Evil Access pet 18.5.2018 11:37
funny games kaže...
Paolo Maldini kaže...
Sve 5.

 Ali probat ću Complete mod da vidim kakvo je stanje tu.Hvala na sugestiji 

 Complete je odlican, on ti ne mjenja igru ni tezinu ni nista, samo redizajnira neke stvari nabolje. Nisam ljubitelj modova niti za jednu igru, ali je Complete odlican. Jos bi preporucio da se stavi samo file koji ti omogucava da mjenjas fov u igri, ali ne treba pretjerivati, ja igram na 75, jer je default pre uzak.

zeroname sub 19.5.2018 16:30

Stalker je odlična igra. Meni je najdraži Call of Pripyat. Clear sky je totalno sje*an. Nije neigriv ali onaj faction sistem ne funkcionira. Stalker je uvijek bio prvi na top listi dok gospoda iz bug-a nisu uveli diktaturu i izbacili stalker sa top lista protivno volji naroda.

funny games sri 23.5.2018 11:40

https://www.facebook.com/ChernobyliteGame/

https://www.youtube.com/watch?v=gs-1lylwiYs

 

 

Nije Stalker 2 nego Chernobylite i mogao bi  nas zabaviti solidno do izlaska Stalkera2...Koristit će se 3d skeniranje da bi se  dobili stvarni objekti iz Chernobyla.Zvuči  interesantno svakome ljubitelju Stalker serijala (naravno neće moći zamijeniti Stalkera nikada) ali se nadam solidnom iskustvo od naših rođaka Poljaka  Izgleda da će se pogoniti na UnrealEngine4 pa sada nam ostaje pričekati izdanje i detaljno ga odigrati...

Srce Isusovo pet 29.3.2019 12:05

Jedinica je najbolja igra ikad, pogotovo uz autumn aurora mod. Pred malo vremena sam završio Metro Exodus i, iako jako dobra igra, nikako se ne može mjeriti sa Stalkerom. Atmosfera, AI beštija tj naćin na koji se one ponašaju nikad više nisam vidio ni u jednoj igri. Jednostavno nenadmašivo!

gocc01 pet 29.3.2019 12:35
Srce Isusovo kaže...

Jedinica je najbolja igra ikad, pogotovo uz autumn aurora mod. Pred malo vremena sam završio Metro Exodus i, iako jako dobra igra, nikako se ne može mjeriti sa Stalkerom. Atmosfera, AI beštija tj naćin na koji se one ponašaju nikad više nisam vidio ni u jednoj igri. Jednostavno nenadmašivo!

 

2007. godina!! Rokam u bazi s jedne strane hangara  po supcima i skuzim da su dvojica otisli sa druge strane da mi dođu s leđa. 

 

Najavljen Borderlands 3, sad i ovo, ako izađe i Stalker iznajmit ću negdje neki komp na mjesec dana . 

 

Valjda se to može? 

Evil Access pet 29.3.2019 13:08

Call of Pripyat je igra od koje bi svi drugi devsi sto rade open world igre mogli da nauce toliko toga... Kada gledas taj Stalker rekao bih covjek da nije tako tesko napraviti igru sa super atmosferom, a opet to je tako rijetko da me ljuti kako ljudi ne uspijevaju.

 

Ne ocekujem bas nista od ove igre, ne zelim se razocarati, ali ako pogode bar 20% onoga sto je prve igre cinilo tako dobrim ja sretan.

Cansee ned 29.3.2020 12:16

Zaboravio sam staviti i tekst koji je išao uz ovu sliku iznad, evo ga:

 

"Greetings, Stalkers!

Thirteen years ago we released S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl.

The world was never the same after that. Millions of players rushed into the Zone. Driven by the desire to uncover mysteries, you overcame difficulties, hunted for treasures, fought monsters and joined factions.

You changed to become the real Stalkers.

You made this day forever special.

Being inspired by everything you do (including arts, stories, cosplays and mods), we fully understand we can’t let you down. The second chapter of the S.T.A.L.K.E.R. saga will be our most ambitious game so far. It will live to the legendary legacy.

A lot of you are joining social isolation now. That’s why today, on a very special occasion, we are ready to slightly uncover the mystery of what we are working on. This is the first glimpse of S.T.A.L.K.E.R. 2.

Consider it as our humble present, with more to come in 2020."

 

Nadam se da na temi ima još zainteresiranih za ovo osim mene 

Srce Isusovo čet 23.7.2020 21:03

Uuuuuu, malo mi se je digao... Dobar je trailer i čini mi se da su opet "pogodili" atmosferu. Jedino mi se ne sviđa open world - draži su mi hubovi - ali dobro... Sumnjam da će to biti prenakrcan world sa brdo upitnika i ostalih ubisoft sranja..

Cansee čet 23.7.2020 21:06
Srce Isusovo kaže...

Uuuuuu, malo mi se je digao... Dobar je trailer i čini mi se da su opet "pogodili" atmosferu. Jedino mi se ne sviđa open world - draži su mi hubovi - ali dobro... Sumnjam da će to biti prenakrcan world sa brdo upitnika i ostalih ubisoft sranja..

 

Meni isto izgleda da je atmosfera opet na nivou. A što se tiče upitnika, vjerujem da oni to neće koristiti, ali i da naprave tako nešto, to isto može biti dobro. Evo sad igram Ghost of Tshushima i nakon 18 sati i dalje želim doći do svakog upitnika, napravili su to vrlo kvalitetno. Sve se može kad uložiš vremena i mašte

Cansee čet 23.7.2020 21:17

Uffff moram sam sebe ispraviti, prvo sam bio rekao da nije neki trailer, ali to sam ga gledao direktno na streamu i čini mi se da se tada baš spustila kvaliteta videa. I još me dijete gnjavilo. Sada sam gledao opet u 4K i ostao paf, izgleda kao točno ono što želim, i još kad se zarola na PCu u svoj slavi pa di ćeš bolje

VooDooZg pet 24.7.2020 01:08
Srce Isusovo kaže...

Ide igra vani u isto vrijeme kad i na xboxu.

  a o kojem to vremenu pričamo - kad izlazi ??  narajco sam se na najjače, trailer je prenio baš ono kaj se traži - atmosferu STALKER-a 

Srce Isusovo pet 24.7.2020 08:44
VooDooZg kaže...

  a o kojem to vremenu pričamo - kad izlazi ??  narajco sam se na najjače, trailer je prenio baš ono kaj se traži - atmosferu STALKER-a

 Mislim da su bili pričali nešto o 2021. g. E, sad... Mislim da, pošto vidimo xbox logo, je MS upucao koju paru u razvoj i/ili sufinancira jer će igra valjda biti na xbox game passu day one (za PC mislim da ne). Ako je tomu tako, onda bi to trebalo ulijevati neko povjerenje u smislu da barem neće ostat bez financija u razvoju igre - tako da igra definitivno izlazi. MS se je boga mi dobro potrudio u zadnje vrijeme oko PC gaminga... A ovo je naslov, mislio sam da ovo neću nikada reći, kojeg rado vidim pod xbox/MS plaštom.

  

Cansee pet 24.7.2020 08:46
VooDooZg kaže...
Srce Isusovo kaže...

Ide igra vani u isto vrijeme kad i na xboxu.

  a o kojem to vremenu pričamo - kad izlazi ??  narajco sam se na najjače, trailer je prenio baš ono kaj se traži - atmosferu STALKER-a 

 

Još 2018. ili 2019. su objavili da igra izlazi 2021. Vjerujem da to ostaje i dalje, ali vjerojatno neko razdoblje od rujna pa nadalje.

 

U svakom slučaju drago mi je da je sada sve izašlo ovako službeno i sa podrškom Microsofta. Jer pratim discord kanal igre već duže vremena i čak sam se počeo bojati da se ništa ne događa, jer su stalno iskakale reklame za akcije na prošlim igrama, pa sam već počeo sumnjati da koriste stalker 2 samo kao neku reklamu ili navlakušu za kupovanje starih igara.

 

Sad vidimo da nije tako, stvarno stvari napreduju, sve mi zvuči super i čak sam dosa uvjeren da će ovo biti baš pravo single player story driven iskustvo još pogotovo jer su najavili za xbox da će biti više takvih igara

gocc01 pet 24.7.2020 12:00

Pas mater nabrijo sam se na PS5 i GT7 a sad ovo..

 

Koliki bi mogao biti period da se Stalker nađe na PS5 ili na PCu? Jebena 2007 i onaj prvi izlazak iz skloništa kod Sidorovicha, zrake sunca kroz grane i onaj vjetrić koji se mogao osjetiti pa se umorim za 5 minuta i krepam od gladi jer je igra imala neki bug 

 

 

funny games pet 24.7.2020 12:04

Jedina tema gdje se svi vole i poštivaju to je Stalker 2.Eto koliko je atmosferičan i zarazan.Nadamo se nastavku i dalje dobrom radu te što skorijem izlasku.

Trailer je fantastičan,osjetila se atmosfera iako sam bio skeptičan radi UE4,ali moram priznati da djeluje vrhunski.Nego dok se čeka stalker2 nadam  se i skorom izlasku moda Ray Of Hope za Call Of Pripyat koji je u izradi preko 5 godina.

Napasite oči ljudi 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-PH-X8GJ6Gc&t=4s

Santana pet 24.7.2020 12:23
gocc01 kaže...

Pas mater nabrijo sam se na PS5 i GT7 a sad ovo..

 

Koliki bi mogao biti period da se Stalker nađe na PS5 ili na PCu? Jebena 2007 i onaj prvi izlazak iz skloništa kod Sidorovicha, zrake sunca kroz grane i onaj vjetrić koji se mogao osjetiti pa se umorim za 5 minuta i krepam od gladi jer je igra imala neki bug 

 

 

 Na pc-u ce bit odma jedino ce za PS5 kasnit

Jarvan pet 24.7.2020 18:12
VooDooZg kaže...

Za početak su mogli napravit remaster sva 3 nastavka u 4k i da ih spoje u jednu pricu ( ono da ima ovakvu grafiku ko iz trailera  )  - uredno bih dao 50€ za to ..

 Ček ... ti misliš da je dobroa ideja i tvoje dobro djelo platiti 50 eura 3 igre? I to 2021 next gen? LoL.