Jarvan uto 21.1.2020 07:20
toxic kaže...
Jarvan kaže...
toxic kaže...

Nije ACE ali mi je draga partija jer sam zajedno s bcatom shebo njihova 3 430u posteno a sve do jednog preko 9000pra

 

 

 O pa ti u mom bivšem klanu.

 

Jel mrle živ? Mu pao kolesterol?

 

Odavno otišao, prestao igrati ... malo mi žao, zna me uloviti nostalgija tu i tamo.

 

Kako sam općenito prestao se igrati na PC-u, razmišljam piknuti plejku, pa me zanima jel ima nekaj slično WoT tamo?

 Iskreno jedan od normalnijih/opustenijih klanova.

tu i tamo se igra stronghold napredci nista nije na silu... tolerancija postoji itd...

 

Ne znam ti ja ekipu ovdje tak dobro... ali mrle je da svepristutan :)

 

tko ga pozdravlja?

 Doxy (prvi acc), smurf (DoxyTheCroat).

Prvi (Doxy) acc sam bio prodao dok sam još bio u klanu prvi put, tako da neznam jel taj klinac ostao u VFORV ili jel mijenjao nick.

 

Ali da, bio sam s njima radi opuštene atmosfere i zajebancije, a i teško je naći domaći klan gdje se ekipa nađe na roštilju i sl.

Čitatelj uto 21.1.2020 11:14

HRTIM je prilicno OK klan, opustena atmosfera, veoma tolerantna ekipa,

iz cijele HR. Vozac je sef tamo, i vjerojatno cu u tom klanu ostati dugo dugo,

jer ne volim nadobudne tipove koji se deru i prave pametni.

 

Mi igramo radi zabave, kad pobjedimo dobro je, kad izgubimo dobro je,

analiziramo sto smo mogli napraviti bolje i to je sve. Nema svadja,

svi se fino slazu. Tu i tamo je zajebancija, znas tko se na sta pali,

pa te igrace malo pecnemo da popizde, al sve za dobru salu i zabavu.

KRISTIJANJE uto 21.1.2020 13:43

Za strica Juru:

 

Znači minimum tier 6, ostale ne možeš zamijeniti. 

 

Ipak sve ovisi o tvojim preferencijama. 

 

Da sam ja u pitanju Dicker max, SU-100Y, Thunderbolt, Firefly bi letili van. 

 

 

Loewe je OK, WZ je zvijer.

tnakir uto 21.1.2020 14:51
KRISTIJANJE kaže...

Za strica Juru:

 

Znači minimum tier 6, ostale ne možeš zamijeniti. 

 

Ipak sve ovisi o tvojim preferencijama. 

 

Da sam ja u pitanju Dicker max, SU-100Y, Thunderbolt, Firefly bi letili van. 

 Zašto Dicker? Meni je on zakon. Zarađuje dosta love, ima dobar viewrange, ok stealth. Zabiješ se u grm i cepaš.

1BIT uto 21.1.2020 18:23
nine kaže...

još jedan tenk koji će stojati bez da ga ikada provozam 

 Ja sam ga sada probao, pa i nije loš, iznenadio sam se, reload time mu je smješno niski, 3.7sec, sa nabijačem 3,3sec, mada istina da mu je i dmg mali (samo 135), dosta je precizan i pokretan, kupola se relativno brzo rotira, a ono šta me iznenadilo, da i dinga u svom tier-u, konkretno gađa me tiger p i frontalno dinga, začudio sam se koliko i on

Meni se svidio

Samo posadu treba grindat, sa full bia skillom, six sense i full cammo + situation awerness i recon bi mogao biti zvjer, dosta je mobilan, puca brzo i precizno, imam dojam da mu se cammo da dosta poboljšat i kad bi mu se viewrange digao, mogao bi biti zvjer, pogotovo u svome tier-u, samo nabit tako posadu sa 3-4 skilla je patnja...

 

EDIT:
Žiga82@ misliš da 7dana premiuma vrijedi više od premium tier VII tenka?
A ja si mislim premiumi će proć, tenk ostaje, kakav god da je

 

Just for the record:
Ja ni jednog tenka šta sam osvojio nisam prodao, pa tako ni premium II-ke, ni III-ke, ni IV-ke

  

Žiga82 uto 21.1.2020 18:30
Stric_Jura kaže...
nine kaže...

valjda bi svatko za sebe trebao odlučivati.. ja recimo ne volim tenkove sa kojima se zabiješ u grm i čekaš.

 pa  tako se koriste lovci na tenkove - i to oni koji su postojali...

ak igras sa tdom neznaci da moras bit u zadnjoj kockici,ja sa vecinom njih njih budem napred sa teskima,nema smisla snajpat ak neigras sa papirnatima,kad vidis ts5 il tak neki u zadnjem grmu znas da je debil

Stric_Jura sri 22.1.2020 09:52
Žiga82 kaže...
Stric_Jura kaže...
nine kaže...

valjda bi svatko za sebe trebao odlučivati.. ja recimo ne volim tenkove sa kojima se zabiješ u grm i čekaš.

 pa  tako se koriste lovci na tenkove - i to oni koji su postojali...

ak igras sa tdom neznaci da moras bit u zadnjoj kockici,ja sa vecinom njih njih budem napred sa teskima,nema smisla snajpat ak neigras sa papirnatima,kad vidis ts5 il tak neki u zadnjem grmu znas da je debil

 a jebi ga, ja s Hellcatom odjurim naprijed do neke pozicije u grmu, i i stisnem prvi hitac, koji kad pogodi, malo zaustavi protivnike... ali ne, moji laki ne izviđaju, moji srednjaki ne flankaju, moji teškaši ne idu naprijed na prolaze i slične točke zapreke...

 

i svako malo me primijete i onda oderi baražu po meni, ostanem sam ko govno na kiši...

Stric_Jura sri 22.1.2020 13:13

gle imam "6. čulo" i pazim da me ne vide, ali ne mogu ja pokrivati cijelu širinu...prije ili kasnije naletit će netko od protivnika ako ostatak mog tima ne pokriva svoj dio terena i markirati me...

 

uvijek na početku velim kamo idem, i vpokažem gdje mi i kakvog tipa treba kao podrška... ali hrpa ljudi ne igra sukladno tipu koji vozi u pojedinoj bitci...

 

no isto tako, kao da svaka mapa ima svoje parametre skrivenosti, s istim vozilom me na jednoj vide EBRovi  s pola mape, drugi put sam skriven maltene dok me ne nagazi...

ED63 sri 22.1.2020 17:12
KRISTIJANJE kaže...

Za strica Juru:

Da sam ja u pitanju Dicker max, SU-100Y, Thunderbolt, Firefly bi letili van. 

Loewe je OK, WZ je zvijer.

tu si skroz u pravu, ti su tenkovi iz davno nestalog doba

ja sam na dva akaunta dikera osvojio pa sam ih mjenjal prvom prilikom za panteru M10 "warcrime"

diker je suplji, su je velika kutija, ova dva u easy 8 i sherman sa 17-pounderom, nemaju kaj trazit pored recimo t-34-85M

nemam lowe ni wz, al da si kupujem tenk, uzo bi lowe, mozda ga jednom i zamjenim za nesto

1BIT kaže...

Trud se isplatio  

 cestitam kolega, vidjeces da je tenk zvjer, e-25 sa kupolom, al treba dobra posada

ja sam bio skeptican jer su ga svi pljuvali, al od kad ga imam, mi je najdrazi t7 premium, ko mini t25 pilot, jako dobro ponasanje topa, pref MM, nema tumor na kupoli, i moze sa DPM-om pojesti nekog 1 na 1

nine kaže...
još jedan tenk koji će stojati bez da ga ikada provozam 

 ipak probaj, iznenadit ces se

Žiga82 kaže...
 da al si izabro krivu nagradu

 u pravu si, trebo je uzet E-25

1BIT kaže...
Ja sam ga sada probao, pa i nije loš, iznenadio sam se, reload time mu je smješno niski, 3.7sec, sa nabijačem 3,3sec, mada istina da mu je i dmg mali (samo 135), dosta je precizan i pokretan, kupola se relativno brzo rotira, a ono šta me iznenadilo, da i dinga u svom tier-u, konkretno gađa me tiger p i frontalno dinga, začudio sam se koliko i on

Samo posadu treba grindat, sa full bia skillom, six sense i full cammo + situation awerness i recon bi mogao biti zvjer, dosta je mobilan, puca brzo i precizno, imam dojam da mu se cammo da dosta poboljšat i kad bi mu se viewrange digao, mogao bi biti zvjer, pogotovo u svome tier-u, samo nabit tako posadu sa 3-4 skilla je patnja...
A ja si mislim premiumi će proć, tenk ostaje, kakav god da je

 nakon e25 i su 122 44 je najbolja sedmica premium po meni, jedino neznam kaki je onaj t23e3 kaj se djelil nekad davno za clan wars, u biti t20 sa 76mm topom

i da u pravu si, tenk ostaje, mukte je, uz normalno igranje bez nekog grajnda

na njemackom akauntu imam dobru posadu sa 3 skila, bia i full camo, snap + smooth, tenk je zvjer

jos ak stavis hranu i nesto od poboljsane opreme, gotovo da je OP sa +1 MM, da ne spominjem full gold spam, al ko voli nek izvoli

uz 5-tero clanu posadu kao trener je dobar a i uvijek je u plusu bez premiuma

cak si mi dal ideju, mogo bi na njemackom akauntu ga zamjenit za waffela t7, a onda ga ponovo uzet kao nagradu za regruta jer za su122 44 nemam nikakvu posadu, vidis , vidis ...

ED63 sri 22.1.2020 17:37
dr.zharre kaže...
Meni je Patriot odličan tenk 

Hull down zvijer, 230 pena, jeftini metak (250 kredita)

Ma ne bi ga dao ni za defendera 

Doduše, strv s1 je dobar, no dati patriota i još 6k zlata hm...

 da ne spominjemo APCR kao standardna granata za 250cr kao sto kazes

Stric_Jura kaže...
 od premiuma imam: Dicker Max, T-34-85M, Obj 703-vII, SU-100Y, SU-130PM, M4A3E8 Thunderbolt, Super Hellcat, M56 SCorpion, AMX 13-57, Sherman VC Firefly, STA-2 ....gledam piknuti nešto teže, Loewe, WZ-120-1G FT...

 ja bi se na tvom mjestu rjesil podcrtanih sestica, zavisno od toga kolko para imas, prvo dikera i su jer ih je pregazila meta

a kaj se moze uzet? pa recimo type 64 kaj je zvjer otkad ima zatvorenu kupolu i moze stavit vent (mislim)

pudel je tak tak al se moze mjenjat nacija pa treniras dvije posade, al je opet isti t-34-85m kaj vec imas

skoda t40 je jako dobar, imam ga na mainu, medium sa kratkim 8.8cm, i ljudi se jako iznenade kad ih klepis, posebno sa HE

svedjanin ima autoloader clip 4x 150 dmg, al je zajeb kaj koristi samo 3 clana posade tak da se loader nemre trenirat za mediuma, ali se ta troclana posada posle baci u hevija

na jednom alt acc. imam japanskog tigra t6 al je vecinom pinjata za napucavanje drugima, nekaj vredi samo uz plutonk ili full gold, a uzo sam ga u doba kad nije bilo treniranja posade za kredite, fun factor je nula

 

a kaj se tice osmica, idealno bi bilo da imas is-6 il wz-11 kaj su oko 11 soma golda pa te manje izadje zamjena za drugi hevi

ovak, za sta dobis 3.7kgolda(100kn), lowe je 12.5k, dodjes brki 8.8k golda, 10k je 250kn, 8.8k je 222kn

ak ti je ostalo golda, samo daj

Dragone kaže...
Lowe, tako da možeš biti PC master race.
Ako ne znate o čemu pričam pogledajte unicum guide za Lowe na 'jubitu'

 https://www.youtube.com/watch?v=28vLxH7xOno&list=PLZpQuZnDIyQe5MtZQoWhGMACTGSTDo4d-&index=10&t=0s

i ovo od betlkruzera TM

https://www.youtube.com/watch?v=R9lGB63dxF4&list=PLOIBgVf6ODol1Ru6OJBNzw8dx6IRgi38M&index=3&t=0s

a ima i plej listu samo za loweta

https://www.youtube.com/playlist?list=PLOIBgVf6ODol1Ru6OJBNzw8dx6IRgi38M

marionezi82 čet 23.1.2020 08:04
Žiga82 kaže...
marionezi82 kaže...

Trejdovo sam patriota sto se dobija za bondse i 6k gold za strv1(bonde sam ionako dobio dzaba igranjem i godisnjicom, a i samog tenka nisam mozda dva puta igrao). Jesam li uradio dobar dil il' sam se hajebo? Za raliku od patriota, e75 ts mi je dobro lego i zaradjuje odlicno, tako da njega ne dam. ostalo mi jos 5k golda od kutija, pa ako nesto izleti........

 po meni da si dobio strva za patriota  i bez 6k golda bio bi zajeb

 

Hbga, patriot mi nije nikako lezao, ima kupolu i jeftine granate al me nervira brzina i dmg za t8 tenk. Pa jos sa strvom pravim za 40-50k kredita vise, plus dam u njega posadu sa 5 skill-a od strv 103b. I ja sam njubara al bar znam gdje ide havy, gdje medium a gdje light tako da sa td ne gubim zivce. Sve zavisi od igraca i ukusa, al opet kazem, uzimajuci u obzir da sam patriota dobio za dz bez ikakvog ulaganja (osim igranja) te 6k golda (dao 20 ojra za kutije i dobio te golde, skoro opet dz) za strva i nije neka cijena. 

LordNIbbler pet 24.1.2020 15:36
hoss kaže...

Server privremeno nedostupan. Molimo pokušajte kasnije (6004)............vec nekih pola sata tako...ima li jos netko isti problem ili samo ja?

 

Shaka111 kaže...

isto...

 https://thearmoredpatrol.com/2020/01/23/world-of-tanks-connection-issues/

 

 

 

"Dear Commanders,

Due to an unforeseen technical issue we have seen that some players are having connection issues while playing World of Tanks.

These include, but are not limited to, high ping and connection errors in which you may not be able to connect to the server.

We are currently working on resolving this issue as quickly as possible.

Once the issue has been fully resolved we will update this article.

We apologise for any inconvenience this may cause.

EU Wargaming Player Support"             

 

 

Meni je svaki dan game se diskonecto ili bi izgubio kontrolu tenka 20 sec, game ide normalno, samo ne priznaje input, kolega iz plt na diskordu sve normalno me cuje i imam net... Skupio panteru i na hladenje dok to ne fixaju.

Mada teorije zavjere nesto cudno da ovi DoS napadi nakon sto onaj cika pravi opoziciju za Ru parlament