PC igre

Tom Clancy's: The Division 2 - PC

razor1988 čet 27.2.2020 19:23

kupio sam na ovoj rasprodaji igru i instalirao, kada ju pokrenem trazi me aktivacijski kod koji ja nemam/ne znam pronaci.

na guglu sam pronasao da bi trebao biti na uplay aplikaciji pod mojim igrama. i tako otvorim app i vidim da ja uopce nemam tu igru.. 

ne kuzim uopce. platio sam ju, instalirao i sada je nema kao niti koda. kontaktirao sam sluzbu za korisnike prije nekih 20ak sati no jos nema odgovora.

 

ima li netko tko moze pomoci?

 

edit: rijesio problem, nekakav update se nije instalirao

amd freak sub 29.2.2020 07:54
razor1988 kaže...

je li moguce da mi je cpu bottleneck?

 

 edit: 2. slika smanjio sam graphics postavke na medium i onda dobijem jos losiji rezultat.. sto se to dogada??

driveri su najnoviji..

 Prije bi rekao da je grafa u pitanju, ali evo meni za i7 6700k na tom testu cpu usage je 75 posto ali na 2k rezi.

razor1988 sub 29.2.2020 08:01
amd freak kaže...
Prije bi rekao da je grafa u pitanju, ali evo meni za i7 6700k na tom testu cpu usage je 75 posto ali na 2k rezi.

 ok, mozes li pojasniti zasto grafa, odnosno sto bi bilo rjesenje? nije valjda kupi novu?? 

amd freak sub 29.2.2020 20:17
razor1988 kaže...
amd freak kaže...
Prije bi rekao da je grafa u pitanju, ali evo meni za i7 6700k na tom testu cpu usage je 75 posto ali na 2k rezi.

 ok, mozes li pojasniti zasto grafa, odnosno sto bi bilo rjesenje? nije valjda kupi novu?? 

 Pa zato jer je slaba :D

 

Pa moja gtx 1070 ne može držati igru na ultra na 2k, igram na high bez maksimiziranja AA i AF te mi i dalje nekad padne ispod 60 fps-a.

 

E sad dal je zahtjevna igra ili problem što nije bog zna što optimizirana to je nešto drugo.

Cansee uto 3.3.2020 19:03
Skullscar1989 kaže...

Download za warlords je počeo. Jedva čekam haha

edit: 42 gige

 

imao na hardu slobodno oko 40 giga. dođem jucer s posla i pokazuje mi kak je slobodno 3 giga. totalno zbunjen gledam po kompu šta je. uplay je bio upaljen. i odem ja na uplay kad mi izbaci da division 2 traži update, i kliknem ja da počne skidat, kad mi kaže nema mjesta na disku. otišao na C disk (gdje je i igra) i pobrišem još par stvari i konačno mi kreće skidati. I vidim ja da je update 42 gb. ostavim preko noći i ujutro vidim da se sve skinulo, a na C disku slobodno 60 giga. Sad valjda je uplay automatski počeo pripremati update i rezervirao mjesto na disku za to jel?

Cansee uto 3.3.2020 21:40
Skullscar1989 kaže...

Meni je krenuo download i doslovce kao da sam skidao cijelu igru opet, rezervirala je mjesto na ssd-u i kad se sve završilo onda se to opet oslobodilo

 

e u biti to se i meni dogodilo. ok bio sam dosta zbunjen

BeLLicus sub 12.9.2020 10:10

Hoće netko igrati? Kolega i ja ćemo danas početi ispočetka sve, ja sam nakon završene jedinice uzeo prekjučer i dvojku za nekih 8 eura. Djeluje odlično, jedinica mi je super bila ovo je još bolje i sređenije sve. 

MEGATAMA sub 12.9.2020 10:16
BeLLicus kaže...

Hoće netko igrati? Kolega i ja ćemo danas početi ispočetka sve, ja sam nakon završene jedinice uzeo prekjučer i dvojku za nekih 8 eura. Djeluje odlično, jedinica mi je super bila ovo je još bolje i sređenije sve. 

 Je vrhunska je dvojka iako moram rec da je atmosfera jedinice nedodirljiva radi doba godine i lokacije. 

Gullit sub 26.9.2020 13:50

Pozdrav ..neki dan sam kupio igru na storeu po 33 kune novi sam u igri jos ucim :D ima dosta stvari za pohvatati pogotovo pretpostavljam za nas nove igrace koji nisu igrali division 1 ..pucanje je napravljeno perfektno mozda i najbolje kaj sam igrao do sad sto se toga tice ..zanima me sta znace one gluposti sta se lootaju tipa kad pise dole lijevo na ekranu +2 components ili tako nesto ..za sta to sluzi nisam skuzio pa ako ima neko da objasni .
Ps. Ako netko igra igru na ps4 slobodno nek doda nick:bukiii95

Cansee pet 15.1.2021 20:26
JuXo kaže...

radi sve normalno kao prvog dana, a i nitko se nije bunio iz klana u vezi ovog

 

jesi u nekom hrvatskom klanu? ili balkan? ako da, jel se može priključiti?

 

inače igra mi je bomba, igramo trenutno buraz i ja skupa, baš je zabavno, priča je naravno srednja žalost ali sve drugo mi je top. Grafika recimo je predobra, priča se o nekim drugim igrama kao da su nedodirljive al ova grafički staje uz bok svakoj igri

 

baš mi je drago što ova ista ekipa radi open world star wars igru

JuXo pet 15.1.2021 20:34

igram u nekom random klanu vec 6 mjeseci, niti komuniciraju niti ista, samo mi je bitno da imam one vendore sto prodaju extra stvari i da dobijem onaj jedan chest svaki tjedan u kojem nikad nista pametno

sto se tice igre igram i dalje svaki dan, ovisno kako koji tjedan se pojavi novi event

ako me hoces dodati, nick je JuKSooo

Cansee sri 20.1.2021 20:07

 

jel ima tko od veterana ove igre koji savjet na šta se fokusirati, što se ne smije propustiti itd? sad sam world tier 2, recimo za sva ta silna oružja i opremu, jel mi pametnije dekonstrukt ili prodat? jel obavezno trebam ganjat ove tjedne i dnevne evente i projekte? i tako ako nekom padne šta napamet recite

Benac pon 25.1.2021 14:21

Moj savijet ti je da izguras do world tier 4 onda da tu investiras i prodajes ono sto ti je na pameti, Međuvremenu zauzimaj kontrole točke na većoj težini za bp, a eventi su ti usput da se brže rank up također probaj završiti sezonu što prije ali te kutije otvaraj tek kad si na wt4 za bolji drop i bolji rool također popunjavaj si polako rekalibracijski library. Ako ti je lakše dodaj me na uplay nickname: Beennacc pa ti pobliže objasnim :)