PC igre

Pro Evolution Soccer 2020

Insomnia679 sri 1.4.2020 15:07

Da li ima netko da zeli odigrati par prijateljskih utakmica,volio bih sa nekim tko ima rating preko 1000 da mi mozemo poslije prokomentirati o mojim greskama i nacinu igre.
Nikako mi nije jasno sto se dogadja, naslazem 5-6 pobjeda u nizu i onda ne mogu vise gola dati,obrana bjezi....
Tko ima volje ostavit cu svoj broj i moze me kontaktirati samo na WhatsApp
092-263-3764

erminn pet 10.4.2020 12:19

Da malo ozivimo temu, evo mene na +1200 u myclub..

 

Vec 3 sedmice je C forma za sve igrace i dosta je teze pobjedjivati, dok god se ne pocnu igrati lige tako ce biti, a samim tim nema vise ni potw cetvrtkom.

ruya sub 11.4.2020 22:58
erminn kaže...

Da malo ozivimo temu, evo mene na +1200 u myclub..

 

Vec 3 sedmice je C forma za sve igrace i dosta je teze pobjedjivati, dok god se ne pocnu igrati lige tako ce biti, a samim tim nema vise ni potw cetvrtkom.

 Lepo brate, svaka cast na rezultatu. Ali taj ranking sistem sve mi se cini da nema nikakvu tezinu, juce sam pobedio jednog preko 2000 i dvojica su bili 1100 + da bih danas upalio i prva utakmica lik 400, poveo 1:0 i mucio sam se do 80' da bih tad uspeo povesti 2:1 i nekako pobediti.

Druga tekma lik 500 isto teska utakmica, tvrda jedva pobedim 1:0 i prestanem igrati jer vidim da nesto nije u redu e sad do cega je nemam pojma, laga je bilo ali da li je u pitanju jos neka skripta nemam pojma jer sam jako tesko dolazio do sansi, odbrana i vezni red tokom citave utakmice su im bili idealno postavljeni. Uglavnom takvu odbranu retko igraju i igraci sa crnom znackom.

Nekako me pes malo odbio od sebe jer kad sam dosao do 996 rejtinga krenule su bas smesne stvari da se dogadjaju i cak sam bio pao na 900, sad se opet polako vracam ali gubim zelju za nekim vecim rejtingom.

erminn ned 12.4.2020 03:33
ruya kaže...
erminn kaže...

Da malo ozivimo temu, evo mene na +1200 u myclub..

 

Vec 3 sedmice je C forma za sve igrace i dosta je teze pobjedjivati, dok god se ne pocnu igrati lige tako ce biti, a samim tim nema vise ni potw cetvrtkom.

 Lepo brate, svaka cast na rezultatu. Ali taj ranking sistem sve mi se cini da nema nikakvu tezinu, juce sam pobedio jednog preko 2000 i dvojica su bili 1100 + da bih danas upalio i prva utakmica lik 400, poveo 1:0 i mucio sam se do 80' da bih tad uspeo povesti 2:1 i nekako pobediti.

Druga tekma lik 500 isto teska utakmica, tvrda jedva pobedim 1:0 i prestanem igrati jer vidim da nesto nije u redu e sad do cega je nemam pojma, laga je bilo ali da li je u pitanju jos neka skripta nemam pojma jer sam jako tesko dolazio do sansi, odbrana i vezni red tokom citave utakmice su im bili idealno postavljeni. Uglavnom takvu odbranu retko igraju i igraci sa crnom znackom.

Nekako me pes malo odbio od sebe jer kad sam dosao do 996 rejtinga krenule su bas smesne stvari da se dogadjaju i cak sam bio pao na 900, sad se opet polako vracam ali gubim zelju za nekim vecim rejtingom.

 Konami skripta, nista drugo. Desice ti se da naidjes nekad kasnije na te iste likove od 400, 500 i oduvaces ih lagano 5-0, 6-0, kada igra normalno bude radila tu tekmu. Znaci rejting protivnika nekad nije mjerodavan kad ti je nerfana cijela ekipa i u napadu i u odbrani. Tad slobodno mozes na njegov rejting dodati 500 poena jer tako se AI igre ponasa. Sve je retardirano, od golmana pa do obezbedjenja na stadionu.

erminn ned 12.4.2020 09:02
dejan1471 kaže...

Meni banali Pes radi govora mržnje. Naletio par puta za redom na Turke i naravno do jedan je upalio lag. Otišao na steam forum od Pes napisao da su svi Turčini govna i jbg sad nema igre 

 Au cuj banovali ti igru radi toga. Znam da privremeno banuju sa foruma ali ne i game account. Jbg.

Rondo9 ned 12.4.2020 12:55

Pozdrav 

 

Igram my club mode i likove od 800+ rejting nemogu nikako pobjediti toliko dominiraju a imaju igrače ajme dobre , jeli neko ima savijet kako igrati igru ko ima iskustvo i iznad 1000 je rejting .=)

dejan1471 ned 12.4.2020 13:11
Rondo9 kaže...

Pozdrav 

 

Igram my club mode i likove od 800+ rejting nemogu nikako pobjediti toliko dominiraju a imaju igrače ajme dobre , jeli neko ima savijet kako igrati igru ko ima iskustvo i iznad 1000 je rejting .=)

 Kad upalis pes odi u task menager stavi priority na high i isključi jednu jezgru 

ruya ned 12.4.2020 14:02
erminn kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...

Da malo ozivimo temu, evo mene na +1200 u myclub..

 

Vec 3 sedmice je C forma za sve igrace i dosta je teze pobjedjivati, dok god se ne pocnu igrati lige tako ce biti, a samim tim nema vise ni potw cetvrtkom.

 Lepo brate, svaka cast na rezultatu. Ali taj ranking sistem sve mi se cini da nema nikakvu tezinu, juce sam pobedio jednog preko 2000 i dvojica su bili 1100 + da bih danas upalio i prva utakmica lik 400, poveo 1:0 i mucio sam se do 80' da bih tad uspeo povesti 2:1 i nekako pobediti.

Druga tekma lik 500 isto teska utakmica, tvrda jedva pobedim 1:0 i prestanem igrati jer vidim da nesto nije u redu e sad do cega je nemam pojma, laga je bilo ali da li je u pitanju jos neka skripta nemam pojma jer sam jako tesko dolazio do sansi, odbrana i vezni red tokom citave utakmice su im bili idealno postavljeni. Uglavnom takvu odbranu retko igraju i igraci sa crnom znackom.

Nekako me pes malo odbio od sebe jer kad sam dosao do 996 rejtinga krenule su bas smesne stvari da se dogadjaju i cak sam bio pao na 900, sad se opet polako vracam ali gubim zelju za nekim vecim rejtingom.

 Konami skripta, nista drugo. Desice ti se da naidjes nekad kasnije na te iste likove od 400, 500 i oduvaces ih lagano 5-0, 6-0, kada igra normalno bude radila tu tekmu. Znaci rejting protivnika nekad nije mjerodavan kad ti je nerfana cijela ekipa i u napadu i u odbrani. Tad slobodno mozes na njegov rejting dodati 500 poena jer tako se AI igre ponasa. Sve je retardirano, od golmana pa do obezbedjenja na stadionu.

 E bas to, to mi se cesto i desava. Pre desetak dana za 5. pobedu dobijem lika sa 600 rejtingom i izgubim 2:0 ja ga pitam da odigramo prijateljsku, prvo poluvreme sam vodio 4:0 i lik je izasao iz igre.

Kad se spoji ta njihova cuvena skripta + lag nema spasa :(. 

BeLLicus ned 12.4.2020 18:56
erminn kaže...
dejan1471 kaže...

Meni banali Pes radi govora mržnje. Naletio par puta za redom na Turke i naravno do jedan je upalio lag. Otišao na steam forum od Pes napisao da su svi Turčini govna i jbg sad nema igre 

 Au cuj banovali ti igru radi toga. Znam da privremeno banuju sa foruma ali ne i game account. Jbg.

 Kojeg trenera koristiš? Ja u običnim divizijama igram 4 3 3 imam 1000 bodova i 80% pobjeda, u my clubu imam valverdea 4 3 3 ali krilni napadaci stoje na out linijama 25 metara od centralnog napadača ne mogu poštenu akciju napravit jer mi se igra bazira na igranje po sredini sa kratkim duplim pasovima. U my clubu je to nemoguce jer su krilni napadaci na out linijama i ne mogu povezati kratka dodavanja. Kad igram divizije ovako igram 4 3 3 sa 2 ss i jednim cf koji su tik jedan do drugog i to funkcionira odlicno. Nazalost u my clubu rwf lwf ne mogu pomicati prema sredini 16m... A pregledao sam vec sve ne postoji trener koji ima mogucnost slobodnog pomicanja igraca u napadu...

erminn ned 12.4.2020 19:27
BeLLicus kaže...
erminn kaže...
dejan1471 kaže...

Meni banali Pes radi govora mržnje. Naletio par puta za redom na Turke i naravno do jedan je upalio lag. Otišao na steam forum od Pes napisao da su svi Turčini govna i jbg sad nema igre 

 Au cuj banovali ti igru radi toga. Znam da privremeno banuju sa foruma ali ne i game account. Jbg.

 Kojeg trenera koristiš? Ja u običnim divizijama igram 4 3 3 imam 1000 bodova i 80% pobjeda, u my clubu imam valverdea 4 3 3 ali krilni napadaci stoje na out linijama 25 metara od centralnog napadača ne mogu poštenu akciju napravit jer mi se igra bazira na igranje po sredini sa kratkim duplim pasovima. U my clubu je to nemoguce jer su krilni napadaci na out linijama i ne mogu povezati kratka dodavanja. Kad igram divizije ovako igram 4 3 3 sa 2 ss i jednim cf koji su tik jedan do drugog i to funkcionira odlicno. Nazalost u my clubu rwf lwf ne mogu pomicati prema sredini 16m... A pregledao sam vec sve ne postoji trener koji ima mogucnost slobodnog pomicanja igraca u napadu...

 Stavi false winger adv. komandu, i bice krila vise prema sredini. Ja koristim Santos, Ten Hag i Klopp pomalo. Ovaj Klopp kojeg ja imam ima 3 CF/SS i mogu se staviti jedan do drugog, jako dobra formacija ali meni vise lezi counter nego possesion.

ruya ned 12.4.2020 20:02

Ja kad sam probao jos prosle godine pes 19 uzeo Simeonea i islo mi je ok sa tom formacijom, u novom pesu isto njega koristim i sve super.

Kad igram online divizije namestim si istu formaciju 4-2-2-2 i tamo sam preko 1000 rejting i win rate mi je nesto preko 76% ali i taj mod igram potpuno opusteno i bez frustracija. U mclub modu frustracije su daleko vece, ne znam zasto ali za cas se iznerviram pa verovatno i to utice negativno na rezultat 

ruya ned 19.4.2020 14:17

Ne znam sta se desava ali protivnika zadnjih nedelju dana mi uzasno sporo trazi, pre mi je nalazilo izmedju 15 i 30 sekundi sad prodje i 5 minuta cesto, znaci smorim se. Postavke nisam dirao. Katastrofa. 

ruya pon 20.4.2020 20:48

Ja se polako hladim i od pesa kao i od fife i sve manje igram. Ova igra online = lag, skripta, momentum itd

Znaci uglavnom je neigrivo online, cesto moji igraci ne znaju da dodaju najobicniji pas na 2 metra, neprecizno, lopta se odbija od njih kao od panjeva i ako su svi 90+ ovr...

Skor mi je dobar i zadovoljan sam u myclubu sa rezultatom omer pobeda i poraza mi je otprilike 400-100 win rate preko 62% a rejting izmedju 900 i 1000 ali igra je i previse frustrirajuca, digne mi pritisak na svakoj utakmici, npr danas sam pobedio jednog 5:0 al sam se tu utakmicu nervirao kao da gubim jer neke situacije su naprosto i tuzne i komicne u isto vreme.

 

ruya pon 20.4.2020 22:20
erminn kaže...

Treba definitivno odmorit jedno mjesec dana ohladit malo glavu od ovog, myclub kao da je programiran da bi do ruba zivaca dovodio.

 Da, znaci nenormalna kolicina frustracije, nebitno da li pobedio ili izgubio nerviranje mi ne gine hahaaha.

Definitivno treba odmoriti od ovog neko vreme.

erminn sub 25.4.2020 16:11
Rondo9 kaže...

Vidim na Konami Pes stranici da se moze za svaki dan dobiti 100 coinsa Max 1400 logiranjem pa me sada zanima kako pošto tamo nepišr a ja nista ne dobivam . 

 Od 27. pocinje ta kampanja.

ruya pon 27.4.2020 12:23

Ovo je isto takvo sranje od igre da nema smisla igrati isto kao i fifu. Evo malopre upailio da odigram koju uz kafu prvi protivnih 600 rejting, igra deluje mnogo ubrzano, njegovi igraci vrse nenormalan presing ali u nekoj donekle izjednacenoj utakmici pobedim 2:0, rekoh ajde takva utakmica, druga utakmica igrac 500 rejtinga igra bolje od mene ja sam 980 trenutno, znaci jednostavno ima bolje napade, moji igraci su uvek pokriveni, presing brutalan ma strasno a on igra kao da ima 2000 rejting a ne 500 i vodio sam 2:1 da bi on u 90 min poveo 3:2 i uspem da izjednacim u sledecem napadu, dakle kick off glitch.

Ugasim govno jer nema smisla igrati, inace odigram svaki dan po par utakmica ali toliko sam ljut bio posle ove dve da mi se vise i ne mili igrati ovo sranje.

maniti uto 28.4.2020 09:09
ruya kaže...

Ovo je isto takvo sranje od igre da nema smisla igrati isto kao i fifu. Evo malopre upailio da odigram koju uz kafu prvi protivnih 600 rejting, igra deluje mnogo ubrzano, njegovi igraci vrse nenormalan presing ali u nekoj donekle izjednacenoj utakmici pobedim 2:0, rekoh ajde takva utakmica, druga utakmica igrac 500 rejtinga igra bolje od mene ja sam 980 trenutno, znaci jednostavno ima bolje napade, moji igraci su uvek pokriveni, presing brutalan ma strasno a on igra kao da ima 2000 rejting a ne 500 i vodio sam 2:1 da bi on u 90 min poveo 3:2 i uspem da izjednacim u sledecem napadu, dakle kick off glitch.

Ugasim govno jer nema smisla igrati, inace odigram svaki dan po par utakmica ali toliko sam ljut bio posle ove dve da mi se vise i ne mili igrati ovo sranje.

 Dobro doša u klub ;)