri, uz camo i WASD (i premium TD-e koji nemaju nerfan after fire camo )

 

dreadmoore pet 22.5.2020 23:37
Žiga82 kaže...
dreadmoore kaže...
Ja imam obj 430u, e5 jucer prodao i ako sam imao dobar win rate 56% na 300-400 bitki.Prodao francusku arty IX i pattona IX, kupio pattona X zakucan do ubera viewe range 621 m.

 zakaj si prodo e5?

 Zato sto je smece ima tumor onaj gore buse ga isto papir

Žiga82 sub 23.5.2020 03:34
dreadmoore kaže...
Žiga82 kaže...
dreadmoore kaže...
Ja imam obj 430u, e5 jucer prodao i ako sam imao dobar win rate 56% na 300-400 bitki.Prodao francusku arty IX i pattona IX, kupio pattona X zakucan do ubera viewe range 621 m.

 zakaj si prodo e5?

 Zato sto je smece ima tumor onaj gore buse ga isto papir

 tenk je smece jer ima weak spot ahaha odi onda igraj 430u il tog pattona sa binosima:)

dreadmoore sub 23.5.2020 14:20
Žiga82 kaže...
dreadmoore kaže...
Žiga82 kaže...
dreadmoore kaže...
Ja imam obj 430u, e5 jucer prodao i ako sam imao dobar win rate 56% na 300-400 bitki.Prodao francusku arty IX i pattona IX, kupio pattona X zakucan do ubera viewe range 621 m.

 zakaj si prodo e5?

 Zato sto je smece ima tumor onaj gore buse ga isto papir

 tenk je smece jer ima weak spot ahaha odi onda igraj 430u il tog pattona sa binosima:)

 u 100 odigranih random bitki vidjet ces 3-4 puta e5 toliko o dobrom tenku.Kako je S.Conquer izasao e5 su totalno sjebali.Ispravka 300-400 bitki prije 700 

1BIT sub 23.5.2020 19:23
dreadmoore kaže...
 u 100 odigranih random bitki vidjet ces 3-4 puta e5 toliko o dobrom tenku.Kako je S.Conquer izasao e5 su totalno sjebali.Ispravka 300-400 bitki prije 700 

 Story of my life

 

Svaki novi tenk koji izađe je uber najbolji i koristi se u svim klanovima...stongholdu, klanskim itd...

 

Dođe type 5 heavy i op tenk kad se igra 15 vs 15 na zatvorenim mapama, krenem ga grindati i nerfaju ga, prestane se koristit a dođem do O-ho-a...
Dođe T-100 light najbolji spotter treba ga brzo izgrindat za klanske, dođem do 8ce, wot izbaci ebr-ove i T-100 light postane zadnja rupa na sviralu

E da krenem mausa grindat i na tigru P mi ga wot switcha za pz.kpfw. vii

 

A S.Conqa sam krenuo sa tiera 5 churchilla I i došao do churchilla VII, nisu mi opće legli, spori i mekani, lako te izgađa svatko, pa nisam imao dalje volju grindati, no srećom sa ovim blue printovima sam si otključao do 8ce caernarvon-a pa me krenulo, vidjet ću dal će me i na njemu wot zeznut pa da buff-aju neki tank sa kojim bi S.Conq pao u drugi plan taman kad ga izgrindam...

 

Long story short, moj najveći uspjeh do sada je čini se što nisam grindao e5

Jedino me na toj liniji wot nije zajebal

dreadmoore sub 23.5.2020 19:47

A sto se tice game playa usran je skroz, vise nitko se ne obazire sto netko pinga po mapi.Random je postao monotonija, nema vise igraca koji je u full hp da ce izletiti ili pokriti te svi za sebe igraju team play ne postoji.

lukica123 sub 23.5.2020 20:08
dreadmoore kaže...
A sto se tice game playa usran je skroz, vise nitko se ne obazire sto netko pinga po mapi.Random je postao monotonija, nema vise igraca koji je u full hp da ce izletiti ili pokriti te svi za sebe igraju team play ne postoji.

 Ti si jedan od onih koji se zaleti negdje sam, pogine u prve 2 minute, onda pingas negdje i pises 'idiots'?

nine sub 23.5.2020 23:14
dreadmoore kaže...

 Zato sto je smece ima tumor onaj gore buse ga isto papir

 

nije ni toliko problem tumor, koliko je problem koliko je isti mekan  znam da je u jednom trenutku bio opako tvrd, skoro da ga se nije isplatilo gađati, izuzev sa zlatnom municijom t10 td-ova..

u trenutnom stanju ga skoro svi t9 tenkovi buše standardnom municijom..

 

1BIT kaže...

A S.Conqa sam krenuo sa tiera 5 churchilla I i došao do churchilla VII, nisu mi opće legli, spori i mekani, lako te izgađa svatko, pa nisam imao dalje volju grindati, no srećom sa ovim blue printovima sam si otključao do 8ce caernarvon-a pa me krenulo, vidjet ću dal će me i na njemu wot zeznut pa da buff-aju neki tank sa kojim bi S.Conq pao u drugi plan taman kad ga izgrindam...

 

Long story short, moj najveći uspjeh do sada je čini se što nisam grindao e5

 

meni je i black prince bio dosta zabavan, unatoč tome što je spor.. ali od čmarverona (kako ga frend i ja zovemo) pa na dalje je odličan tree..

e5 sam izgrindao i užasan je u trenutnom obliku. još sam ga kupio taman nakon što sam se vratio nakon pauze od 5-6 godina, pa sam ga igrao kao totalna njubara  ali mi je ostatak tree-a bio super zabavan, pogotovo t29..

Žiga82 ned 24.5.2020 00:08
dreadmoore kaže...
A sto se tice game playa usran je skroz, vise nitko se ne obazire sto netko pinga po mapi.Random je postao monotonija, nema vise igraca koji je u full hp da ce izletiti ili pokriti te svi za sebe igraju team play ne postoji.

 meni se desava da dojdem nekom pomoc i onda taj pobegne i ostavi me solo:)

meni je e5 idalje ok,na mom oklop radi :) najvise me kod njega smeta kaj ima samo -8 depresiju,rade njega ponekad odigram neg dosadnog super conqa kojem sa svakim sutom ode ammo

ne samo da je gameplay ubanani neg od zadnjeg mm updejta je svaka partija blowout 15-5 il 5-15 u manje od 5min ,nariktano do jaja,uvijek je jedan tim puno jaci

Žiga82 ned 24.5.2020 00:30
ED63 kaže...

dredmur ™

daj malo ulozi njege u tog patona, i makni direktivu za vent i stavi za optiku

ovak ti je tenk ćorav , samo 567893287476 m view range

 mene zanima je je ovo ga ovak slozio sam da pokaze kolko ima spot il ga fakat ovak igra:)

dreadmoore ned 24.5.2020 00:38

O cemu ti pricas pa ima optiku i ventilaciju, samo sam iz dosade stavio binocular, jer se jos razmisljam sto staviti nabijaca ili vertikalni.Sto se tice dodatnog ide ventilacija jer sa dodatnom optikom nema benefita ni bonusa. Dpm mi je nebitan imam tenka za dpm, a to je t95e6 koji isto ima sve ljubicasto.Da igram ga za sto ne malo zajebancije i snajpanja, kakvih sam se ja likova nagledao pogotovo kad sam nekome gledao tenkove sto stavljaju.Kod mene je ovo jedini tenk sa ovom postavkom bas zbog jebackog spota.Nije tenk za naprijed dobar je za hull down, mada ga i tu buse sa lakoćom i ako ima 300 armor na kupoli.Sto se tice camo rejtinga tu je los 22% kao statican jer velik je kao zgrada.Imam Lea 1 on je puno bolji kao spoter bas zbog tog camo rejtinga ali je papir tenk.Osobno najvise sam volio igrati sa 100lt dobar camo, dobar spoter ebr izasao sve pojebao.Ziga da ti bude lakse, vecina mediuma koje igram kod mene ide ovako a u po koji teski tenk koji je malo brzi vertiklalni, nabijac i optika.Malo koji ima ventilaciju osim ako zelim dpm tad je stavljam.

ED63 ned 24.5.2020 02:48
ED63 kaže...

 i makni direktivu za vent i stavi za optiku

dreadmoore kaže...
O cemu ti pricas pa ima optiku i ventilaciju, samo sam iz dosade stavio binocular, jer se jos razmisljam sto staviti nabijaca ili vertikalni.Sto se tice dodatnog ide ventilacija jer sa dodatnom optikom nema benefita ni bonusa.

 evo kaj meni kaze sucelje wot-a (kao prvo, wiki je na tvojoj strani:

The maximum possible view range you can currently (v1.7.0.2) achieve in game is 621m, by using:

  • a Patton or a M60 with 420m base view range (the light tanks Rhm. Pzw. and Sheridan are also having a 420m base view range, but they just get a maximum view range of 618m)
  • the skills/perks
  • the equipment
  • the directive
    • Vent Purge (extra 2.5% to all crew skills)
  • and the premium consumable food
  • ALI
  • na mom su-100 sa ventom i optikom, direktiva vent purge (+2.5%na crew skills) daje +4m na view range
  • a direktiva (ono ostalo ™) OPTICAL CALIBRATION (+2.5% na view range) daje +9m na view range
  • to je jos vise izrazeno na tenku koji ima ljubicastu optiku i u startu bolji view range
  • tako da tvoja tvrdnja ne stoji ... Myth BUSTED
  • uostalom probaj sam pa postaj rezultate
Žiga82 ned 24.5.2020 04:47
dreadmoore kaže...
O cemu ti pricas pa ima optiku i ventilaciju, samo sam iz dosade stavio binocular, jer se jos razmisljam sto staviti nabijaca ili vertikalni.Sto se tice dodatnog ide ventilacija jer sa dodatnom optikom nema benefita ni bonusa. Dpm mi je nebitan imam tenka za dpm, a to je t95e6 koji isto ima sve ljubicasto.Da igram ga za sto ne malo zajebancije i snajpanja, kakvih sam se ja likova nagledao pogotovo kad sam nekome gledao tenkove sto stavljaju.Kod mene je ovo jedini tenk sa ovom postavkom bas zbog jebackog spota.Nije tenk za naprijed dobar je za hull down, mada ga i tu buse sa lakoćom i ako ima 300 armor na kupoli.Sto se tice camo rejtinga tu je los 22% kao statican jer velik je kao zgrada.Imam Lea 1 on je puno bolji kao spoter bas zbog tog camo rejtinga ali je papir tenk.Osobno najvise sam volio igrati sa 100lt dobar camo, dobar spoter ebr izasao sve pojebao.Ziga da ti bude lakse, vecina mediuma koje igram kod mene ide ovako a u po koji teski tenk koji je malo brzi vertiklalni, nabijac i optika.Malo koji ima ventilaciju osim ako zelim dpm tad je stavljam.

 je lakse mi je sad cu moc zaspat,tu ventilaciu nebi kupio nikad,ja na svakom tenku imam vertikani ak se moze namontirat+nabijac i optika il ak dugo cilja gld,stom poboljsanom ven. nedobis ni 100 dpma

dreadmoore ned 24.5.2020 08:33
Žiga82 kaže...
dreadmoore kaže...
O cemu ti pricas pa ima optiku i ventilaciju, samo sam iz dosade stavio binocular, jer se jos razmisljam sto staviti nabijaca ili vertikalni.Sto se tice dodatnog ide ventilacija jer sa dodatnom optikom nema benefita ni bonusa. Dpm mi je nebitan imam tenka za dpm, a to je t95e6 koji isto ima sve ljubicasto.Da igram ga za sto ne malo zajebancije i snajpanja, kakvih sam se ja likova nagledao pogotovo kad sam nekome gledao tenkove sto stavljaju.Kod mene je ovo jedini tenk sa ovom postavkom bas zbog jebackog spota.Nije tenk za naprijed dobar je za hull down, mada ga i tu buse sa lakoćom i ako ima 300 armor na kupoli.Sto se tice camo rejtinga tu je los 22% kao statican jer velik je kao zgrada.Imam Lea 1 on je puno bolji kao spoter bas zbog tog camo rejtinga ali je papir tenk.Osobno najvise sam volio igrati sa 100lt dobar camo, dobar spoter ebr izasao sve pojebao.Ziga da ti bude lakse, vecina mediuma koje igram kod mene ide ovako a u po koji teski tenk koji je malo brzi vertiklalni, nabijac i optika.Malo koji ima ventilaciju osim ako zelim dpm tad je stavljam.

 je lakse mi je sad cu moc zaspat,tu ventilaciu nebi kupio nikad,ja na svakom tenku imam vertikani ak se moze namontirat+nabijac i optika il ak dugo cilja gld,stom poboljsanom ven. nedobis ni 100 dpma

 Ej sva sta sam vidjao kad sam bio aktivan u klanovima, pa sta su sve likovi imali to je smjesno bilo za gledat.Jos u ono doba kad je se koristio amx 50b ili t57.Ljudi su imali optiku, mrezicu  i wet ammo hahah mos mislit aj da je bio jedan pa nije znao nego njih vise.

nine ned 24.5.2020 11:24
Žiga82 kaže...

 je lakse mi je sad cu moc zaspat,tu ventilaciu nebi kupio nikad,ja na svakom tenku imam vertikani ak se moze namontirat+nabijac i optika il ak dugo cilja gld,stom poboljsanom ven. nedobis ni 100 dpma

 

gld se isplati praktički samo na articama.. uvijek bi prije stavio vent., jer utječe na sve statse tenka, pa i disperziju.

Žiga82 ned 24.5.2020 12:41
nine kaže...
Žiga82 kaže...

 je lakse mi je sad cu moc zaspat,tu ventilaciu nebi kupio nikad,ja na svakom tenku imam vertikani ak se moze namontirat+nabijac i optika il ak dugo cilja gld,stom poboljsanom ven. nedobis ni 100 dpma

 

gld se isplati praktički samo na articama.. uvijek bi prije stavio vent., jer utječe na sve statse tenka, pa i disperziju.

 mos mislit..gld je super na svem kaj dugo cilja,vent osjetno podigne samo spot i cammo,za ostalo je banana,jucer sam bas usporedio pattona bez vent i sa popoljsanom vent dobijes tocno 99 dpm-a heheh za 5k bonda

Žiga82 ned 24.5.2020 12:46
dreadmoore kaže...
Žiga82 kaže...
dreadmoore kaže...
O cemu ti pricas pa ima optiku i ventilaciju, samo sam iz dosade stavio binocular, jer se jos razmisljam sto staviti nabijaca ili vertikalni.Sto se tice dodatnog ide ventilacija jer sa dodatnom optikom nema benefita ni bonusa. Dpm mi je nebitan imam tenka za dpm, a to je t95e6 koji isto ima sve ljubicasto.Da igram ga za sto ne malo zajebancije i snajpanja, kakvih sam se ja likova nagledao pogotovo kad sam nekome gledao tenkove sto stavljaju.Kod mene je ovo jedini tenk sa ovom postavkom bas zbog jebackog spota.Nije tenk za naprijed dobar je za hull down, mada ga i tu buse sa lakoćom i ako ima 300 armor na kupoli.Sto se tice camo rejtinga tu je los 22% kao statican jer velik je kao zgrada.Imam Lea 1 on je puno bolji kao spoter bas zbog tog camo rejtinga ali je papir tenk.Osobno najvise sam volio igrati sa 100lt dobar camo, dobar spoter ebr izasao sve pojebao.Ziga da ti bude lakse, vecina mediuma koje igram kod mene ide ovako a u po koji teski tenk koji je malo brzi vertiklalni, nabijac i optika.Malo koji ima ventilaciju osim ako zelim dpm tad je stavljam.

 je lakse mi je sad cu moc zaspat,tu ventilaciu nebi kupio nikad,ja na svakom tenku imam vertikani ak se moze namontirat+nabijac i optika il ak dugo cilja gld,stom poboljsanom ven. nedobis ni 100 dpma

 Ej sva sta sam vidjao kad sam bio aktivan u klanovima, pa sta su sve likovi imali to je smjesno bilo za gledat.Jos u ono doba kad je se koristio amx 50b ili t57.Ljudi su imali optiku, mrezicu  i wet ammo hahah mos mislit aj da je bio jedan pa nije znao nego njih vise.

 kad poginem odem na neki tenk da vidim kaj retard dela kad ono cujes aktivira mu se meza il binosi na is7:)

Žiga82 ned 24.5.2020 13:46
nine kaže...
Žiga82 kaže...

 mos mislit..

 

evo ti jedan fini theorycraft, pogledaj video pa sam odluči..

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/408540-tanking-w-science-gld-vs-vents/

 

TL:DR, gld je bolji samo ako stojiš i snipeaš, i to možda za cca 6%, dok ti vent pomaže doslovno u svemu, ground resistance, traverse, reload, dispersion, preciznost, spotting, camo.. sve sve sve..

tih 6% je kod mene prije 86% :) ja stanem dok ocu puknut ak imam vremena znaci da mi pomaze uvijek:)a to sta mi vent pomaze u svemu za 0.01 skoro izdrzat cu bez tog

nine ned 24.5.2020 14:03
Žiga82 kaže...

u svemu za 0.01 skoro izdrzat cu bez tog

 

oko 2-3% na sve daje, tako da kada se sve zbroji i oduzme, veći je gain.

nemoj me krivo shvatiti, igraj ti svoje tenkove kako hoćeš, samo zdrava diskusija 

Žiga82 ned 24.5.2020 16:41
nine kaže...
Žiga82 kaže...

u svemu za 0.01 skoro izdrzat cu bez tog

 

oko 2-3% na sve daje, tako da kada se sve zbroji i oduzme, veći je gain.

nemoj me krivo shvatiti, igraj ti svoje tenkove kako hoćeš, samo zdrava diskusija 

 daje ti 2% na %posade al to neznaci da ce ti npr tenk punit 2% brze il da ce ti tenk bit bolji u svemu za 2%