PC igre

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Strider-X sri 4.9.2019 17:45

Imam od ubisofta closed betu, pa da dam ovu kaj sam dobio od AMD-a

The closed beta for Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint is playable starting September 5, 2019 at 3 AM PT.

 

Here is your free key to get access to Ghost Recon Breakpoint’s closed beta: CVY9-M99X-CH33-ELQL

To play the closed beta, you must:

1. Have a Uplay account or register for one

2. Login on ghostrecon.com/redeem and follow the prompts to redeem your code

3. You’ll be contacted over email with instructions for access beta

 

Molim samo Hvala da znam da je netko uzeo.

BeLLicus sri 4.9.2019 18:30
Strider-X kaže...

Imam od ubisofta closed betu, pa da dam ovu kaj sam dobio od AMD-a

The closed beta for Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint is playable starting September 5, 2019 at 3 AM PT.

 

Here is your free key to get access to Ghost Recon Breakpoint’s closed beta: CVY9-M99X-CH33-ELQL

To play the closed beta, you must:

1. Have a Uplay account or register for one

2. Login on ghostrecon.com/redeem and follow the prompts to redeem your code

3. You’ll be contacted over email with instructions for access beta

 

Molim samo Hvala da znam da je netko uzeo.

 Zahvaljujem kolega!

mariclius čet 5.9.2019 20:35

Ja sam dugo podešavao i nekako uspio za 60 fps na full hd. Grafika je dobra, rokanje sa bombama extra. Samo brine me da mi ne dosadi brzo jer ovo me podsjeća na metal gear. Puno praznoga hoda i nekako mi te baze bez veze izgledaju. Možda sam se bio predozirao sa wildlandsom i Bolivijom, ali nemam onaj filing kao što sam imao dok sam igrao wildlands. Bio sam diguran da ću je odmah uzeti, ali sad ne znam baš... 

 

dennocro čet 5.9.2019 20:42

bas zbog wildlanda ja mislim da necu uzeti igru jer ne c/p samo druga mapa i mozda malo ispoliranom ostalo sve isto...steta wildland je bio odlican jos kad je dosao pvp vrhunski...ne znam nekako me ne drzi priljepljenog za stolicu...

Wolf88 pet 6.9.2019 12:33

Ista stvar kao u Divisonu 2 su napravili neke sitne promjena, ali se u samim temeljima nije se ništa promjenilo.
Grafički igra dobro  izgleda, ali moraju dosta poraditi na optimizaciji.

 

 

 

 

mariclius pet 6.9.2019 12:45

Ovo je druga online beta pa ne znam koliko ovo može biti bolje u single playeru. Ne sviđa mi se taj otok jer ima koliko sam vidio samo neke baze kao centrale šta već dok je wildlands bio življi. Stanovnici, pa ona vojska i na svakom koraku narko karteli. Uvijek si naletio na nekoga. Možda se i varam, ali što kaže gore kolega forumaš, za sada me nije "prikovalo za stolicu", a wildlands sam baš guštirao.  

dennocro pet 6.9.2019 15:28

jucer sam bas odigrao sa frendom duo malo rokali okolo, kad imas sniper radis sta hoces, iz daljenice samo HS i padaju, one bare nemaju nikakvog smisla sa brodovima a bara 5x5m za coop mozda je ok odigrat za za razbibrigu.

netmajstor sub 7.9.2019 16:47

Nisam nikada igrao ovu igru i cini mi se zanimljivom no ima vise izbora od standarda do delux pa me zanima ovaj standard koji u sebi nema 1year pass moze mi netko objasnit sto je taj pass i dali mi uopce treba ? Hvala

Wolf88 sub 7.9.2019 17:52

Nisam 100% siguran, ali za epizode ćeš morati imat season pass, dok za nove klase određene misije će ti biti otključane nešto kasnije od korisnika season pass.

Znam za Division 2 da imaš neke event-e koje mogu samo pristupit sa season pass, pa mislim da će tako biti za Breakpoint.  

Ne moraš kupiti odmah season pass, prvo si kupi osnovnu igru vidi hočeli ti se svidjeti, ako ti se svidi i misliš da će te na dulji period zadržati. 

Onda si kupi season pass naknadno.

VooDooZg pon 9.9.2019 11:13
Wolf88 kaže...

Nisam 100% siguran, ali za epizode ćeš morati imat season pass, dok za nove klase određene misije će ti biti otključane nešto kasnije od korisnika season pass.

Znam za Division 2 da imaš neke event-e koje mogu samo pristupit sa season pass, pa mislim da će tako biti za Breakpoint.  

Ne moraš kupiti odmah season pass, prvo si kupi osnovnu igru vidi hočeli ti se svidjeti, ako ti se svidi i misliš da će te na dulji period zadržati. 

Onda si kupi season pass naknadno.

 

 

Ili još bolje uzmeš si Uplay+ i imaš mjesec dana da ju isprobaš sa svim dlc-ovima koji su trenutno izašli uključujući i sve ostale igre od UBI-a - vjerojatno bude ti nakon 2-3 tj dosadila igra i igrap buš je sve manje i zato ima je ovaj model mjesečne pretplate vrh jer su im sve igre na isti kalup ( Far Cry, Ghost recon Wildlands, Breakpoint itd )  --- ak ti bude dobra i jako ti se svidi jer bu imala ne znam dobar pvp onda si ju jednostavno kupiš sa svim kaj hoćeš 

Bloodraven čet 19.9.2019 08:54

Moram priznati da mi je Wildlands miljama bolji. Krenuo bi prvenstveno od settinga, wildlands setting mi je puno puno interesantniji.

Što se tiče mape i ostalih elemenata, igra mi ima skroz vibru neke konzolaške third person hack n slash igre.  Ne znam zašto, možda mi smeta kamera ili slično.  Mapa je prilično mala. 

 

Kakvi su vaši dojmovi ? 

VooDooZg čet 19.9.2019 12:05
Bloodraven kaže...

Moram priznati da mi je Wildlands miljama bolji. Krenuo bi prvenstveno od settinga, wildlands setting mi je puno puno interesantniji.

Što se tiče mape i ostalih elemenata, igra mi ima skroz vibru neke konzolaške third person hack n slash igre.  Ne znam zašto, možda mi smeta kamera ili slično.  Mapa je prilično mala. 

 

Kakvi su vaši dojmovi ? 

 

Smeta te jer su usporili animacije kretnji i ostalog kojih 2 do 3 puta pa to sve djelije više baš to konzolaški - ne znam ni ja kaj bi rekao, wildlands kad je izašao bio je teško govno ali zato kad je pao na 15€ u prijevodu nakon pol godine ili više kad su ga ispeglali i popravili postao je odličan ...

 

Kod Breakpointa mi se sviđa upgrade oružja i sama oružja a kod Wildlandsa mapa i ambijetalnost i priča ali mi isto tako kod Wildlandsa ide na k i ubilo mi je gušt FarCry fore kad alarmiraš pa nadiru ko horde zombija svi koji postoje - ono da Amerika napadne Boliviju nebi imala toliko sredstava sile to su eskadrile helića i vozila i svega i neke misije su isto far cry tipa i ubijaju priču i sve .., ali onda naprave ono tipa Predator u prašumi foru koja je apsolutno fantastična pa naletiš na ono jezero osušeno i tak  baš mapa vrh