ph3nom_gamer uto 10.6.2014 08:44

Fora izgleda, sviđa mi se destrukcija. Samo volio bih vidjeti neki gameplay koji nije sceniran i u idealnim uvjetima (kao i za Division). Klasični Ubisoft.

Nego, onaj lik kojeg su prvog ubili, on mora spectati igrače sve dok se runda ne završi? :D

Frenkyca sri 8.4.2015 00:27

Danas probao igrat alfu menu zbugan ne mozes nista od opcija promjeniti prvi put krenem igrat lost connection to server... drugi put uspijem al ono loading traje jedno 5min zauzece proca 100% na svim jezgrama... krenem igrat lik me ubio ko maloga zeca sa time da sam ja njega prvi poceo pucati... kad ono upali se kill cam i lik drzo nisam na podu i samo povukao onako prema gore i opro me po nogama  haha i ja umro izgledalo ko da je lik lagao i samo pafff a ja da po njemu ni metka nisam opali..... tako da za sada igra banana citao sam na forumu nesto da se trebaju otvarati portovi na ruteru bla bla....

g3arv8 sri 8.4.2015 14:48

Mislim da su za sada 2-3 mape ako se ne varam , avion u stilu cod i neka kuca. Igra izgleda fora dosta timski rad dolazi do izražaja. na twitchu malo pogledaj, jedini problemi su kao sto je i kolega gore naveo ali alpha je.

kign sri 8.4.2015 15:31
Frenkyca kaže...

Danas probao igrat alfu menu zbugan ne mozes nista od opcija promjeniti prvi put krenem igrat lost connection to server... drugi put uspijem al ono loading traje jedno 5min zauzece proca 100% na svim jezgrama... krenem igrat lik me ubio ko maloga zeca sa time da sam ja njega prvi poceo pucati... kad ono upali se kill cam i lik drzo nisam na podu i samo povukao onako prema gore i opro me po nogama  haha i ja umro izgledalo ko da je lik lagao i samo pafff a ja da po njemu ni metka nisam opali..... tako da za sada igra banana citao sam na forumu nesto da se trebaju otvarati portovi na ruteru bla bla....

 Isto iskustvo i ja imam. S tim da mi se igra vise puta srusila nego sto sam rundi odigrao.

Iron13 čet 9.4.2015 22:08

da li je i vama dugo skidalo? meni je brzina uzasno spora jedva drzi 300  kB/s uopce nije stabilna.

palio sam i gasio onaj proxy nista bolje cak je i gore, probao manual proxy isto nista bolje

savjeti? iako za 2h ce se valjda skinuti skidam vec cijelo popodne do sad i jos nije se skinulo....

ali opet me zanima sta treba najmjesitit da brze skida ako je moguce

i da provjerio sam network bnadwith limit i na none je, probao sam ga micat i smanjivat da vidim da li ce se dignuti isto nista.

BDS uto 17.11.2015 14:00
ZeNGe_CRO-mt kaže...

čudno da nitko ništa ne piše u ovoj temi, a igra izlazi za nepuna dva tjedna.

inače igra izgleda odlično , napravio sam preorder i nemogu dočekat taj 01.12. da zaigramo :)

 

 Zasto preorder? Zar se nismo dogovorili da necemo preorderat!?

BDS uto 17.11.2015 14:49
ZeNGe_CRO-mt kaže...
zato sto je igra bomba i super radi XD

 

Soldier977 kaže...

Kako ništa ne preorderavam, totalno zaboravim koja igra i kada treba izaći  

 

Ali i ja sam Siege preorderao, i to samo zato jer sam našo bio vrlo jeftino na nuveemu. 30$

 Ne pricam sa preorderašima