Ćoby uto 11.6.2019 19:05

Auuu stari moj...nadam se da nisi preslikavao osobnu za neku dojavu s fejsare :/

 

Frend prošli tjedan hakiran, bidali za neku kampersku opremu preko njegovog ebaya i onda uplatili smještaj preko airbnba u brazilu...prije toga 2 puta hakiran insta profil. Čovjek je lumen, ima brutalan posao i plaću ali je za internet i digitalije teška njubara.

 

pardon na offtopicu

Jarvan uto 11.6.2019 19:59
Ćoby kaže...

Auuu stari moj...nadam se da nisi preslikavao osobnu za neku dojavu s fejsare :/

 

Frend prošli tjedan hakiran, bidali za neku kampersku opremu preko njegovog ebaya i onda uplatili smještaj preko airbnba u brazilu...prije toga 2 puta hakiran insta profil. Čovjek je lumen, ima brutalan posao i plaću ali je za internet i digitalije teška njubara.

 

pardon na offtopicu

 Ništa slično.

 

Iskreno ni neznam odkud im, znam da za potrebe posla i slično sam davao kopije osobne ... a gle, dovoljno je jedna osoba koja se bavi prevarama da upikne, može biti čistačica u postaji, ili pročelnik nekog odjela, ili šef smjene banke ... nikad neznaš, najgori su oni na koje nikad ne sumnjaš.

ED63 čet 20.6.2019 18:49
phnx kaže...
popusio sam svoj jer nisam vezao telefonski br a pass od maila sam zaboravio te u takvoj situaciji sam mislio da bi bilo pametno platit nekome da mi grinda kredite... nije dobro ispalo i sad sam morao prijavit tako da sam banan a njima godine uplata nisu dovoljan dokaza vlasnistva. 

 na kolko si banan? istrpi ban i trazi natrag ono kaj je tvoje

nije stvar u lovi koju si stavil gore nego u vremenu koje si potrosil

i mozda mozes napravit recovery maila, mozda preko tajnog pitanja il drugog mejla

 

Spiridon kaže...
Ja imam 4 accounta i kod jednog nemam pristup mailu ali mogu igrati... Kontam da mi je password hakiran i izmijenjen. Doduše, ja igram bez plaćanja pa ni ne znam što sve treba ako ideš nešto kupiti...

 cek jel ti je izmjenjen pass od akaunta il mejla?

ak je mejl problem, onda sa vezivanjem akaunta za broj telefona lako promjenis mejl vezan za akaunt

a ak je promjenjen pass za akaunt? kak onda igras na njemu?

 

ja sam tak na drugom akauntu ostal bez mogucnosti spajanja na mejl

a kaj je najbolje, mislim da je u onoj davnoj nagradnoj rita sa status reporta bas na taj mejl poslala kod za chit-nu-kai jer sam ja dobio dva, jedan ma main i drugi na alt kojem nisam mogo pristupit jer je otiso na taj nedostupni mejl

phnx kaže...

 tjedan dana mi ne odgovaraju na ticket a ne ceka mi se vise.. u studenom 2015te su mi hakirali i potrosili golde i promjenili nick u wolf neki broj.. hakirali par sati poslije kako sam uzeo golda i premiuma za 100 eura tako da mi je to malu cudno. sad mi vele da sam vec jednom bio hakiran i kak sad opet i ne prihvacaju moj odgovor pa ko bi hebo te mislil da ozenjen lik sa malim djetetom bude kreten da se razljuti jer mu neces posudit 60 eura da si on kupi neki tenk. mislim na tog lika koji mi je grindao kredite. dao sam im listu uplata do listopada 2017, ali nisam jos niakakav odg dobio. ispituju me za neke bonus codove a ja ih se ne sjecam, ne prhivacaju odg "koji qrac me jebes s kodovima, nesto happy new year, nesto happy anniversary, happy qrac palac.. 

 ma trebala bi ta potvrda o uplati biti dovoljna da ti vrate acc

mozda da si uporan i trazis sefa, sjeti se da imas posla sa djelatnicama na salteru, samo putem mejla, koje su tamo da te otpile

 

a isto tako sukladno onom zakonu o osobnim podacima, mozes ih trazit da ti u roku 30 dana daju na uvid SVE podatke koje su skupili o tebi i mozda mozes nekaj napravit, mozda prek IP adrese i l kaj vec, ne rezumijem se bas u to sve

al ak je akaunt vezan za telefon, mjenjas pass i mejl bez problema

 

a za kupoprodaju akaunta

WOT Account trading. World of Tanks accounts only on | PlayerAuctions

Spiridon pet 21.6.2019 00:25
ED63 kaže...
Spiridon kaže...
Ja imam 4 accounta i kod jednog nemam pristup mailu ali mogu igrati... Kontam da mi je password hakiran i izmijenjen. Doduše, ja igram bez plaćanja pa ni ne znam što sve treba ako ideš nešto kupiti...

 cek jel ti je izmjenjen pass od akaunta il mejla?

ak je mejl problem, onda sa vezivanjem akaunta za broj telefona lako promjenis mejl vezan za akaunt

a ak je promjenjen pass za akaunt? kak onda igras na njemu?

 

ja sam tak na drugom akauntu ostal bez mogucnosti spajanja na mejl

a kaj je najbolje, mislim da je u onoj davnoj nagradnoj rita sa status reporta bas na taj mejl poslala kod za chit-nu-kai jer sam ja dobio dva, jedan ma main i drugi na alt kojem nisam mogo pristupit jer je otiso na taj nedostupni mejl



 Izmjenjen je Pass od maila - ne mogu otvoriti mail. Ali kad za igru ukucam mail i Pass od igre, mogu normalno igrati.

Kažeš da tom accountu dodam br mobitela i novi mail?  Kako??

Ćoby sub 22.6.2019 13:23

Ako imaš drugi mail za oporavak (tipa: ja na gmail-u imam msn i obrnuto) onda odeš na "zaboravljena šifra", pošalju ti novi pass na taj mail i stvar riješena. Ne znam kako ide ako nemaš.

 

A što se tiče wot accounta, ulogiraš se na wot stranicu, odeš na svoj wot profil, account management i add phone number...14 dana nakon dodavanja broja mobitela moći ćeš promjeniti mail na wotu

ED63 sub 22.6.2019 17:07

evo kolega je sve detaljno objasnio

ugavnom to je nest kao 2 step authentification

MISLIM da ti dodje na sms neki privremeni kod il nekaj, nisam to koristil jos

tak mozes mjenjat pass ak si ga zaboravil il si hakiran

i mjenjat mejl

znam da su se prije ljudi hvalili tu na forumu kad su uspjeli promjenit mejl jer to skoro pa nije bilo moguce

a i mislim da dobijes 100-200 golda na uparivanje akaunta sa telefonom, bar je tak bilo kad su to uveli

hoss ned 23.6.2019 17:48

Ja sam prije nekoliko mjeseci (8/2018) uspio promjeniti mail. Ima tamo kod njih pod FAQ sve objašnjeno. Kao razlog sam naveo da je mail povezan s udrugom u kojoj sam bio i da uskoro više necu imati pristup mailu. Ne sjecam se više detalja, ali mislim da sam morao čekati 2-3 tjedna na promjenu, jer sam mjenjao i br telefona.

1BIT pon 24.6.2019 10:12
simsis kaže...

Sunce mu žarko :D

 Ubio te moj kolega iz klana (D_B_C -> dark balkan crew)

 

5min ti trajala bitka, nije to niš, da vidiš frontline na velikim mapama, ja sam doživio da je isto za 5min završila bitka, niti jednu jedinu bazu nisu uspjeli zauzet, ja sam branio i pobjeda, al niš nisam napravio, kao ni drugi...nije bilo vremena

BTW: T67 je ooodličan tenk, složi se posada sa cammo, viewrange i gun precision handling skillovima, puni malo preko 2sec ako se dobro sjećam, šta odspota, to i uništi

simsis pon 24.6.2019 11:39

Ma više se ne nerviram kao prije... reinstalirao nakon par godina nakon drugog ragequita , sve se promijenilo ponovo sam njubara 

 

Mogao bi probati taj T67, znam da je vrlo iritantan.. T-50-2 mi je fora a to bi trebalo biti slicno.. mala promjena od sporog M10 hehe

ED63 uto 25.6.2019 22:53
simsis kaže...

... reinstalirao nakon par godina nakon drugog ragequita , sve se promijenilo ...

 dobrodosao nazad kolega

kao sto je rekla jedna reklama za borbu protiv neke ovisnosti:

"pravog izljecenja NEMA"

al neka, ovdje o nama vode brigu 4 doktora, mi smo forum pod paskom ™

za razliku od npr. betlfild foruma, koji je "forum sa posebnim potrebama" ©® 

hummer0 uto 25.6.2019 23:49
ED63 kaže...
simsis kaže...

... reinstalirao nakon par godina nakon drugog ragequita , sve se promijenilo ...

 dobrodosao nazad kolega

kao sto je rekla jedna reklama za borbu protiv neke ovisnosti:

"pravog izljecenja NEMA"

al neka, ovdje o nama vode brigu 4 doktora, mi smo forum pod paskom ™

za razliku od npr. betlfild foruma, koji je "forum sa posebnim potrebama" ©® 

 Fakat teška droga danas sam odigrao 50 bitaka užas.

Morati ću zapaliti komp ili smislit nešto drugo da prestanem igrati tenkove.

hummer0 sri 26.6.2019 00:02
1BIT kaže...
simsis kaže...

Sunce mu žarko :D

 Ubio te moj kolega iz klana (D_B_C -> dark balkan crew)

 

5min ti trajala bitka, nije to niš, da vidiš frontline na velikim mapama, ja sam doživio da je isto za 5min završila bitka, niti jednu jedinu bazu nisu uspjeli zauzet, ja sam branio i pobjeda, al niš nisam napravio, kao ni drugi...nije bilo vremena

BTW: T67 je ooodličan tenk, složi se posada sa cammo, viewrange i gun precision handling skillovima, puni malo preko 2sec ako se dobro sjećam, šta odspota, to i uništi

 O Živčo vam je sad zapovjednik.

1BIT sri 26.6.2019 06:20
hummer0 kaže...

 O Živčo vam je sad zapovjednik.

 Je, kad sam došao u klan, bio je salčin, pa cobra, sad živčo, al 1/3 klana je otišla nakon zadnje kampanje za tenka, dosta se ljudi posvađalo, puno se igralo, malo je ljudi tenka uzelo...
Jesi bio u dbc-u, znaš živču i ekipu?

hummer0 sri 26.6.2019 09:34
1BIT kaže...
hummer0 kaže...

 O Živčo vam je sad zapovjednik.

 Je, kad sam došao u klan, bio je salčin, pa cobra, sad živčo, al 1/3 klana je otišla nakon zadnje kampanje za tenka, dosta se ljudi posvađalo, puno se igralo, malo je ljudi tenka uzelo...
Jesi bio u dbc-u, znaš živču i ekipu?

 Je bio sam tada je bio Arzegum zapovjednik i uvijek je bila ludnica kad je bila kampanja za tenk svi bi igrali.

I krenu svađe jer naravno ne mogu svi igrati.

Tamo sam bio sa starim acc. koji sam zamjenio za PS4 sad imam novi acc.

Gajotres sri 26.6.2019 09:59
hummer0 kaže...
ED63 kaže...
simsis kaže...

 

 

Fakat teška droga danas sam odigrao 50 bitaka užas.

Morati ću zapaliti komp ili smislit nešto drugo da prestanem igrati tenkove.

 Daj score ti je super, ne možeš se nositi s mojih 20% w/l, stock Pantera. Rekoh sebi daj da ga priredim za idući FL a kada ono. 

hummer0 sri 26.6.2019 10:05
Gajotres kaže...
hummer0 kaže...
ED63 kaže...
simsis kaže...

 

 

Fakat teška droga danas sam odigrao 50 bitaka užas.

Morati ću zapaliti komp ili smislit nešto drugo da prestanem igrati tenkove.

 Daj score ti je super, ne možeš se nositi s mojih 20% w/l, stock Pantera. Rekoh sebi daj da ga priredim za idući FL a kada ono. 

 Ma score je dobar jer igram sa Mäuschen tenkom za njubare.

Ma ovo užas se odnosi na to da se ne mogu odljepiti od igre (ovisnosti).

Da taj Panther je koma pogotovo stock.

1BIT sri 26.6.2019 17:58
hummer0 kaže...

 Je bio sam tada je bio Arzegum zapovjednik i uvijek je bila ludnica kad je bila kampanja za tenk svi bi igrali.

I krenu svađe jer naravno ne mogu svi igrati.

Tamo sam bio sa starim acc. koji sam zamjenio za PS4 sad imam novi acc.

 aaa, onda je valjda arzegum bio prije salčina, arzegum (arif/rife), ja sam malo kasnije došao, mada dok je cobra vodio, bilo je odlično, svi su igrali, ali baš svi i na kraju kampanje se guralo samo one koji imaju šanse i nitko se nije bunio, jer se ubiti dala prilika onima koji su najviše igrali na početku, a na početku se svima dala prilika, tako da su si ljudi sami krivi ako nisu bili blizu...
a sad je laganica, nema stresa, igra se iz zahebancije, dosta se gube bitke, al je veselo, ne napeto

BTW: fali nam ljudi, tak da uvijek možeš sa novim acc u stari klan ak hoćeš, ko zna, možda uz klan novi acc zamjeniš za PS5 kad izađe

hummer0 sri 26.6.2019 20:26
1BIT kaže...
hummer0 kaže...

 Je bio sam tada je bio Arzegum zapovjednik i uvijek je bila ludnica kad je bila kampanja za tenk svi bi igrali.

I krenu svađe jer naravno ne mogu svi igrati.

Tamo sam bio sa starim acc. koji sam zamjenio za PS4 sad imam novi acc.

 aaa, onda je valjda arzegum bio prije salčina, arzegum (arif/rife), ja sam malo kasnije došao, mada dok je cobra vodio, bilo je odlično, svi su igrali, ali baš svi i na kraju kampanje se guralo samo one koji imaju šanse i nitko se nije bunio, jer se ubiti dala prilika onima koji su najviše igrali na početku, a na početku se svima dala prilika, tako da su si ljudi sami krivi ako nisu bili blizu...
a sad je laganica, nema stresa, igra se iz zahebancije, dosta se gube bitke, al je veselo, ne napeto

BTW: fali nam ljudi, tak da uvijek možeš sa novim acc u stari klan ak hoćeš, ko zna, možda uz klan novi acc zamjeniš za PS5 kad izađe

 Ma igram sad iz gušta bez obaveze neda mi se CW i stronghold itd. igrati.

Evo jedan friški BAN.

kažem tipu molim te izađi iz cap-a još je jedan njihov ostao da ga ubijemo imao 4000 i nešto štete kaže neću i ja potegnem BOOM.

TheMrCro123 čet 27.6.2019 17:06

WOT2019TANKFEST

 

7 days WoT premium account

Excelsior with 100% crew and garage slot

5 crew skins - George Patton, Charles De Gaulle, Chester O`Brien, Conrad Vitmaer and Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

 

 

a ako vec imate Excelsiora onda 1500 golda

IMHO dosta lijep kod