skank666 uto 5.2.2013 10:58

odlično! baš igram 2. na boxu ali ovaj puta iorvethov path. puno mi je bolji od rocheovog. 

što se tiče engina, meni su u biti ovakvi rpgeji najbolji. gdje imaš jedan grad i okolno područje za istraživanja. to mi je nekako najbolji omjer,kao npr gothic 2, uz witchera naravno.

 

CoLdPlay uto 5.2.2013 19:24

Maksimalno vjerujem CD Projektu, slobodno mogu reći da mi je postao najdraži razvojni tim do sada sa svojim igrama i svojim postupcima. Pitanje je da li ih je povukao novac i da li žele da steknu slavu Skyrima pa zanemare neke segmente koje su Witcher 1 i 2 imali. Jedan od tih segmenata je upravo ta ograničenost, a sada uvode maksimalno veliki svijet, ali i pored toga vjerujem da bi ovo moglo biti pravo remek djelo sa novim enginom u novom ruhu.

JackIsBack sri 6.2.2013 13:15
CoLdPlay kaže...

Maksimalno vjerujem CD Projektu, slobodno mogu reći da mi je postao najdraži razvojni tim do sada sa svojim igrama i svojim postupcima. Pitanje je da li ih je povukao novac i da li žele da steknu slavu Skyrima pa zanemare neke segmente koje su Witcher 1 i 2 imali. Jedan od tih segmenata je upravo ta ograničenost, a sada uvode maksimalno veliki svijet, ali i pored toga vjerujem da bi ovo moglo biti pravo remek djelo sa novim enginom u novom ruhu.

Nije ograničenost bila ni prednost ni problem nego je witcher tkz. story driven RPG za razliku od skyrima koje je takozvani sandbox ili open word rpg gdje je prića u načelu "zanemarena" odnosno bačen si unutra i na igraču je da odlući kako će napredovati dok kod witchera nisi mogao napredovati ako ne završiš određeni dio priće ili quest te nakon toga nema povratka na staro područje.

 

Generalno sandbox rpg nemaj tako dobru razrađenu priću ali omogučuju veliku slobodu kretanja.

 

Ja osobno mogu igrati i jedan i drugi koncept ako su dobro implementirani mada bi više volio da je witcher 3 ostao kao i prethodna dva dijela.

The White Wolf uto 12.2.2013 18:24

U ovom dijelu bi rekao da ce se radnja odvijati u Kaedwenu i Redania-i ,zbog toga jer na slikama vidim da je vecina okolisa sjever i planinsko podrucje a i mislim da ce se sa tog podrucja oni oduprijeti Nilfgaard-u jer Redania i Kaedwen jos uvijek imaju kraljeve ( ako niste ubili Henselta) u 2.

Obi Wan uto 12.2.2013 18:31
The White Wolf kaže...

U ovom dijelu bi rekao da ce se radnja odvijati u Kaedwenu i Redania-i ,zbog toga jer na slikama vidim da je vecina okolisa sjever i planinsko podrucje a i mislim da ce se sa tog podrucja oni oduprijeti Nilfgaard-u jer Redania i Kaedwen jos uvijek imaju kraljeve ( ako niste ubili Henselta) u 2.

ja mislim da ce to biti nilfgaard buduci da su rekli ovi iz cd projecta da je ovo kraj trilogije sa geraltom pa se nadam da ce to znacit pronalazak yennefer

skank666 sri 13.2.2013 06:33
Obi Wan kaže...
The White Wolf kaže...

U ovom dijelu bi rekao da ce se radnja odvijati u Kaedwenu i Redania-i ,zbog toga jer na slikama vidim da je vecina okolisa sjever i planinsko podrucje a i mislim da ce se sa tog podrucja oni oduprijeti Nilfgaard-u jer Redania i Kaedwen jos uvijek imaju kraljeve ( ako niste ubili Henselta) u 2.

ja mislim da ce to biti nilfgaard buduci da su rekli ovi iz cd projecta da je ovo kraj trilogije sa geraltom pa se nadam da ce to znacit pronalazak yennefer

pošto sam je baš pred neki dan završio imam svježe sječanje na to.... nilfgard napada i osvojili su sve do one rijeke di je kayran bio (nakon credistsa animacija). ostala su jedino sjeverna kraljevstva.

nilfgard je i naručio ubojstva kraljeva tako da baci zemlju u kaos (nilfgard je carstvo) da ih lakse osvoji. sorceress lodge je htjeo ubit samo jednog kralja, mislim demavenda...

e, da i geralt je jedno vrijeme jahao sa wild huntom... pošto je ovaj maznuo yennefer on se ponudio umjesto nje, ne znam kako se "oslobodio". 

e sad malo o wild huntu, oni potječu iz druge sfere i dolaze na naš svijet u obliku wraitha (izvidnica i to) jedino kad je nešto jako važno ona dolaze i fizički jer nije lako preć iz jedne sfere u drugu. dok je spektralnom projekcijom to puno lakse. monsteri dolaze iz njihovog svijeta, također. 

igra je vrh, čim sam je završio odmah sam krenuo na dark mode i drugim pathom (prvo sam sa iorvethom sad sam sa rocheom). skroz drugačije stvari saznaš zavisno za kog si se odlučio. i još mi je super što geralt za sve ima dobar izgovor tj razlog. tj. nikad ne možeš napravit lošu stvar svatko je kriv za nešto, nema crnog ili bijelog. niti će ti biti žao što si ubio nekog lika.