PC igre

Tom Clancy's: The Division 2 - PC

TomoR sri 20.6.2018 16:20

Nova verzija Divisiona imala igrivi demo na E3 (trebala bi izaći igra u ožujku 2019-e), evo malo dublji pogled od Skill-Up-a koji je imao hands-on i direktno razgovarao sa dev-ovima:

https://www.youtube.com/watch?v=0bbYjYoNVg4

 

Ukratko, radnja se iz New Yorka zimi seli u Washington ljeti. Navodno će igra biti "veća" nego Division na izlasku. Obećano je u prvoj godini 3 DLC-a koji će svi biti besplatni.

TomoR pon 25.6.2018 00:34
Cansee kaže...

 

vidim da se dosta priča o "end game contentu", kako će biti drugačiji od prvog divisiona, al nisam baš skužio kako će izgledati to, jel može netko ovdje objasniti zdravo seljački?

 Tvrde da će imati pravi "hardcore" 8-man raid, samo za one igrače koji će se full posvetiti igri...

VooDooZg sri 22.8.2018 15:45

Danas mi je na mail došlo da ako prednaručim Division 2 da ću dobiti beta key - e sad kad je beta predviđena i koji datumi su u igri to sve skupa ništa ne piše, da li neko zna oko bete kaj ??

 

Ne volim to tako unaprijed kupovati ali moram se skinuti sa brodova što prije jer ću na psihijatriji završiti ..

TomoR sri 22.8.2018 16:26
VooDooZg kaže...

Danas mi je na mail došlo da ako prednaručim Division 2 da ću dobiti beta key - e sad kad je beta predviđena i koji datumi su u igri to sve skupa ništa ne piše, da li neko zna oko bete kaj ??

 

Ne volim to tako unaprijed kupovati ali moram se skinuti sa brodova što prije jer ću na psihijatriji završiti ..

https://twitter.com/TheDivisionGame/status/1031949127549169664

 

We don't have any information at this moment as to when the beta will be available, keep an eye on our social media channels for when we do!

 

Ne zna se...

Dado_ZG78 pet 14.12.2018 10:49

Jučer dobio poziv na Alpha testiranje Divisiona 2, skinuo klijent - 41GB na Uplayu i sad čekam sutra popodne da stvar krene ;) 

Traje 3 dana što je čisto OK za malo isprobati i steči neki konkretniji dojam.. 

TomoR pet 14.12.2018 11:05
Dado_ZG78 kaže...

Jučer dobio poziv na Alpha testiranje Divisiona 2, skinuo klijent - 41GB na Uplayu i sad čekam sutra popodne da stvar krene ;) 

Traje 3 dana što je čisto OK za malo isprobati i steči neki konkretniji dojam.. 

 Ajde, javi dojmove!

VooDooZg čet 20.12.2018 16:42
Darko92 kaže...

prije da ce bit oko 300-400kn...

opet cu sacekat neku akciju pa onda uzet

 

Ma kakvih 300-400 to košta u onim najjačim varijantama ali ak nisi utrošio u jednici prek 1000 sati onda stvarno ne vidim smisao uzimanja bilo čega jačeg od standard --- s druge strane ak jesi onda ti ni 500 ne bude žao, s trece strane ak ti se ne žuri onda klasično za svaku ubi igru nakon 6 mj će ipsraviti 85% grešaka i staviti masu poboljšanja i dat igru sa 65% popusta 

DeniZg ned 20.1.2019 10:56

Meni odgovara da nema bitnih promjena u odnosu na jedinicu.

The Division je imala dobre mehanike, samo je nedostajalo sadržaja (nekom više PVE, nekom PVP).

Dvojka će dodati veće PVE raidove i nove PVP modove, a najavili su i konstatno dodavanje novih sadržaja, tako da bi to trebalo biti OK.

Wolf88 pon 21.1.2019 23:56
DeniZg kaže...

Meni odgovara da nema bitnih promjena u odnosu na jedinicu.

The Division je imala dobre mehanike, samo je nedostajalo sadržaja (nekom više PVE, nekom PVP).

Dvojka će dodati veće PVE raidove i nove PVP modove, a najavili su i konstatno dodavanje novih sadržaja, tako da bi to trebalo biti OK.

 Ja ne očekujem toliko promjene u mehanikama, koliko sam oćekivao da će još RPG elemenata u baciti u igru.

Tipa da moraš konzumirati hranu i vodu, purifikacija vode i hrane iz dark zona, malo kompleksniji talent built, itd.

Neke su stvari još najavljivali da će biti u Vanili na kraju su bili izbaćeni na izlasku igre. Druge strane oćekujem da svijet bude življi

i da ćeš imati što raditi u otvorenom svijetu, a  ne samo trćkarati obavljati generićke zadatke.