nine sri 30.10.2019 00:55
ED63 kaže...

a ko je sacuval bondse sad moze uzet premijum osmicu ili "event" desetku koja NIJE premium za grajndanje kredita al je za trening posade

 

valjda bu tog opet.. ja imam jedno blizu 6k bondsa pa bum čuval..

marionezi82 sri 30.10.2019 09:37
nine kaže...
ED63 kaže...

a ko je sacuval bondse sad moze uzet premijum osmicu ili "event" desetku koja NIJE premium za grajndanje kredita al je za trening posade

 

valjda bu tog opet.. ja imam jedno blizu 6k bondsa pa bum čuval..

 

Ja imam oko 8500 bonda, tako da cu uzet jedan, samo kojeg zbog kredita?

mystik čet 31.10.2019 00:37

Zanimljiv je ovaj ranked al ću se napatiti proći kroz divizije. Pogotovo jer igram jedino s E3. Imam i SConq koji mi djeluje ko puno bolja opcija ali nisam s njim odigrao nijedan gejm pa mi se ne njubari po rankedu. 

Al timovi ništa drugačiji nego u normalu, jedino što svi puno više deru premium ammo, uključujući i mene. 

AirLive čet 31.10.2019 02:30

Sconq je puno bolji, prilično je i noob friendly, pogotovo ako ti nije problem pucat gold. Puno bolje bi ti išlo "njubarenje" sa njim nego e3. Inače ti je uvijek dobro imat barem 2 tenka da možeš vrtit kad pogineš u jednom rano. Plus još dodatno šta više imaš 10ki brže poskidaš x2 na chevrone, a time i brže napreduješ po rangovima, iako to ovisi koliko dobar % imaš po divizijama jer za veći % dobiješ više x2 bitaka na kraju.

 

Inače, gledam ove tenkove za bondove, od 8ica su mi jedino zanimljivi patriot i amx, 10ku bi čak neku uzeo da je dobra za ranked, ali ovako mi nisu baš interesantne; low tierove sve imam.

Radije ću pričekat da dođe nešto novo u ponudi, iako mi bondovi nisu problem, sad kad završi ova sezona ranked računam imat preko 40k bondova...

marionezi82 čet 31.10.2019 16:16

U vezi sa ovim ranked bitkama, sinoc svaka, ali bas svaka partija (oko12 bit.(na bolovanju sam pa imam vremena)) svi odose na jednu stranu a druga zjapi prazna. Jedino sto nema vise partija gotovih za 3-4 min, skoro sve do isteka i sa tijesnim rezultatom. Ja ih igram sa strvom i bc artijem jer nemam kredita za golde. 

 

Ajd jedno glasanje koji prem uzeti za bonde:

 

 

LordNIbbler čet 31.10.2019 18:10
marionezi82 kaže...

 Ajd jedno glasanje koji prem uzeti za bonde:

 

 

 Amx ako je nov igrac u pitanju, inace patriot koji je oklopom losiji, ali mobilnost i 2xx za shell vs 1xxx kod amx bi trebao bit bolji izbor gold sling je bolji kod francuza, ali opet  amx se moze uzet for "free" s referal nalogom , patriot  pretpostavljam ima puno bolji camo posto je manji...

mutz mozda isto nije los, nisam vozio, stg get the defender m8 

marionezi82 čet 31.10.2019 22:29

By Falathi:

 

Guys, an information you might find interesting and uplifting: for 3 weeks, starting with 01 Nov 2019 we'll be providing XP bonuses:


01 Nov 2019 - 04 Nov 2019 - x3 crew XP for every win, starts with the 2nd;

08 Nov 2019 - 11 Nov 2019 - x2 XP for every win, starts with the 2nd;

15 Nov 2019 - 18 Nov 2019 - x4 XP for the 1st win;

AirLive pet 1.11.2019 15:06

Vezano za ovaj Referral Program 2.0, jeli može recruit biti više puta nekome nakon što obavi svoje? Npr. da ja sad napravim sebi alt acc, izgrindam si na njemu 8icu premium i uzmem pauzu 60 dana ili koliko već treba proći i onda ponovo bit recruit za istog commandera tj. sebe. Jeli to vrijedi?

LordNIbbler sub 2.11.2019 16:30

Mislim da ne moze, jer stoji ugovor kratica kad se zavrsi, mislim da cak ni kad je recrut odradio jednom ne moze drugom nekom, bar ja nisam mogo na acauntu frendova frenda  no mozda nije proslo dovoljno vremena. Ovako to izgleda na mom ekranu  

AirLive sub 2.11.2019 17:58

Je taman sad skužio ingame opis da ne može. Druga točka pod recruit.

Jedino ne znam jeli bi smio napravit alt acc na isti mail tj. oće mi dat uopce da napravim acc tako ili za svaki acc treba novi mail. Valjda im nije to toliko bitno oće neko radit alt acc za premium tenk pa da kontroliraju ip i da eventualno popijem ban...

mystik uto 5.11.2019 00:09
nine kaže...

 

koji je to mod? btw može preporuka modova koje koristite, trenutno imam samo xvm..

Ja koristim Aslainov modpack. Installer je s ponuđenim opcijama i previevom o čemu se radi/kako izgleda. Dostupan je na modhubu.

Od odabranog je XVM(njihov style za OTM/Panele/Minimap/Hitlog/Damagelog/1line carousel), Aslainove ikone(contour s brojkama), zoom-in-out mod, J1mbo v1 crosshair, Damocles SPG, damage indicator 2, info panel by OldSkool, colored chat messages, radial menu, damage panel with angles, inbattle statistics by Rajcel(+high caliber), Locastan TeamHP, result window by Ragnarocek, YK core statistics with background 1). 

Vrlo vjerojatno postoji neki konflikt s nečim s obzirom da znam ponekad dobiti neki crash, ali ne znam da li je do modova ili do clienta općenito. 

 

ED63 pet 8.11.2019 21:16
marionezi82 kaže...

Ja imam oko 8500 bonda, tako da cu uzet jedan, samo kojeg zbog kredita?

marionezi82 kaže...
Ajd jedno glasanje koji prem uzeti za bonde:

 when in doubt, ask "babu Guglu" koja ce ti izbaciti:

helou felas, aj houp ju ar redi for jor dejli dous os skil ™

GUARDing the Bond Shop!

Burn the Bonds on Mutz? Listen Fellas...

A PATRIOT spend his bonds on FREEDOM!

Liberté for bonds! Too balanced for current meta? - YouTube

po meni, tj. "moje misljenje" ™ , najbolji je patriot, ima oklop, ima APCR kao standard ammo, i granata je 255 credsa, i po tome je bolji od liberte-a, i ima bolji gun handling od mutza

i osim toga, dosad se nije nikad "dijelio" osim za lovu u shopu

libertea moze i "regrut" "zaraditi" "za vas "

guard je jako specifican sa kupolom otraga

mutz je vrlo slican indien panzeru (reko bi skil bu$h wanker)

patriot bi meni bio prvi izbor da nisam "mudro ulozio bondse u opremu" ™

 

a i ko oce i ima  s cim, moze si upiknut i hydrostat-a, koji je jako dugo bio nedostupan, a sad se dijeli kolko je dobar (naravno, prije toga se preko nekoliko puta nudio na prodaji za lovu u $hip-$hopu

KRISTIJANJE uto 12.11.2019 12:19

patriot bi meni bio prvi izbor da nisam "mudro ulozio bondse u opremu" ™

 

 

Zašto je to bed? Možda sam totalno u krivu al zašto pobogu trošiti bondove na premium osmice? Trebalo mi je godinu i pol dana da skupim cca 12k bondova, dok mi treba jedna dnevnica na poslu da zaradim za bilo koji premium. Mislim za maloljetne i studente i ostale bez prihoda razumijem, al Wot većinom ionako igra starija populacija koja valjda može tu i tamo prasnuti 30 eura za kakav premium. Lakše se odreći malo novca nego godinu i više grindanja. Bar meni.

 

Jedina vozila koje bi uzeo za bondove su ili super rijetka i zanimljiva ili neki OP tenk (Chieftan ili 907 npr.)

 

Također, super je staviti opremu na neko vozilo. Imam T 34-85M s improved rammerom i ventilacijom i tenk je vidljivo bolji, max view range i bez improved optike, reload 4.1 s.

 

 

Čim još kupim stabilizator selim opremu na progetta ili t44-100.

ED63 sri 13.11.2019 16:02

sve sto kazes si u pravu, i ja te podrzavam

dovoljno puta sam kupio "samo jos 1 tenk"....zaustavio sam se na vrijeme, jer moj unutarnji sakupljac slicica/pokemona/kinder jaja mi je govorio "moras skupit SVE" jer ti "trebaju" ™ naravno...

sad manje aktivno igram, budem na forumu, ukucavam kodove koji izrone , radim jednostavne misije za slotove / rezerve / nekaj kaj nema rok trajanja

P.S. zavrsio sam sa prvim dijelom maratona i "dobijo" sam libertinca™

kako je to jednom davno moj klanski kolega nazvao "Mile" (amx mile 46), moj je amx mile 49

posto vec imam fcm 50t, evo kratkih razlika:

1) fcm ima 90mm, granate su 255creds, ali treba LARGE cal.rammer dok Mile™ ima 100mm, granate su soma al ide MEDIUM cal.rammer

2) "oklop je dingy, top je funky" ™®©

dakle vec u prvom gejmu, bez opreme, posada sa 6th, snapshot, smooth, repair, gotovo da sam rijesio ht-15 misiju, combined skoro 4 soma

oklop oce dingat shotove i na jako blizu, zato je dingy..a fanki?...

kao sto sam davno tu pisal, neki tenkovi imaju funky gun tj. top se ne ponasa konzistentno nego ko da ima "volju svoju", nekad fula, nekad pogodi, nekad snap shota, kako kad

dakle, ovaj top, i razlika topova ova dva tenka je kao na AMX 50 100, di je izbor 90mm sa 35 sec reload i 100mm sa 50 sec reload, manji ima clip od 6 koji kosta 1500 da se ispuca, a veci 6 po soma, i cesce fula jer je top funky

dakle, ja sam vrlo rijetko, cak i sa premium acc fural 100mm top jer 90 daje bolje rezultate, cesce pogadja, brze puni i bolje aima

isto tako 100mm top kao da "PLUTA" sa reticle-om, dok ciljam top kao da je na valovima, nesto jako slicno "server reticle"-u za one kaj su to probali (ja imam iskljuceno jer mi smeta)

od 10 shootova samo 6 pogodim, full naciljani, kao da dok okrecem aim, cijev se muci da stigne moj aim point i sve je nekak ko da pluta

 

ALI..

3) kad pogodis nekog, zaboli ga i ne zuri se da opet izleti pred tebe, HE granate su dusu dale za zviznut skorpione G u facu, kao i arty, da ne pricam kaj se doogodi kad nekog sa strane probusis, ili od iza u motor (mediuma ili lighta)

kad te krene pogadjas sve, dingas sve, u BEZ prem acc zarada oko 40-50k za win, bez prem consumablesa

 

P.S. navecer kad budem opet za kompom postam slike i jedno iznenadjenje

AirLive sub 16.11.2019 22:52

Uzeo koji dan pauze nakon rangiranih, ulogiram se i dočeka me ova poruka. Pretpostavljam da je scam u pitanju jer traži mail i pass od accounta, stranica ista ko za wg login...

Pa ako neko dobije isto da ne nabe.

Trebao sam dat mail i pass od alt acc. možda mi budu igrali na njemu i izgrindali mi za referral 8icu 4free. 

Čitatelj uto 19.11.2019 11:25

Dvocjevka

 

Koliko sam skuzi, ne puca "odmah", nego se treba cekati 2.5s da bi oba topa odjednom opalila,

sto moze znaciti razliku izmedju pogotka i promasa.

 

Al zato pojedinacno ruka svakih 9.5s - jedino ne znam dali moze drugi top punit,

dok prvi prazni (opali).

 

Sve u svemu, jedno od rijesenja za tacke - dvije HE i opeti.