PC igre

Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Skullscar1989 pet 5.4.2019 14:46

promijenili su ui, sve je malo proširenije i preglednije. modovi su svi imali + i - nešto, sad je većina samo +

 

ono što me nekad živcira je sound bug, kad ima puno pucanja ili eksplozija sound se ugasi na par sekunda i nastavi dalje. ali kao da je lag jer kad se nastavi čujem sva pucanja i eksplozije (koje se nisu čule) doslovce u isti tren. nemam problema sa disconnect ili nekih velikih problema osim povremenog zapinjanja za nešto što bi lik trebao prohodati, kao neki nevidljivi mini zidići. igra mi je baš zabavna i neka samo nastave tako

 

Dado_ZG78 pet 5.4.2019 14:59

Jedinica mi je već bila solidna i nisam se nadao tolikom poboljšanju svega u dvojci, samo novom settingu i priči, no ugodno su me iznenadili. 

Igram s frendom koliko stižem svaku večer po 2-3 sata i sad sam na WT1, stigli Black Tuskovi..  party počinje, trenutna oprema na lvl 255.

 

Opći dojam - najbolji looter shooter trenutno dostupan za PC    

jerdna sri 10.4.2019 08:23

Pozdrav decki,

 

Evo ja i frend igramo aktivno td2 i rado bi se prikljucili nekome u klan za nekakve buduce raide, i igranje u partiju.

Oboje smo u end gameu, imamo gear score cca 460-470, trenutno si radimo buildove i skupljamo exoticse.

 

Ako je netko za zajednicko igranje javite se.

 

Dado_ZG78 sri 15.5.2019 21:14
jerdna kaže...

Pozdrav decki,

 

Evo ja i frend igramo aktivno td2 i rado bi se prikljucili nekome u klan za nekakve buduce raide, i igranje u partiju.

Oboje smo u end gameu, imamo gear score cca 460-470, trenutno si radimo buildove i skupljamo exoticse.

 

Ako je netko za zajednicko igranje javite se.

 

 Bok, nas je trojica i fali nam još 5 ljudi za raid :( 

TunaPablo uto 4.6.2019 00:11
Dado_ZG78 kaže...
jerdna kaže...

Pozdrav decki,

 

Evo ja i frend igramo aktivno td2 i rado bi se prikljucili nekome u klan za nekakve buduce raide, i igranje u partiju.

Oboje smo u end gameu, imamo gear score cca 460-470, trenutno si radimo buildove i skupljamo exoticse.

 

Ako je netko za zajednicko igranje javite se.

 

 Bok, nas je trojica i fali nam još 5 ljudi za raid :( 

 

Seanai kaže...

Hmm, računajte da Vam još 4 fali :) Daj u pp neki link na discord ili nešto i vidimo se ingame. 

 Evo discord za HR clan

 

https://discord.gg/WrFV8A

 

Fali nam ekipe da imamo 2 grupe za raid.

Cansee pon 17.6.2019 10:35

ja sam isto malo igrao sad za vikend, izgleda mi dobro, ali nekako mi uopće nije da sam igraš, vjerujem da vas većina igra u partyu? baš mi izgleda da je dosta zanimljivije igrati skupa, još pogotovo ako imaš pravu ekipu

TomoR pon 17.6.2019 11:35
nex987 kaže...

Igrao sad 2 dana dok je bilo free, dosta zabavna igra, uzeo bi ju ali me zanima što je s ovim year passom, jel potreban za igru

 Ako nisu promijenili "politiku", year pass ti ne treba.

 

Svi bi trebali dobiti sve što se dobije sa year pass-om; samo ovi koji imaju pass će novi content (što se tiče proširenja/DLC-ova itd) dobiti tjedan dana ranije. Mislim da jedina "prava razlika" je neka kozmetika koju ne možeš dobiti/otključati ako nemaš year pass.

Laxx pon 17.6.2019 11:44
nex987 kaže...

Igrao sad 2 dana dok je bilo free, dosta zabavna igra, uzeo bi ju ali me zanima što je s ovim year passom, jel potreban za igru

 Year pass ti ne treba... tj. ima smisla jedino ako si full zagrizao da dobiješ ranije noviji sadržaj.. nema nekog smisla ako nisi u nekoj HC ekipi koja mora sve, sad i odma. Preveliku cijenu su stavili po meni da bi pass bio za neke široke mase. 10-15$ bi možda i dao, al ovo ne dam :)

Q-Tip ned 8.12.2019 11:55
big_guy kaže...

Ekipa moze pojasnjenje kako uci u ove nove misije sto dolaze sa year 1(episode 1 i episode 2)?Danas sam poceo igru pa sam zbunjen kako doci do tih episodea 1 i 2? Ps4 verzija

 

Ako se ne varam, moraš završiti story i zatim grindati do Tiera 5 i tek onda možeš pristupiti dodatnom sadržaju. Dotad ti neće ni biti vidljiv na mapi.