HAL uto 6.2.2018 19:24

Taj windows store treba zakonom zabranit, ja sam pokušao kupiti igru i odustao nakon nekog vremena.

Moraju to srediti, imaju potencijalan ultra hit, ali je platforma srednja žalost.

Necto ned 11.3.2018 17:28

PSA:14 days FREE "Trial"

Kada igra izadje za 9 dana mozete aktivirati Xbox Game Pass - 14 days FREE Trial (koji ukljucuje i SoT)
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8/000B

Nakon toga ako vam je 15 dana bilo premalo za testiranje mozete kupiti preplatu za Xbox Game Pass - 30dana - $9.99
Ako vam je dosta igre nakon 44 dana potrosili ste samo $10, a ako nije onda pri kraju pretplate kupite punu igru za $48*
*Dok vam traje Game Pass imate 20% popusta na sve Xbox/Windows igre.

 

zeleni uto 20.3.2018 10:26

Ja sam je uzeo preko xbox game pass. 10 dolara mjesecno, sama igra kosta 60 eura na win store.

Kontam ako cu igrati par mjeseci, dok mi ne dosadi, lakse mi je placati mjesecno za nju i druge igre, nego izletiti 60 eura, ko sto sam izletio za Destiny 2, mamu im.

Jack Sparrow uto 20.3.2018 10:36
Nvidia GTX 680 kaže...
HAL kaže...
Vidim, kada odem na Microsoft stranicu.

I dalje je unavailable...

 Moguce da mi iz HR nemozemo kupiti

 

HAL kaže...
A jbg ima na g2play.

 ja nisam imao betu i nisam mogao instalirati do kad nisam otišao pod settingse u windows 8 i promjenio regiju na UK. Nalazi se pod settingsima u Time and language ili vrijeme i jezik po našem.

njuskac uto 20.3.2018 11:02

ako sam dobro vidio igra nema nikakvog napretka u smislu nadogradnje brodova ,oruzja itd.. samo kozmetičke nadogradnje , ekipa koja igra kaze da su questovi dosadni nakon nekog vremena.. definitivno ne vrijedi 56 eura, mozda 20.

Jack Sparrow uto 20.3.2018 11:06
njuskac kaže...

ako sam dobro vidio igra nema nikakvog napretka u smislu nadogradnje brodova ,oruzja itd.. samo kozmetičke nadogradnje , ekipa koja igra kaze da su questovi dosadni nakon nekog vremena.. definitivno ne vrijedi 56 eura, mozda 20.

 nikako, baš radi toga nisam kupio. Radiš questove i dobivaš pare da bi kupio opet novi slični quest kako bi dobio još više novaca za opet bolji quest. A sve da bi si kupio neku košulju koju ni ne vidiš na sebi.

 

Trebali su napraviti da možeš brodove nadograđivati ili nešto takvo.

Mrgud Veliki uto 20.3.2018 14:13

Koliko sam ju malo popratio na twitchu igra je ziva dosada za solo igranje, ali zato bi mogla biti zanimljiva za igranje sa drustvom (mikrofon). Trenutno joj nedostaje sadrzaja, ali danas smo vec nazalost navikli da nas zatrpavaju raznoraznim DLCovim.