PC igre

Pro Evolution Soccer 2020

ruya ned 16.2.2020 13:42
Spacecraft kaže...
Rjesio 4 joisticka i jos tri frenda i gajba pive,2kila mesa plus podrum s lcdom. Igra se u pare 2na2 i round robin. Prijateljstvo je na iskusenju....

 Hahahaha e to je prava stvar, al bas ste gejevi sto niste zvali makar na pivo 

Ja se secam kako smo mi pre igrali, bilo je pobednik ostaje pa se boris da pobedis da bi igrao a najgore kad nas skupi 4-5 pa nikad docekati

erminn čet 20.2.2020 19:17

Tako ti je kad predjes 950, izgubis jednu moras 5 vezat samo da to nadoknadis, cesto se kao sto kazes dobije samo 5 poena za bonus ako protivnik ima dosta slabiji tim ili rating. Ja sam imao dobar niz protekle sedmice, 19/1/1 tako nesto i presao sam 1100 rejt.

ruya čet 20.2.2020 19:47
erminn kaže...

Tako ti je kad predjes 950, izgubis jednu moras 5 vezat samo da to nadoknadis, cesto se kao sto kazes dobije samo 5 poena za bonus ako protivnik ima dosta slabiji tim ili rating. Ja sam imao dobar niz protekle sedmice, 19/1/1 tako nesto i presao sam 1100 rejt.

 Ma ti si super, ja sam neki dan imao maksimalno 972 i padnem na 930 ali znam gde gresim, igram i kad nisam skoncentrisan i kad sam pospan itd, primetio sam kad igram svez pogotovo prvih 5 utakmica da igram tad najbolje pa cu yo primenjivati dok ne dodjem do 1000 sad sam opet na 950... Tako blizu a tako daleko haha.

Kako menjas formaciju u toku igre pomocu desnog analoga jel? Moram primeniti i drugu formaciju i izmenjati im mesta da me ne mogu markirati. 

ruya sub 22.2.2020 14:19

Prva danas utakmica i sa ovim nereseno, nista mu mogao nisam toliko je sve sporo ma uzas a maksimalno sam se potrudio i ne vredi, ne nerviram se vise zbog ovakvih sranja jer se iz aviona vidi koliki je tu hendikep i skripting i sve ostalo. I apsolutno me vise ne zanima rejting ako crna znacka bude bude al nije mi vise prioritet jer cim se malo priblizis krene toliko igra da te krade da je to presmesno. 

erminn sub 22.2.2020 15:30
ruya kaže...

Prva danas utakmica i sa ovim nereseno, nista mu mogao nisam toliko je sve sporo ma uzas a maksimalno sam se potrudio i ne vredi, ne nerviram se vise zbog ovakvih sranja jer se iz aviona vidi koliki je tu hendikep i skripting i sve ostalo. I apsolutno me vise ne zanima rejting ako crna znacka bude bude al nije mi vise prioritet jer cim se malo priblizis krene toliko igra da te krade da je to presmesno. 

 Jbg taj je bot neki zesci vidi se po skoru...

moj danasnji skor je 8/1/1 i sada imam 4 boda manje nego juce, bodovanje je pretesko..

ruya sub 22.2.2020 17:09
erminn kaže...
ruya kaže...

Prva danas utakmica i sa ovim nereseno, nista mu mogao nisam toliko je sve sporo ma uzas a maksimalno sam se potrudio i ne vredi, ne nerviram se vise zbog ovakvih sranja jer se iz aviona vidi koliki je tu hendikep i skripting i sve ostalo. I apsolutno me vise ne zanima rejting ako crna znacka bude bude al nije mi vise prioritet jer cim se malo priblizis krene toliko igra da te krade da je to presmesno. 

 Jbg taj je bot neki zesci vidi se po skoru...

moj danasnji skor je 8/1/1 i sada imam 4 boda manje nego juce, bodovanje je pretesko..

 Pa da teski bot al dzabe nista mu nisam mogao, sledecu utakmicu pobedim ovog sa slike 1:0 haos znaci. Bodovanje uzas da hahah

ruya uto 25.2.2020 16:30

Meni nestalo seasons online, nema klubova uopste ni master lige sad mi igra izgleda kao lite a serveri da ne pricam svaka utakmica danas toliko laguje i secka da nije uopste igrivo izgubio sam 50 bodova, jednostavno ne mogu dva pasa povezati toliko su lopte neprecizne i spore reakcije igraca, uzas znaci.

Da li je ovako jos nekom ili to samo kod mene?

Stvarno mi se igra konvertovala u lite hahhaah pa oni nisu normalni, kome sad da pisem i da se zalim pa ovo je dno dna prosto ne mogu da verujem da moze ovo da se dogodi. 

maniti sri 26.2.2020 12:46

To ti je tako prika moj kad si potrosio samo 100 coinsa :D hahahah... sala mala.. ;)

s druge strane napravili su ti uslugu..ostavi se ćorava posla i pesa..nikad ništa više od te igre...možda ako ove u konamiju korona pokosi..pa se vrati seabass takatsuka..

ruya sri 26.2.2020 17:07
maniti kaže...

To ti je tako prika moj kad si potrosio samo 100 coinsa :D hahahah... sala mala.. ;)

s druge strane napravili su ti uslugu..ostavi se ćorava posla i pesa..nikad ništa više od te igre...možda ako ove u konamiju korona pokosi..pa se vrati seabass takatsuka..

 Ne znam stvarno koja je losija igra pes ili fifa katastrofa(mislim na online)... Previse problema imaju obe igre. Ali eto sad imam lite pes od jednom, pisao sam konamiju a da li cu dobiti odgovor uopste ko zna 

ruya pet 28.2.2020 10:00

Kako sam jednog potarupao juce uzeo sam mu 400 onih nedeljnih poena, popizdio je i odmah mi je pisao poruku tipa ja cu sutra opet imati 900 a on 1700  ja odgovorio vazi.

 

I da, mozda i nije toliki skripting u igri nego je problem konekcija pa igraci uzasno reaguju i neprecizna su dodavanja, mada mu se svodi na isto.

ruya pet 28.2.2020 16:10

Ne znam, cesto mi je neigrivo sa dve crtice (kako kad) ali uglavnom ima puno laga, ping mi je oko 10 ali dzabe. A stabilnu vezu sa 3 crtice trazi citavu vecnost. Mislim da ne postoji gora konekcija online izmedju dva igraca nego u pesu. Matchmaking im je stvarno dno dna i nemam ideju kako to resiti. 

ruya pet 28.2.2020 22:05

Znate sta me zanima ako neko zna odgovor, igram na xboxu ali ista bi bila situacija i na ps4 ne znam za pc. Npr ako izbrisem igru i ponovo instaliram da li ce mi ostati progres u myclubu na tom nalogu gde sam igrao? Ja mislim da bi ostao, jer ne bih brisao one fajlove gde je igra sejvovala ali opet ne znam. To bih uradio jer mi se igra konvertovala u lite verziju a vidim po raznim forumima nisam jedini, nakon jednog apdejta isto su neki igraci imali taj problem. 

erminn sub 29.2.2020 11:19

Trebalo bi ostati koliko ja znam, jer taj progres ostaje na njihovim cloud serverima. Ja sam briso pes19 jednom pa kad sam instaliso opet sve je tu bilo. Ali progooglaj malo za svaki slucaj sa tagom za xbox.

ruya sub 29.2.2020 13:53
erminn kaže...

Trebalo bi ostati koliko ja znam, jer taj progres ostaje na njihovim cloud serverima. Ja sam briso pes19 jednom pa kad sam instaliso opet sve je tu bilo. Ali progooglaj malo za svaki slucaj sa tagom za xbox.

 Da, gledao sam i ostaje verovatno u pravu si. Samo znas sta mi se desilo, imam igru i activation key i rekoh sinoc idem obrisati activation key pa ponovo instalirati kad ono kako sam ga obtisao nestao je, u prodavnici pre kad udjem pise da je instaliran sad imam opciju samo da ga kupim, znaci show. A ne da mi se brisati sad celu igru pa skidati opet 40+ gb. Svedno igram samo myclub ali eto nekad sam znao i koju sa klubovima da se opustim kad u myclubu izgubim zivce xd. Tako da sad nemam pojma da li da je brisem pa ponovo skidam ili da ostavim ovakvu kakva je. 

erminn uto 3.3.2020 19:13
ruya kaže...

Lost connection server pri vodstvu od 3:0 👏bravo konami. Igram season online i to mi je prvi poraz u zadnja dva dana, izgleda da sam im dopizdio 

Moze li biti da je do tvog neta? Za vrijeme pes19 ja sam imao bezbroj takvih diskonekcija i prosipo bodove bzvz, sada kad sam skonto u cemu je fol nemam ove godine nijedan prekid, 750 tekmi odigranih. Problem u mom slucaju je bio da provider automatski resetuje konekciju jednom u 12 ili 24 sata radi promjene ip adrese, par sekundi ali dovoljno da te izbaci iz meca i da se racuna kao poraz.

ruya uto 3.3.2020 19:31
erminn kaže...
ruya kaže...

Lost connection server pri vodstvu od 3:0 👏bravo konami. Igram season online i to mi je prvi poraz u zadnja dva dana, izgleda da sam im dopizdio 

Moze li biti da je do tvog neta? Za vrijeme pes19 ja sam imao bezbroj takvih diskonekcija i prosipo bodove bzvz, sada kad sam skonto u cemu je fol nemam ove godine nijedan prekid, 750 tekmi odigranih. Problem u mom slucaju je bio da provider automatski resetuje konekciju jednom u 12 ili 24 sata radi promjene ip adrese, par sekundi ali dovoljno da te izbaci iz meca i da se racuna kao poraz.

 E ne verujem nisu ti problemi ucestali, sad kad me izbacilo net mi nije nestao. Mislim da je do konamija ipak. 

ruya sri 4.3.2020 20:22
erminn kaže...

Dobar si druze. Evo i mog skora u divizijama. U myclub mi je win rate 77%.

 Svaka cast, ma imao bih ja jos bolji win rate da nisam imao ceste diskonekcije pa sam pre 10-tak dana zamenio ruter, ono juce mi prvi put bila diskonekcija ali sad makar znam da je ovaj zadnji put bilo do konamija. A u myclub-u mi je nesto preko 60% ali do skoro sam igrao sa ekipama jacine do 3400, evo tek sad imam blizu 4000. Fali jos par dobrih igraca i bice to to. rejting 972 maksimalno do sad, vrtim se stalno oko 950 i nikako se izmigoljiti do 1000 xd ali bice do pesa 21 

Makar se nadam