ED63 sri 18.9.2019 00:42
1BIT kaže...

 Trebao si pool/glasanje napravit

 ko'će sad bazen kopat ...

AirLive kaže...
Jesi to ti sebi i regruter i regrut sa onim pustim acc-ovima? 

 sram te bilo kak se uopce usudjujes ovak me javno prozvat na forumu

pozvo sam svoju bolju polovicu koja je slovenska (jer sam polu slovenac)

i pozval sam svoje drugo ja - alt acc-alter ego daj malo citaj

i nemogu pozvat sebe, zval sam "nekog drugog" ™, "prijatelja"©®

Dr. Vicko kaže...

Ako zelis javni se da ti dam acc pa da isprobas, da znas da li si za njega ili da ga otpises.

 hvala doktore na ponudi, al nebi tudje akaunte isprobavo imam dosta svojih to je zabranjeno po EULA

ED63 sri 18.9.2019 00:50

DECKIIIIIIIIII ... znam, ne vici na forumu, ovo je wot sa 6 doktora, a ne betl fild forum sa "specijalnim potrebama" ™

 

nesto sam cackal oko ovog refferal programa i trazio jel neko dao predlog tenkova kaj uzet

nista

al ima nesto

ovdi je objasnio kako napravit "prijatelju akaunt" i okoristit se INVAJT kodovima

TUTORIJAL: WOT Referral Program 2.0 (kodovi!)

 

i jos neki turski trol

Wot invite code 2019 EU || 4 Prem. Tanks & 17 Days Prem. & 1000 Gold

Wot invite code 2019 || 4 Prem Tank Rental & 10 day Prem EU - YouTube

 

ovaj PRVI LINK kliknite, ja sam iso bezveze ubacivat kodove, BONUS KODOVE

ORLIK for T-127 and TANKSHOT for Pz.Kpfw. S35

dobijo sam t-127 i 7 dana premiuma

ukuco sam oba koda

 

WoT Premium Account received. Expires 25.9.2019. 0:16:17.

Receipt
Date: 18.9.2019. 0:16:21
Vehicles added: T-127
Slots added: 1

P.S. ko se sjeca onog "iventa" sa T-127 kodovima kad ih se moglo ukucat 10 puta za tenk, i 9 slotova, ruke gore

LordNIbbler sri 18.9.2019 01:06

U trenutnoj meti je amx najbolji(stock t9 amx ), onda vjerovatno fv, jg 88 je dobar jer se dobije free posada koja ima dva loadera i onda tu istu za 2 milje se moze ufirat u t10 koji svi imaju po dva loadera a vecina njemaca ima samo 1 do desetke, pantera 8,8 mozda nije losa isto top bi trebo bit ok a i shit je tenk plebove onda nije mozda losa poslje za ace tanker misije trebala bi imat jeftine granate,  za recruta je najbolji mislim panter ili ako pare nisu primaren onda t34-85m koje je uber sealcluber puni brze sekund dvije od onog iz tech...

t92 je zabavam al su ga ubili ebrovi tockasi i 175 dmga vs t10 motor crkaje s svakim hitom, gori relativno lako, al je vision king s hwk 12 u t 8 al opet lt 432 

112 je isto dobar ali gun je meh danas, nakon buffa je trool s lower platom, ali kinezi danas s chiftainom i s concom 277 

 

 

Ja sam uzeto amx i jg tigra radi posadde(a i ok je u frontlinu) , inace bi  112  

 

 

AirLive sri 18.9.2019 13:57
ED63 kaže...

 sram te bilo kak se uopce usudjujes ovak me javno prozvat na forumu

pozvo sam svoju bolju polovicu koja je slovenska (jer sam polu slovenac)

i pozval sam svoje drugo ja - alt acc-alter ego daj malo citaj

i nemogu pozvat sebe, zval sam "nekog drugog" ™, "prijatelja"©®

 Nije ti ovo službeni forum, nećeš bit sankcioniran. Kod nas se još i cijeni ako uspiješ "zaje*at firmu" ™. Vidi se kod tebe poduzetnički potencijal. 

ED63 pet 27.9.2019 00:02

jao Doktoreeeee

opet ti stavljas slike koje nisu master nego first kless..

no dobro bush ti videl

samo zato kaj se ne javlja ne znaci da ne cita ovo Onaj Cije Ime Necemo Spominjati Dedaa a svi znaju koje ON

a znate svi dobro da je zabranil postanje iceg ispod masteri kao sto je i zabranil kupovanje, igranje i postanje fotki o tome u "slucaju T14" ™

"e moj roko jesan ti ja reka" ®©

ED63 sub 28.9.2019 01:22
LordNIbbler kaže...

U trenutnoj meti je amx najbolji(stock t9 amx ), onda vjerovatno fv, jg 88 je dobar jer se dobije free posada koja ima dva loaderai onda tu istu za 2 milje se moze ufirat u t10 koji svi imaju po dva loadera a vecina njemaca ima samo 1 do desetke, pantera 8,8 mozda nije losa isto top bi trebo bit ok a i shit je tenk plebove onda nije mozda losa poslje za ace tanker misije trebala bi imat jeftine granate,

za recruta je najbolji mislim panter ili ako pare nisu primaren onda t34-85m koje je uber sealcluber puni brze sekund dvije od onog iz tech...


Ja sam uzeto amx i jg tigra radi posadde(a i ok je u frontlinu) , inace bi  112  

 vis vis totalno nisam razmisljal o posadi

prvo cu sigurno uzet amx m4 49 jer je liberte bez obleke, definitivno najbolji od ponudjenog, FV imam, pa bi uzo ili JgTigra 88 ili panteru 88...iako bi onaj hrcak u meni "htio skupit sve" uz  wallet not working , lako ja uzmem "jos 2 frenda" za regrute pa si naribam 112 i T92, makar imam wz-111 a pitanje kolko bi bil dobar u T92

ovo zuto te nisam ni qu-urtza skuzil kaj si htel reci

mislim da t-34-85m se ne dijeli, osim toga sam ga sa njemackog acc (vecinom njemci) mjenjal za ac4 experimental, jer necu na dva acc imat ruske mediume, a i na njem acc imam panter M10 warcrime edition, uzo ga kao zamjenu za dikera davno jos i tenk je predobar uz pref MM +1

za ruski acc bi uzo govanjce kv-122 jer je tir 7 i taman za ruske hevije trener, uz to imam i t-34-85m na tom acc

ali za njem acc se dvoumim dal uzet tiger 131 za hevi trenera, makar je ocajan u t6 sa tim penom

ili uzet ruski t7 su-122-44 koji ce vise zaradjivat al nemam posadu za njega

AirLive kaže...

 Nije ti ovo službeni forum, nećeš bit sankcioniran. Kod nas se još i cijeni ako uspiješ "zaje*at firmu" ™. Vidi se kod tebe poduzetnički potencijal. 

 bolje nesto poduzet nego nesto radit

sjecam se da sam bas tu na forumu nasao odgovor na neki kviz za svojih prvih 500 golda u igri

neko je nasao, postao i sirio dalje, a svaki tocan odgovor je donio pare u garazu tako da sam emotivno i sentimentalno vezan za forum

da ne pricam kak me Mr.Xleader davno nagovorio na tada mardera t3 i njemacku td liniju (kad sam igral samo sa arti i imal 5 ili 6 slotova

Spiridon kaže...
Ukucao sam ona dva koda maloprije (ORLIK i TANKSHOT), pisalo je Code activated ali nema tenkova u garaži...

 i meni je pisalo tako, a hebiga da i ja neke kodove uzmem kaj nije ostatak foruma

LordNIbbler sub 28.9.2019 12:21
ED63 kaže...

 Posada nije problem sad jer svaki tenk koji daju dode s posadom 100% ukoliko se ima 2 milje klik dobije se onda posada s jedan i pol skill tj sesto culo i onda grind za biu 

Što se tice recruta za sad su samo dva na acc moguca, ako nisu promjenili s ovim updejtima nisam cito posto sam otkljuco sve tenkice, samo frontline igram britnca pa za bozic t9 tj 10 odigrat.

 vezano za zuto , uveli su drugi set misija kao za stuga sad je exalibur, chimera i 279 campanje, svaka grupa nacija ima da se skupi ace, a buduci da su panter 88 i tigar 88 poprilicno out of meta tank onda bi vjerovatno i requirements za ace trebali bit jako niski, aka  kao kad su misije za critical kv 2 , fv 183, sumo type HT s derpovima. 

Sry tipkanje mi nije jaca strana pogotovo kad se navikavam na novo tipkalo 

nine uto 1.10.2019 00:11

ja počeo opet igrati nakon par godina, totalno sam izašao iz štosa 

nego jel imate kakav hint za tigera 2, taj tenk mi je apsolutni osobni nemesis, gore mi ide sa njim nego sa stock wz-120.. znači buši ga apsolutno sve svugdje, džaba skrivam lover plate kada u kupolu sve prolazi, sideanje isto nula bodova..

ED63 sri 2.10.2019 15:55
LordNIbbler kaže...
ED63 kaže...

 Što se tice recruta za sad su samo dva na acc moguca...

 vezano za zuto , uveli su drugi set misija kao za stuga sad je exalibur, chimera i 279 campanje, svaka grupa nacija ima da se skupi ace

 regruta su moguca 4 sada, 2 vec pozvana koja su ostala i nova 2 slota kaj su dodali na promjeni razdoblja kad su dodali i su-122-44 i 112

a misije za ace, ajmeee kolko je to daleko, mislim da cu prije dobit t-55a nego rijesit excalibura

to mi sad nije primarno, bitnije mi je da mi "prijatelj" zaradi djabe osmicu na main acc

a i sa uvodjenjem crew b00ksa gubi se smisao premiuma za vjezbanje posade, samo skupis 2 milje kredita i dignes posadu

nemoras imat odredjenu naciju i tip prem vozila, vozis bilo kaj i grajndas silver i onda dignes posadu koju ces

sad je vise isplativ premium time, da se uzme npr. za jedan dan pa lupit grajnd kad je coek slobodan

skupi se 5-10 miljona kredsa i onda igraj kaj oces, kupuj tenkove, trpaj hranu i gold ammo i klikaj bez brige i pameti

 

cak je vaznije kod premiuma kolko brzo skuplja silver i kolko kosta granata te ima li preferential MM nego koja je nacija i koliko posade ima i koji je crew layout

nine kaže...

ja počeo opet igrati nakon par godina...nego jel imate kakav hint za tigera 2

 kao sto tvrdimo od pocetka, konacnog izljecenja NEMA, zato imamo 4 stalna doktora tu na forumu

a hint ti je da koristis oklop i hp....

pitas se koji OKLOP na tigru 2? oklop od SUIGRACA i hp stit od vlastitih leminga, siguran sam da si uh vec sreo u igri..

otkad nema team dmg moras ih malo pogurat da se trgnu, najcesce imaju zeleni marker iznad sebe

hummer0 sri 2.10.2019 18:29
nine kaže...

ja počeo opet igrati nakon par godina, totalno sam izašao iz štosa 

nego jel imate kakav hint za tigera 2, taj tenk mi je apsolutni osobni nemesis, gore mi ide sa njim nego sa stock wz-120.. znači buši ga apsolutno sve svugdje, džaba skrivam lover plate kada u kupolu sve prolazi, sideanje isto nula bodova..

 nine Tigar II je nekad bio zvijer više nije.

Spiridon sri 2.10.2019 19:53
AirLive kaže...

Ako nekoga zanima, trenutno traje kao neki mali maraton sa skromnim nagradama tj. tier 3 premiumom i još nekim boosterima, blueprintovima, equipmentom... Prilično jednostavno, za završit treba praktički samo 1 bitku dnevno odigrat sa njemačkim tenkom + još nešto sitno da se skupi bodova.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/tank-rewards-october-german-reunification/

 Odigrao sam jednu partiju sa Pz IV H i dali mi 7 dana premiuma... Plus mali alat, mali komplet prve pom i ručni protup aparat x4...

Nemam baš puno Njemačkih tenkića pa ću izgleda morati kupovati privremeno...

AirLive sri 2.10.2019 23:25

Ne znam za šta si to dobio 7 dana premiuma, to sigurno nije vezano za ovo.

Misija traje do 21.10. i treba ti ukupno 2200 bodova, a svaki dan za 1 bitku dobiješ 100 bodova, tako da nije problem još malo riješit dodatnu misiju, pogotovo ako imaš neki njemački premium tier 5 ili više.

ED63 sub 5.10.2019 05:14
Spiridon kaže...

To mi je, čini se, proradio kod ORLIK kojeg je ED63 stavio ovdje prije 2 tjedna jer vidim da sam dobio i T127 ...

 "Nisam Ja NIŠTA prčko" ™®©

da da moze bit da ti kodovi malo kasno pale

bivsi branitelj kaže...
izgubio pristup acc-u...poprilično ekipe se vježbalo pa netko nešto ukakio..
počeo opet..ako nekome treba recrut, a nije mu problem igrati sa početnikom (loš igrač), možemo napraviti suradnju

 reci mi koji ti je in game nick na to starom "izgubljenom acc-u"

ak si ga vezal na broj moba(dobro je napravit) mozes ga povratit vrlo lako (al neam pojma kak ide postupak)

uglavnom, povezani broj moba sa acc je obavezan jer mozes resetirat pass, mjenjat mejl i vratit acc

a DA, treba mi regrut  koji je voljan igrat za moju osmicu napisi mi svoj IGN da ti posaljem link

a kak si poceo opet? jesi iskoristil one silne invajt kodove? di se moze dobit cak i PUDEL mukte na startu?

Wot invite code 2019 EU || 4 Prem. Tanks & 17 Days Prem. & 1000 Gold

Wot invite code 2019 || 4 Prem Tank Rental & 10 day Prem EU - YouTube

TUTORIJAL: WOT Referral Program 2.0 (kodovi!)

Dr. Vicko sub 5.10.2019 10:20
ED63 kaže...
Spiridon kaže...

To mi je, čini se, proradio kod ORLIK kojeg je ED63 stavio ovdje prije 2 tjedna jer vidim da sam dobio i T127 ...

 "Nisam Ja NIŠTA prčko" ™®©

da da moze bit da ti kodovi malo kasno pale

bivsi branitelj kaže...
izgubio pristup acc-u...poprilično ekipe se vježbalo pa netko nešto ukakio..
počeo opet..ako nekome treba recrut, a nije mu problem igrati sa početnikom (loš igrač), možemo napraviti suradnju

 reci mi koji ti je in game nick na to starom "izgubljenom acc-u"

ak si ga vezal na broj moba(dobro je napravit) mozes ga povratit vrlo lako (al neam pojma kak ide postupak)

uglavnom, povezani broj moba sa acc je obavezan jer mozes resetirat pass, mjenjat mejl i vratit acc

a DA, treba mi regrut  koji je voljan igrat za moju osmicu napisi mi svoj IGN da ti posaljem link

a kak si poceo opet? jesi iskoristil one silne invajt kodove? di se moze dobit cak i PUDEL mukte na startu?

Wot invite code 2019 EU || 4 Prem. Tanks & 17 Days Prem. & 1000 Gold

Wot invite code 2019 || 4 Prem Tank Rental & 10 day Prem EU - YouTube

TUTORIJAL: WOT Referral Program 2.0 (kodovi!)

 KAko ide to regrutovanje, frend izrazava zelju da isproba tenkice pa ako ga obradim da znam kako da ga stavim pod svoj pazuh :D

ED63 ned 6.10.2019 19:09

jao doktore pa kak to citiras??!?

skrati kobase i ostavi samo ono bitno da ti nije post pola stranice

ak su mene forumasi naucili cropat slike, mogu i tebe da "reducirano citiras" ™

dakle, update:

"regrut" 1 188/500 bodova na zadnjoh etapi

drugi je mislim na sredini druge etape

i jos dva "friska " regruta, uzo sam samo da popunim slotove

a hebiga, kad edo oce, edo i bi ... sve tenkove

 

ak se zainatis i pazis kak igras, sam mozes jednu etapu po danu rjesit, ALI treba pazit kak igras, jel uz 2 boda za win i 2 boda za dmg kolko je hp tenka kojim igras, dodatno je 10 boodova po medalji, top gun, confederate, high caliber, pascucci - sky shit killer, pa one kad roknes 2 ili vise tenkova kaj su tir veci od tebe, vrlo lako sa nekim dobrim topovima tipa hetzer, matilda, t-28, pzr 1C...

 

ak bi igral sa frendom, onda se jos dodatno dobije bodova, ak nije naglup, mozete to rjesit elegantno za 1 dan, zavisi kaj bi igrali

po noci su duza cekanja za manje tireve tak da je 5-6 optimalno i za MM i za queue time

a jos ak se ubaci neki preferential MM  +1 tonk kao npr excelsior koji se moze dobit sa invite kodovima, ima da padaju steel wallovi i brothers in arms (svako rokne 3 komada)

ako je tek sjeo u tenk, moze mu trebat par dana da se uhoda

 

ali kazem, uz dobar invite tonk(pudel), i uz planiranu posadu kaj daje tutorial, mislim da se cak dobi 6th  sense comander, moze se fino zapocet taj "grajnd"

 

ma kak vec niste svi ovdje redom dali svojim klincima da barem 2 sata na dan sjede u tenku i "vjezbaju percepciju, motoricku koordinaciju i 3-dimenzionalnu orijentaciju" ™

"sine moras igrat jer ti je tata tako reko, nema tu zasto..."

Spiridon ned 6.10.2019 20:28

Ono, nedjelja, 20:15 i moj T32 vidi pun kujac tira 9 i 10...   Gold ne pucam...

A te fore, invite, referal... pa jel ova igra za studoše ekonomije ili za zajebavat se malo?? Sve neke hebene kalkulacije...

ED63 ned 6.10.2019 21:45
Spiridon kaže...

Ono, nedjelja, 20:15 i moj T32 vidi pun kujac tira 9 i 10...   Gold ne pucam...

A te fore, invite, referal... pa jel ova igra za studoše ekonomije ili za zajebavat se malo?? Sve neke hebene kalkulacije...

 da da kalkulacije...

ja kalkuliram da se za 3 popodneva casual igre moze dobit tir 8 na main acc

pa se onda taj isti rauba po frontlajnu za kredite

pa se onda ima kredita kolko os

pa se to sukladno principima studenata ekonomije, mudro investira u GOLD ammo i trening posade, treba jedno hrpa po 2 miljona onih knjigica da posada zavrsi fakultet, neko je negdje i izracunao...

uvidom u moje wot salabahtere, treba 210k expa za prvi skil, onda 420 za drugi i 840 k za treci, makar su prva dva bitna

znaci 630 k expa, to su minimalno 3 "knjigice" 6 milja silvera, moze i 4 za 8 milja

bum posada ima BiA, 6th i repair ili camo sukladno tipu tenka, i stavi se treci skil za nekaj korisno, snap shot, smooth ride, recon - situational awareness

znaci doslovno CETRI DANA (3 za grajnd i 1 za fronline) napravis si super posadu zaa BILO KOJI tenk bez obzira na naciju i tip tenka, igrajuci premium koji si uzeo (isto mozes izabrat)

kad je to prije bilo moguce? mogo si to napravit sa stvarnim novcima putem golda, al nisi mogo kao free to play

sad mozes, i to doslovno kaj oces

netreba ti premium tenk odredjene nacije da treniras omiljenu posadu, i tipa koji trebas, jer neki ni ne postoje za neke linije / nacije

sve to napravis cak i bez premium tenka, bez frontlajna, bez prem acc, cak ti ni netreba neki odredjeni tir

nakupis pare, kupis posadu, gotovo

totalno se mjenja koncept premium tenka kao trenera posade

bitno je samo da imas tenk koji ti odgovara i da dobro zaradjuje - da po mogucnosti nije sa ruskim 122mm topom koji cesto fula granate po soma

 

evo ti moj odgovor, na temu koja je glavna tu na forumu, KALKULACIJA

od kad sam tu, pitam, trazim, ucim, kalkuliram, kak bolje igrat, grajndat, nekaj dobit mukte, nac bonus kod,.....

nije mi problem sve to kupit odma, al cemu?

brko ima dovoljno vila u rusiji i toranj na cipru

Žiga82 pon 7.10.2019 10:34

puno je ovo muke samo radi posade

ziher skupis za 4 dana za te knjige bez premijuma hehe

nas kad bi dao 6 il 8 milja samo za posadu na jednom tenku,pa nebi da mi pokloni neko tu lovu  a ne da moram grindat pare

imam frenda koji nece igrat 8 ak nema min 3 skila il 10 bez 4,lik je opsjednut sa posadama a vidim nije jedini:)

igra radi posada,ak je x4 MORA skinu sa svih...debil:)