korbu ned 6.10.2019 12:47

Završio hearts of stone expanziju - pustio sam da master mirror ubije olgierda i nisam htio nikakvo ispunjenje želje

 

Blood and wine sam isto riješio oko 70 posto i blizu sam kraja

 

Zašto nikako ne mogu igrati gwent? Uvijek piše da mi fale unit cards, a ja pokupovao sve iz birtija

Dalthor ned 6.10.2019 13:34
korbu kaže...

Završio hearts of stone expanziju - pustio sam da master mirror ubije olgierda i nisam htio nikakvo ispunjenje želje

 

Blood and wine sam isto riješio oko 70 posto i blizu sam kraja

 

Zašto nikako ne mogu igrati gwent? Uvijek piše da mi fale unit cards, a ja pokupovao sve iz birtija

 moguće da ti fale ako nisi igrao za neke frakcije, ali za northern realms imaš odmah na početku igre dovoljno karata za igru(ako se ne varam)

Čitatelj pon 7.10.2019 08:30

Zato ti i fale karte, jer nisi redovno igrao i questao.

U prvom prohodu dok jos te knjige nije bilo,

tj. nije jos dosao taj patch sa knjigom,

skupio sam sve karte samim questanjem i istrazivanjem.

 

Vecinu pokupis slucajno, kupis od trgovaca, nadjes na lesevima,

stalama, kucama itd., a neke dobijes uz odrednjene main questove.

fromcelltohell čet 10.10.2019 01:29
BeLLicus kaže...
korbu kaže...

Završio Blood And Wine

 

još mi side questovi ostali i to je to onda

 

 

 Ciri došla na kraju. Ccc znači da si opalio i Triss i Jen u glavnoj priči pa si dobio korpu od obe :D

 Pa, tko bi tome odolio 

korbu pet 11.10.2019 08:42

Upravo suprotno. Nisam ni yen ni Triss - otkantao sam ih tokom igre. Jedine koje su opaljene su Shani, Keira i još neka nebitna :D

Drago mi je što mi je Ciri na kraju došla i što mi vječno ispod drveta sjedi :D

Cansee pet 11.10.2019 09:24
Čitatelj kaže...

Sta nitko nije opalio Priscillu?

 

ja sam opalio sve žensko što se moglo, uključujući i one succubus, ali se ne sjećam da sam priscillu, ako se ne varam ona je od dandeliona ženska, a to mi nije baš bilo odano za napraviti

BeLLicus pet 11.10.2019 10:11
Cansee kaže...
Čitatelj kaže...

Sta nitko nije opalio Priscillu?

 

ja sam opalio sve žensko što se moglo, uključujući i one succubus, ali se ne sjećam da sam priscillu, ako se ne varam ona je od dandeliona ženska, a to mi nije baš bilo odano za napraviti

 Ma trola te Priscillu nije ni moguće opaliti :D

korbu ned 3.11.2019 20:53

loš izbor za Geralta, ali jebiga, teško je naći kompatibilnog mutanta

 

inače,nakon trojke krenuo witchera 2 i odustao zbog gluposti koje su ukomponirane u igru. nakon što sam par puta morao stiskati  A, D, S da bi nešto izbjegavao, tukao se i slično - pao mi je mrak na oči i odmah sam deinstalirao igru

 

idem prvi dio bolje igrati

Čitatelj pon 4.11.2019 07:48
korbu kaže...

inače,nakon trojke krenuo witchera 2 i odustao zbog gluposti koje su ukomponirane u igru. nakon što sam par puta morao stiskati  A, D, S da bi nešto izbjegavao, tukao se i slično - pao mi je mrak na oči i odmah sam deinstalirao igru

 

idem prvi dio bolje igrati

W2 je kontrolama i inventorijem konzolaski orijentiran, to se vidi u svemu.
Meni je zapravo inventori najveca mana, pa nakon toga te gluposti sa "quick time" eventima odnosno stiskanje tipaka.

Na kontroleru je to normalno, al na PC-u je to onako, bespotrebno.

Inace, ako hoces odgirati najboljeg Witchera, onda definitivno W1 EE + Rise of the White Woolf mod.

Jedini koji zaista drzi do toga da moze biti potpuno neutralan, kao i u knjigama,

dok W2 i W3 ne mozes biti neutralan, osim u ponekim situacijama, ali u vecini ne.

 

dzelo kaže...

Meni je Witcher 2 odlicna igra. Imam zelju da je ponovo nekad odigram. 

W2 je vise-manje politicka drama, i zbog toga ga vrijedi vise puta odigrati da se isprobaju sve putanje kroz pricu.

Meni je osobno zao sto vise likova nije preneseno iz W1/W2 u W3.

Čitatelj pon 4.11.2019 10:19

I danas je u modi... kod konzola.

Recimo W1 nije imao QTE, ali je imao ritmicki combat,

koji je meni bio prilicno simpotican, i dan danas mi je uzivancija igrati W1,

a sad ga vrtis na svemu - uskoro i na Smartwatchu.

 

Po meni, CDPR bi ga mogao portati kao mobilnu igru za mobitele i tablete,

nista mu nebi falilo - bila bi vrhunska mobilna igra.

Srce Isusovo pon 4.11.2019 10:32
Azmo kaže...

Konačno pređen The Witcher 1 EE!!!! Nakon duge borbe!

 

Igra za prave muškarce! :D I ispred svog vremena.

 

Sad počinjem The Witcher 2! Koristiti modove ili ne? Ako da, koje?

 br. 1 bi trebao biti onaj što miće one pizdarije po ekranu kad koristiš onaj dark armor ili kako se već zove onaj heavy metal komad armora. A za drugo si vidi na nexus mods koji su najpopularniji pa stavljaj redom... Vidiš, mogao bi i ja krenuti opet sa 2. stvarno je dobra priča i  u toj igri su mi najljepši armori - baš izgledaju skoro ko narodne nošnje - samo malo prilagođene za fajtove.

BeLLicus pon 4.11.2019 10:39

Ja kad budem zaigrao jedinicu i dvojku sigurno ću ih igrati na kontroleru, mislim da to nema prevelikog smisla igrati sa mišem i tipkovnicom. Jel igre podržavaju veće rezolucije od 1080p sa nekim modovima, volio bih to na tvu u 4k odigrati ako je uopće moguće.