hummer0 pon 17.2.2020 19:54
MrWhite kaže...

Cestitam, sve sami doktori za tenkove

Izlazim iz igara jer je nemoguće dobiti, moj max je 10 killova i malo manje od 10 000 dmg. u high tier partijama.

To ne znaci da izlazim iz svake partije cim gubimo, ili cekam da mi drugi dobiju za mene kako su doktori shvatili, vec samo onih gdje je odmah vidljivo da je nemoguće dobiti, a takva je velika vecina partija.

Kad je igra izasla trebalo mi je cca 4 mjeseca za 15-0 pobijedu, takvi SS su se sherali po forumu, ili za tako izgubljenu partiju, Danas takvih imam po 3-4 po danu.

Drugo nemam vremena sjediti za tenkovima 3-4 sata da bih skupio 10ak pobjeda, vec na raspolaganju imam sat vremena.

Trece ekonomija igre. Bolje izaci na osudenoj partiji i izgubiti 20 - 30k srebra pa iducu pobijediti za to isto vrijeme i dobiti 120-130k srebra minus troskovi opet ostane 100k profita (Tier 8 prem.), 

nego za to isto vrijeme biti u izgubljenoj partiji i zaraditi 10-20k srebra, a o xp-u da ne govorimo i bonusima x2, plus prem. bonus itd.

 

 

 Došao si tu nama prodavati muda pod bubrege,a ovdje sve sami ovisnici o tenkovima koji su "prešli igru"

Ali nema potrebe za svađom igraj kako te volja.

dawor pon 17.2.2020 20:57

Od Amera mi je najbolje sjeo T29 ( iako je i T32 jako dobar mada na prvu baš i ne izgleda zbog slabe penetracije), a od Brexitovaca Caernarvon. Čudo kako sam sa Conquerom imao oko 55-56 % pobjeda i super postotak pogodaka, a sa S.C. ....nikako. Nakon 60 borbi samo 15 pobjeda, a i skoro svaki drugi šut je totalna pušiona. Nikako mi nije sjeo.

AirLive pon 17.2.2020 22:11

Već duže vrijeme pokušavam riješiti dmg u vrijednosti 4x HP tenka + win i survive za secondary za td misije i računam gledam neki td sa dobrim topom, velikim alpha i malim hp; isprobavam rhm, su130, charioteer..., ali nikako da pobijedim nego jedino kad uspijem nafarmati 4x HP kad gubimo pa dok dođu do mene. I onda sa ovim u prvih par partija skinem skoro 5x HP... Iznenadio sam se koliko je tenk dobar.

Žiga82 uto 18.2.2020 01:21
AirLive kaže...

Već duže vrijeme pokušavam riješiti dmg u vrijednosti 4x HP tenka + win i survive za secondary za td misije i računam gledam neki td sa dobrim topom, velikim alpha i malim hp; isprobavam rhm, su130, charioteer..., ali nikako da pobijedim nego jedino kad uspijem nafarmati 4x HP kad gubimo pa dok dođu do mene. I onda sa ovim u prvih par partija skinem skoro 5x HP... Iznenadio sam se koliko je tenk dobar.

 to je super tenkic a za tu misiju inace ti je su100 ok

AirLive uto 18.2.2020 02:44

Da da, su100 bi bio dobar, samo šta sam njega izgrindo vec 2god i prodao, a nije mi se kupovao ponovo. Ali eto uvijek mi ispadne da riješim misiju kad se ni ne nadam. A za t25at sam mislio da je spor ko ostatak linije prema e3 i još da nema armora, ali je zapravo jako brz, ko mediumi. Vjerojatno ću na brzinu izgrindat barem do t95 da ga kupim jeftino i onda se još malo vratit na t25at i jacksona jer mi se oba sviđaju. A volim odigrat bar 50ak partija sa tenkovima koji mi se sviđaju.

Žiga82 uto 18.2.2020 04:31
AirLive kaže...

Da da, su100 bi bio dobar, samo šta sam njega izgrindo vec 2god i prodao, a nije mi se kupovao ponovo. Ali eto uvijek mi ispadne da riješim misiju kad se ni ne nadam. A za t25at sam mislio da je spor ko ostatak linije prema e3 i još da nema armora, ali je zapravo jako brz, ko mediumi. Vjerojatno ću na brzinu izgrindat barem do t95 da ga kupim jeftino i onda se još malo vratit na t25at i jacksona jer mi se oba sviđaju. A volim odigrat bar 50ak partija sa tenkovima koji mi se sviđaju.

 ja sam si ostavio i jacksona i t25at a i sve ove iza

Dr. Vicko sri 19.2.2020 15:21
nine kaže...

točno toliko  znam jer sam danas upravo to napravio, a trebaju mi više creditsi od 7 dana premiuma..

 Pa 730k kredita mozes skupiti za mozda dva do tri sata igranja, ako ne i brze, na premium acc-u sa nekim premium tenkom tako da je po meni ta logika bezveze osim ako ti ba su tom trenutku nije trebalo srebra.

 

Po meni je premium acc jedina investicija za koju se isplati dati pravi novac ako nisi neki zakorjeli gamer i igras puno, vec bas za ljude koji igraju lagano i koji ce tako brze i skupljati xp i srebro

nine čet 20.2.2020 00:17

ako wg nešto dobro radi, to je da povremeno slušaju community:

"Your concerns were mainly related to the vehicles moved from the Tech Tree to the Collectors' Vehicles section of the in-game Store and the assumption that they would disappear from the game for good. However, we'd like to assure you that is not going to happen.

If these changes go into the main version, these vehicles, including those of Tier VI–X, will be accessible and available for purchase with credits. There’s no need to rush into researching these vehicles as you will be able to buy them at any time after the potential update goes live."

Takođe, shell rebalans stavljaju takođe na led.. IMO, skidanje penetracije sa HE-a je najveća glupost koju sam ikada čuo i drago mi je da su bar za sada odustali od toga..

AirLive čet 20.2.2020 03:33
nine kaže...

Takođe, shell rebalans stavljaju takođe na led.. IMO, skidanje penetracije sa HE-a je najveća glupost koju sam ikada čuo i drago mi je da su bar za sada odustali od toga..

 Slažem se. Nevjerojatno mi je da maknu pen sa HE na popriličan broj premium tenkova kojima je bitan feature high pen na HE, šta znači da time automatski nerfaju premium tenkove, a to je suprotno od njihove politike da neće nerfat premiume. Dok kv-2 u obje verzije bi ostala kakva je...

Šta je najgluplje od svega najave da će maknut pen sa HE i onda maknu sa svih tenkova, a ostave pen na arty HE granate.

denis5553 pet 21.2.2020 19:11
Žiga82 kaže...

neigram to al sam mislio da kad skupis dovoljno bodova da mos birat tenk koji os bez bondova,sta nije tak bilo prije?

denis5553 kolko ti mislis dat bondova za tenk?ja bi dao jedno 20k da ih imam za vk72 drugi me nezanimaju

 ma odigrao sam 5 bitaka i ne igram vise...imam preko 30k bondova, ali ne mislim sve dat, pa me zanima koliko ce ljudi davat...a sto se tice vk72, nema ga u ponudi u ovoj kampanji. sry, ima vk72 u ponudi