PC igre

'Wolcen - Lords of Mayhem

neznalica90 čet 20.2.2020 02:21
Horned Reaer kaže...

Za sada je igra odlicna. Vidjet cu kakav ce biti endgame! A vi deco sto gundjate za bugove jeste razmazena publika idite igrati Shitnite onda

Horned Reaer kaže...

Ne radi mi savegame dobro a danas sam zapeo na nekoj stjeni i ne mogu nikuda se makniti pa sam popizditis totalitis

 

 

 

Kefir007 čet 20.2.2020 08:12

Odlicno!!!!!! same preporuke, svaki casual ljubitelj diabla, poe i slicnih h8s naslova ovo treba i mora odigrati. Za sad sam samo jednom zapeo i to u gradu, bugovi pa nepostojeci barem do levela 12. Grafika fenomenalna, oruzja na tone, loot odlican, opcenito nemam vecih zamjerki, za one mlade ovo ce biti kao nekima poceci Diabla, definitivno iznenadenje u zadnjih par godina pogotovo u ovom zanru.

Borealis sri 4.3.2020 20:28
Horned Reaer kaže...

hehe dobro priznam igra je bugovita ali izdali su neki patch pa bi trebalo biti bolje

 Jucer presao igru, imam instaliran zadnji patch, bugova je bilo nesto sitno, najveci je bio kad mi je neki boss pao van borilista pa sam morao u meni pa sve ispocetka, no nemam vecih zamjerki, itema ko blata, neprijatelja ko govana, mozda zadnji grad mi nekako dosadnjikav tj ponavljajuci, drugi grad i njegov boss na kraju odlicni, dosta toga iskopirano iz D3, stovise u trenutcima i puno bolje. Sve u svemu naklao se.

Par ss:    

Borealis pon 9.3.2020 19:47
GSP kaže...

jel igrao tko sa najnovijim patchem 1.8 i jel se smanjio broj bugova ili da cekam jos koji patch?

 Nisam ni znao da je izasao, no i do 1.06 osobno nisam vidio ikakve pomake, i dalje kad dobis nagradu ostane ti onaj screen dok te neprijatelji napadaju, i jos sam se par puta zaglavio, jednom cak i nestao.

Automatski save game i dalje nisam prokuzio na koju foru radi ponekad moram po 5+ world checkpointova proci da bi dosao do mjesta gdje sam zadnji put bio, osnovne bugove nisu ispravili.

DukeOs uto 10.3.2020 07:34
Borealis kaže...
GSP kaže...

jel igrao tko sa najnovijim patchem 1.8 i jel se smanjio broj bugova ili da cekam jos koji patch?

 Nisam ni znao da je izasao, no i do 1.06 osobno nisam vidio ikakve pomake, i dalje kad dobis nagradu ostane ti onaj screen dok te neprijatelji napadaju, i jos sam se par puta zaglavio, jednom cak i nestao.

Automatski save game i dalje nisam prokuzio na koju foru radi ponekad moram po 5+ world checkpointova proci da bi dosao do mjesta gdje sam zadnji put bio, osnovne bugove nisu ispravili.

 Kolega Borealis , ja redovito peglam Wolcen  te nisam primjetio niti je bitniji bug-fail , dapace igra je fenomenalna . Developeri rade svaki tjedan po jednu zakrpu , uglavnom ispravke overpowered nodes ,sinergije ..Uostalom vidi patch notes.

Zadnji patch je odlican .Usput poslije releasea nisam osobno imao nijedan veci bug ,te sam kampanju proletio. Trenutno lvl 67.Zivjeli !!

brkan83 uto 10.3.2020 11:00

Ja igram od pocetka bilo mi je dosta zamrzavanja igre, dok nije dosao 1.4 patch nisam uspio preci 3 poglavlje, sa 1.8 je za sada sve dobro, igra je dosta zanimljiva, lvl 62 sam. Ali imam  verziju. Preporuka svima koji su jos na isfuranom i dosadnom diablu 3 

fromcelltohell pon 30.3.2020 23:15

Uskočio i ja u Wolcen svijet.

 

Instalirao patch 1.8. i ide to dosta glatko sve skupa.

 

Igra je zanimljiva, igram ranger klasu.

 

Danas mi se dogodio bug sa dropom, loot popadao negdje ispod poda, vidio iteme ali ih nisam mogao pokupiti.

 

Pripisat ću to verziji igre.

 

(znam, znam, shame on me, ali sam htio isprobati prije nego što odlučim kupiti)

 

Cansee uto 29.12.2020 18:21
Dado_ZG78 kaže...
Cansee kaže...

 

a šta je s bugovima? razmišljam da ju piknem sada na winter saleu

 Nisam naletio na ništa značajnije, OK mi dela..

 

zanimljivo da ovdje na temi ljudi igru preporučaju i generalno su zadovoljni, a na steamu jedva pola preporuča, svi spominju razne bugove.

 

S tim da mi je naravno ovdje ekipa relevantnija, tamo tko zna tko ocijenjuje