PC igre

Pro Evolution Soccer 2020

erminn pon 23.3.2020 12:59
ruya kaže...
erminn kaže...

@ruya,

jesi li blizu 1000 da i taj crni bedz uzmes? Mene juce diskonektova a internet sve normalno radi, najgore sto lik 250 rating, skinu mi 19 bodova zbog te jedne tekme. Sreca pa sam vezao 10 pobjeda odma iza toga

 Dosao najdalje do 982 inace od 930 do 980 sam stalno i ne mogu da verujem kako mi je tesko doci do 1000. Cesto sam gubio poene zbog lose veze i laga kad se igraci ponasaju kao pijani. I najcesce mi se desava da resim ove dobre igrace 1000+ i onda dodje neki od 500 i pobedi me i otkine 12 poena. Ali vise i ne pridajrm toliki znacaj tome, igram pa sta bude, ne bitan rejting, bilo bi lepo da dodjem do crne znacke kad sam toliko blizu vec mesec dana sam na 950 ali taman kad se skroz priblizim sledi pad forme :(. 

 Tacno to sto kazes kad se ponasaju ko pijani, primjetio sam da jacina pasa je slabija bar za 30-40% i isto tako kad sa golmanom nabijem ne moze da dobaci do igraca kojeg sam oznacio, jedva do pola terena da moze, i odma se stvara tranzicija nakon sto protivnik dodje do lopte. Kornere teze braniti, golmani ko retardi izljecu kad ne treba itd itd. Svaki put im sve j.. kad me potrefi takva tekma. Nije lose tada igrati i na remi jer ako se krene napadati kao inace morace se skriptovati kontre vrlo brzo za protivnika. Nego lagano u plavi mod defanzivni i cekat svoje kontre. Opet bolje izgubit 4-5 bodova nego 12.

ruya pon 23.3.2020 15:36
erminn kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...

@ruya,

jesi li blizu 1000 da i taj crni bedz uzmes? Mene juce diskonektova a internet sve normalno radi, najgore sto lik 250 rating, skinu mi 19 bodova zbog te jedne tekme. Sreca pa sam vezao 10 pobjeda odma iza toga

 Dosao najdalje do 982 inace od 930 do 980 sam stalno i ne mogu da verujem kako mi je tesko doci do 1000. Cesto sam gubio poene zbog lose veze i laga kad se igraci ponasaju kao pijani. I najcesce mi se desava da resim ove dobre igrace 1000+ i onda dodje neki od 500 i pobedi me i otkine 12 poena. Ali vise i ne pridajrm toliki znacaj tome, igram pa sta bude, ne bitan rejting, bilo bi lepo da dodjem do crne znacke kad sam toliko blizu vec mesec dana sam na 950 ali taman kad se skroz priblizim sledi pad forme :(. 

 Tacno to sto kazes kad se ponasaju ko pijani, primjetio sam da jacina pasa je slabija bar za 30-40% i isto tako kad sa golmanom nabijem ne moze da dobaci do igraca kojeg sam oznacio, jedva do pola terena da moze, i odma se stvara tranzicija nakon sto protivnik dodje do lopte. Kornere teze braniti, golmani ko retardi izljecu kad ne treba itd itd. Svaki put im sve j.. kad me potrefi takva tekma. Nije lose tada igrati i na remi jer ako se krene napadati kao inace morace se skriptovati kontre vrlo brzo za protivnika. Nego lagano u plavi mod defanzivni i cekat svoje kontre. Opet bolje izgubit 4-5 bodova nego 12.

 Slazem se, to je sve do laga ja sam otvorio sve portove za pes 20 juce i sta znam kako koja utakmica sto se tice konekcije, videcu nakon barem nedelju dana da li to sta pomaze.

Ugl ja kad god ukljucim taj plavi mod primim gol 😂ne znam defanzivno igrati, nema sanse. 

ruya pon 23.3.2020 19:16
erminn kaže...

To je ukupan broj igraca (offline & online). Na pc-u se krece izmedju 70k - 90k.

 

Danas slabi protivnici, rezultati 8-2, 10-2, 7-0, 6-0, 8-0. Rejt 1142

 

Evo gledam video @Mortiis.

 Svaka cast Ermine, dobar si. Voleo bih da smo na istoj platformi da odigramo koju.

Ja se sa 950 ne pomeram ni gore ni dole vec mesec dana😂 i skupio sam 784 ona nedeljna boda. 

Danasnji skor mi je 6-5-0 bgm lose, puno neresenih. 

 

ruya pon 23.3.2020 19:17
erminn kaže...

@ruya,

samo jos ne znam kako ti pokazuje 120k ako si na ps4 trebalo bi puno vise biti. Jer sad gledam stream onog lb-gamesz i u njegovom menu na ranking ima oko 250k pool.

 E na xboxu sam ja sad, prodao pre godinu dana ps4. 

erminn pon 23.3.2020 19:38
ruya kaže...
erminn kaže...

To je ukupan broj igraca (offline & online). Na pc-u se krece izmedju 70k - 90k.

 

Danas slabi protivnici, rezultati 8-2, 10-2, 7-0, 6-0, 8-0. Rejt 1142

 

Evo gledam video @Mortiis.

 Svaka cast Ermine, dobar si. Voleo bih da smo na istoj platformi da odigramo koju.

Ja se sa 950 ne pomeram ni gore ni dole vec mesec dana😂 i skupio sam 784 ona nedeljna boda. 

Danasnji skor mi je 6-5-0 bgm lose, puno neresenih. 

 

 Imas li neki pc mozda? Ako imas snimis lite verziju i pucamo.

ruya pon 23.3.2020 19:57
erminn kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...

To je ukupan broj igraca (offline & online). Na pc-u se krece izmedju 70k - 90k.

 

Danas slabi protivnici, rezultati 8-2, 10-2, 7-0, 6-0, 8-0. Rejt 1142

 

Evo gledam video @Mortiis.

 Svaka cast Ermine, dobar si. Voleo bih da smo na istoj platformi da odigramo koju.

Ja se sa 950 ne pomeram ni gore ni dole vec mesec dana😂 i skupio sam 784 ona nedeljna boda. 

Danasnji skor mi je 6-5-0 bgm lose, puno neresenih. 

 

 Imas li neki pc mozda? Ako imas snimis lite verziju i pucamo.

 Imam pc ali nije u stanju da pokrene pes. Koristim ga samo za surf :(

Ps: zato imam ovih bodova kao u prici 😀

erminn pon 23.3.2020 20:47
ruya kaže...

Koji su najbolji dmf u igri, imam Rodrija i Hendersona ali sam inace tanak na tim pozicijama. Doveo bih neke preko skauta. 

 Meni je Kante ekstra. Defanzivne ocjene 99, stamina 99, a i prema naprijed je dobar. On je CMF destroyer, a ima dobrih skillova.

ruya pon 23.3.2020 21:37
erminn kaže...
ruya kaže...

Koji su najbolji dmf u igri, imam Rodrija i Hendersona ali sam inace tanak na tim pozicijama. Doveo bih neke preko skauta. 

 Meni je Kante ekstra. Defanzivne ocjene 99, stamina 99, a i prema naprijed je dobar. On je CMF destroyer, a ima dobrih skillova.

Da, odlican je vidim. Videcu koliko ce me kostati, vidim ne moze sa dva skauta, sve kombinacije su sa 3 to mi se ne svidja a valjda nece biti preskup.

ruya uto 24.3.2020 13:18

Znaci igram sad sa jednim turcinom 700 rejting, dve crtice latency krece tekma on stisce pauzu. Do 80' je nenormalno seckalo i jedva uspem nekako tad  dati gol, stisce on opet pauzu i od tad nit secka niti ima laga i u takvim uslovima spakujem mu jos jedan i block.

Ne znam zasto to rade i koja im je fora da guse vezu, kako mogu uzivati u igri na taj nacin. Pa da imam rejting 300 ne bih to radio. A ove nedeljne poene berem ko kruske 😂

Mortiis uto 24.3.2020 18:41

zato i nisam hahaha...

ali jucer postavio cisto jer onu temu vise ljudi prati pa da pgledaju i bas da vidim reakcije na to...

posto sad nema nogometa na tv....rekao sam mu da ima da ovo radi pa da mogu pratit svaki dan nesto kad dodjem kuci s posla haha

ruya uto 24.3.2020 19:32
Mortiis kaže...

zato i nisam hahaha...

ali jucer postavio cisto jer onu temu vise ljudi prati pa da pgledaju i bas da vidim reakcije na to...

posto sad nema nogometa na tv....rekao sam mu da ima da ovo radi pa da mogu pratit svaki dan nesto kad dodjem kuci s posla haha

 Pa video si reakciju 😂 neki tamo vise mrze pes nego sto vole fifu. I video je super, odgledao, lajkovao cak sam koment bacio, super je decko sve odradio svaka cast 👍

ruya sri 25.3.2020 00:52

Danas citav dan igram od podne, ne secam se da sam u zivotu toliko utakmica odigrao i to sve bez poraza i dodjem do 996 i krece sranje odigram 4 nereseno i izgubim 20 poena, nece pa nece a bas sam dao sve od sebe. Bas me zanima koliko sam utamica odigrao to ni bog be zna 😂.

 

Ali zato ako nista drugo uzeo zam gomilu ovih nedeljnih poena, mislim da nikad toliko nisam imao. I ove nedelje mi je ucinak za sad da sam na 7 mestu u svetu na xbox platformi 😂💪⚽🎮. Nista idemo dalje. 

erminn sri 25.3.2020 09:27
ruya kaže...

Danas citav dan igram od podne, ne secam se da sam u zivotu toliko utakmica odigrao i to sve bez poraza i dodjem do 996 i krece sranje odigram 4 nereseno i izgubim 20 poena, nece pa nece a bas sam dao sve od sebe. Bas me zanima koliko sam utamica odigrao to ni bog be zna 😂.

 

Ali zato ako nista drugo uzeo zam gomilu ovih nedeljnih poena, mislim da nikad toliko nisam imao. I ove nedelje mi je ucinak za sad da sam na 7 mestu u svetu na xbox platformi 😂💪⚽🎮. Nista idemo dalje. 

 Au steta jbg. Uzeces ti to brzo.

ruya sri 25.3.2020 14:32
erminn kaže...
ruya kaže...

Danas citav dan igram od podne, ne secam se da sam u zivotu toliko utakmica odigrao i to sve bez poraza i dodjem do 996 i krece sranje odigram 4 nereseno i izgubim 20 poena, nece pa nece a bas sam dao sve od sebe. Bas me zanima koliko sam utamica odigrao to ni bog be zna 😂.

 

Ali zato ako nista drugo uzeo zam gomilu ovih nedeljnih poena, mislim da nikad toliko nisam imao. I ove nedelje mi je ucinak za sad da sam na 7 mestu u svetu na xbox platformi 😂💪⚽🎮. Nista idemo dalje. 

 Au steta jbg. Uzeces ti to brzo.

 Nadam se, a jbt koji osecaj samo 4 poena fale i uvukla mi se neka nervoza 😂. Pobedim decka sa 1200 rejtingom i 82% win rate i video sam da uzimam crnu znacku i onda ne bitan rejting svi igraju dobro sve im prolazi i 4 za redom nereseno a sto je najgore bilo je i utakmica gde sam vodio 2:0 protiv 600 rejtingovanog igraca al dzabe, nisam uspeo.

I ovaj broj igraca na xboxu raste danas je vec 124k

erminn sri 25.3.2020 18:25

Evo i ja sam ubrao ovih sedmicnih poena.. Zadnja tekma prije sutrasnjeg updejta, za bonus x5, protivnik od 1420, dobra tekma 4-0 za mene gotovo do poluvremena.

Zadnja 2 puta isto sam ga pobijedio ali je tesko bilo 2-1 i 4-3.

ruya sri 25.3.2020 21:19
erminn kaže...

Evo i ja sam ubrao ovih sedmicnih poena.. Zadnja tekma prije sutrasnjeg updejta, za bonus x5, protivnik od 1420, dobra tekma 4-0 za mene gotovo do poluvremena.

Zadnja 2 puta isto sam ga pobijedio ali je tesko bilo 2-1 i 4-3.

 Svaka cast ja oborio svoj rekord sa preko 2300 ali sta vredi kad ne mogu do champ znacke. Danas opet lag ne vredi igrati. Primetio sam da dan-dva je ugodno za igrati a dan-dva laguje. Skripting definitivno nije u pitanju kao sto sam na pocetku mislio nego lag, najveci problem pesa. Nadam se da ce u buducnosti popraviti to kao sto su poboljsali vreme za koje trazi protivnika u vecini slucajeva je to bas brzo do 15 sekundi ali ni 30 sekundi nije nikakav problem.

MaciStyle sub 28.3.2020 11:30

Moze li mi ko reci na koji nacin se u PESu igra obrana? Dali drzim x i cekam dok mu se ne priblizim pa dupli x ili? Najveci problem je sto me protivnik pre lako probije kroz sredinu jednostavnim pasom na centrafora. Dali postojii nestoo kao u fifi recimo L2 ,pozicioniranje i tako. 

 

Te koji dan se davaju nagrade za ovi weekly ranking?

dejan1471 sub 28.3.2020 14:10
MaciStyle kaže...

Moze li mi ko reci na koji nacin se u PESu igra obrana? Dali drzim x i cekam dok mu se ne priblizim pa dupli x ili? Najveci problem je sto me protivnik pre lako probije kroz sredinu jednostavnim pasom na centrafora. Dali postojii nestoo kao u fifi recimo L2 ,pozicioniranje i tako. 

 

Te koji dan se davaju nagrade za ovi weekly ranking?

 nema brzog trćanja previše u odbrani u PES,, ne igraš fifu

ruya sub 28.3.2020 16:21
MaciStyle kaže...

Moze li mi ko reci na koji nacin se u PESu igra obrana? Dali drzim x i cekam dok mu se ne priblizim pa dupli x ili? Najveci problem je sto me protivnik pre lako probije kroz sredinu jednostavnim pasom na centrafora. Dali postojii nestoo kao u fifi recimo L2 ,pozicioniranje i tako. 

 

Te koji dan se davaju nagrade za ovi weekly ranking?

 Ako mislis na kick off da salje odmah dugu loptu na cf, to se lako brani uzmes analogno prebacis na svog cb i povuces ga nazad i cekas da posalje loptu i tvoja je. Nemoj samo drzati x, pokusaj kao u fifi da zatvaras dodavanja protivnika, povremeno koristi i dupli pritisak sa dva tvoja igraca. Ne moras dva puta x, ako spamujes x napravices faul.

Sto se tice nagrada svaki cetvrtak se resetuju nedeljni bodovi i u zavisnosti koliko si skupio dodeli ti se divizija.