PC igre

Pro Evolution Soccer 2020

erminn sri 22.1.2020 16:53
ruya kaže...

Fifa sindrom 😞 do duse ovaj decko je dobar igrac, mogu reci da me je dobio na iskustvo, kad stvori sansu da gol dok sam ja jos pocetnik 🤔

 Njegov golman ti je skino 8 sansi

 Saves 8 - 0

ruya sri 22.1.2020 19:24
erminn kaže...
ruya kaže...

Fifa sindrom 😞 do duse ovaj decko je dobar igrac, mogu reci da me je dobio na iskustvo, kad stvori sansu da gol dok sam ja jos pocetnik 🤔

 Njegov golman ti je skino 8 sansi

 Saves 8 - 0

 Hahah da, nisam se jos ustosio u ovaj novi pes, sad sam blizu 800 al ne mogu igrati protiv boljih igraca cim vidim da ima skil 900+ pusiona, prosli pes mi je bas lezao nije me zanimalo da li je iznad ili ispod 1000.

Kako si ti druze, sta ima, ti si nas ovde pro pes igrac 

erminn sri 22.1.2020 21:03
ruya kaže...
erminn kaže...
ruya kaže...

Fifa sindrom 😞 do duse ovaj decko je dobar igrac, mogu reci da me je dobio na iskustvo, kad stvori sansu da gol dok sam ja jos pocetnik 🤔

 Njegov golman ti je skino 8 sansi

 Saves 8 - 0

 Hahah da, nisam se jos ustosio u ovaj novi pes, sad sam blizu 800 al ne mogu igrati protiv boljih igraca cim vidim da ima skil 900+ pusiona, prosli pes mi je bas lezao nije me zanimalo da li je iznad ili ispod 1000.

Kako si ti druze, sta ima, ti si nas ovde pro pes igrac 

 Ma bolji je pes19 po gempleju definitivno tu se slazem i meni je vise lezao... nije da mi ne ide ovaj pes20 imam 75% win rate u myclub i 1000+ ali ne uzivam nesto igrajuci. Ali opet su neke stvari popravili, nema vise onih situacija gdje ti hendikepuje ekipu toliko da sve ide duplo sporije od protivnika, kako pasovi trcanje dueli preciznost i sve ostalo, ono umrtvljenost totalna. Toga nema vise ko prije bar je dosta doziranije ovdje i ako pazis na formu igraca uvijek je onda ravnopravno bar sto se toga tice. Onda su banovali masu cheatera jos prije mjesec-dva, ne naljecu mi vise ni cheateri ko u 19.

 

Ono sto je gore pored gempleja su featured igraci gdje god se okrenes, 2x sedmicno packovi, sve top klubovi. Ocjene pretjerano visoke tako da jedan Kimmich ide do 97 ili Keita 96, ma daj gdje to ima, moze Crujff ili Maradona to donekle ima smisla ali ne sad svako bukvalno. Ronaldo je prosle godine bio 2x u featured za cijelu sezonu od toga jednom pred sami kraj, a sada je za 3 mjeseca vec 5 puta. Bolje bi bilo da je malo vise challenging izgradnja top tima, ovdje za 2 mjeseca svako ima 94-97 full tim.

 

edit: post je greskom otisao 2x sorry

erminn sri 22.1.2020 21:08
erminn kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...
ruya kaže...

Fifa sindrom 😞 do duse ovaj decko je dobar igrac, mogu reci da me je dobio na iskustvo, kad stvori sansu da gol dok sam ja jos pocetnik 🤔

 Njegov golman ti je skino 8 sansi

 Saves 8 - 0

 Hahah da, nisam se jos ustosio u ovaj novi pes, sad sam blizu 800 al ne mogu igrati protiv boljih igraca cim vidim da ima skil 900+ pusiona, prosli pes mi je bas lezao nije me zanimalo da li je iznad ili ispod 1000.

Kako si ti druze, sta ima, ti si nas ovde pro pes igrac 

 Ma bolji je pes19 po gempleju definitivno tu se slazem i meni je vise lezao... nije da mi ne ide ovaj pes20 imam 75% win rate u myclub i 1000+ ali ne uzivam nesto igrajuci. Ali opet su neke stvari popravili, nema vise onih situacija gdje ti hendikepuje ekipu toliko da sve ide duplo sporije od protivnika, kako pasovi trcanje dueli preciznost i sve ostalo, ono umrtvljenost totalna. Toga nema vise ko prije bar je dosta doziranije ovdje i ako pazis na formu igraca uvijek je onda ravnopravno bar sto se toga tice. Onda su banovali masu cheatera jos prije mjesec-dva, ne naljecu mi vise ni cheateri ko u 19.

 

Ono sto je gore pored gempleja su featured igraci gdje god se okrenes, 2x sedmicno packovi, sve top klubovi. Ocjene pretjerano visoke tako da jedan Kimmich ide do 97 ili Keita 96, ma daj gdje to ima, moze Crujff ili Maradona to donekle ima smisla ali ne sad svako bukvalno. Ronaldo je prosle godine bio 2x u featured za cijelu sezonu od toga jednom pred sami kraj, a sada je za 3 mjeseca vec 5 puta. Bolje bi bilo da je malo vise challenging izgradnja top tima, ovdje za 2 mjeseca svako ima 94-97 full tim.

 

ruya čet 23.1.2020 02:52
erminn kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...
ruya kaže...

Fifa sindrom 😞 do duse ovaj decko je dobar igrac, mogu reci da me je dobio na iskustvo, kad stvori sansu da gol dok sam ja jos pocetnik 🤔

 Njegov golman ti je skino 8 sansi

 Saves 8 - 0

 Hahah da, nisam se jos ustosio u ovaj novi pes, sad sam blizu 800 al ne mogu igrati protiv boljih igraca cim vidim da ima skil 900+ pusiona, prosli pes mi je bas lezao nije me zanimalo da li je iznad ili ispod 1000.

Kako si ti druze, sta ima, ti si nas ovde pro pes igrac 

 Ma bolji je pes19 po gempleju definitivno tu se slazem i meni je vise lezao... nije da mi ne ide ovaj pes20 imam 75% win rate u myclub i 1000+ ali ne uzivam nesto igrajuci. Ali opet su neke stvari popravili, nema vise onih situacija gdje ti hendikepuje ekipu toliko da sve ide duplo sporije od protivnika, kako pasovi trcanje dueli preciznost i sve ostalo, ono umrtvljenost totalna. Toga nema vise ko prije bar je dosta doziranije ovdje i ako pazis na formu igraca uvijek je onda ravnopravno bar sto se toga tice. Onda su banovali masu cheatera jos prije mjesec-dva, ne naljecu mi vise ni cheateri ko u 19.

 

Ono sto je gore pored gempleja su featured igraci gdje god se okrenes, 2x sedmicno packovi, sve top klubovi. Ocjene pretjerano visoke tako da jedan Kimmich ide do 97 ili Keita 96, ma daj gdje to ima, moze Crujff ili Maradona to donekle ima smisla ali ne sad svako bukvalno. Ronaldo je prosle godine bio 2x u featured za cijelu sezonu od toga jednom pred sami kraj, a sada je za 3 mjeseca vec 5 puta. Bolje bi bilo da je malo vise challenging izgradnja top tima, ovdje za 2 mjeseca svako ima 94-97 full tim.

 

edit: post je greskom otisao 2x sorry

 Slazem se sve sa tobom bas cu ti slikati moj tim koji sam sastavio bukvalno za 2 dana. Koliko fifa ne da nista toliko pes daje. Ni meni se to ne svidja al sta mozemo. 

maniti čet 23.1.2020 09:35
erminn kaže...
ruya kaže...

Fifa sindrom 😞 do duse ovaj decko je dobar igrac, mogu reci da me je dobio na iskustvo, kad stvori sansu da gol dok sam ja jos pocetnik 🤔

 Njegov golman ti je skino 8 sansi

 Saves 8 - 0

 To je postalo pravilo na Pesu 2020....

TheMaverick čet 23.1.2020 10:24

Kad smo vec kod razbacivanja ocjenama, evo npr. ovaj featured Pazzella, kojeg sam dobio 2x, on na terenu izgleda sasvim prosjecno i nicim ne odaje da se radi o stoperu s ocjenom 90.

 

Prosle godine sam imao obicnog Salaha i featured Salaha i meni je obicni djelovao puno bolje.

 

Mozda umisljam, ali generalno tko je dobar, dobar je, bio on obicni ili featured.

 

Sto se tice gameplaya, meni nikad nece biti jasno kako netko moze ovoliko granciciti s genijalnoscu i retardiranoscu.

 

Igra u trenutcima toliko blista i dodje mi da zaplacem od srece, a onda se krenu desavati takve retardirane reakcije, da se covjek zapita vrijedili li uopce trositi vrijeme na ovaj cudni nogomet.

 

Stvarno se trudim uci u samu srz i pokusati shvatiti sto je autor htio reci, ali svaki put dozivim hladan tus.

 

 

Zamislite da je koncept igre takav, da ti online zavisi od offline. Npr.  zapocnes master ligu(ML) i tamo gradis ekipu s kojom mozes izaci online. Ako si uzeo top ekipu koja poveceva sansu za dovodjenje top igraca, onda moras igrati ML na minimalno super star.

 

Kada izadjes igrati online s ekipom online, tamo si u mogicnosti zaraditi nekakve coinse kojim punis klupsku kasu, sto utjece na dovodjenje igraca u ML, ali svejedno sve ovisi kako igras ML i koji si na tabeli i koja takmicenja igras.

 

To bi bila ludnica, ali opet po zelji. Tko ne zeli igrati online, posveti se samo offline koji je pun sadrzaja.

 

 

m77 čet 23.1.2020 12:02

Offline pun sadržaja? Prosvjetli me?!
Prije par dana sam reinstalirao igru, odlučih dati šansu ML, ali nisam izdržao niti pola sezone. Kompletno glup i zastario mod, ui i meniji još gori.
Pes6 ML sam svojedobno dogurao do 2032. godine, jedan od glavnih razloga je što si mogao naći nekog fantasy igrača tipa Shimizu, Shaw, Schwartz, dovesti ih kao 16-godišnjake i s vremenom ih razvijati...ovaj pes, 15 godina kasnije tako nešto nema, odnosno ima samo regense što je idiotarija.

Ukratko, pes2020 je ponovno deinstaliran, planiram probati fifu i njihov career mode.

TheMaverick čet 23.1.2020 12:56

Sam si sebi dao odgovor. Konstantno izbacuju dobre stvari, umjesto da ih nadogradjuju.

 

Sto se tice fife, ono sto ti mogu reci iz prve ruke je to, da su cijelu stvar samo dobro upakovali, a zapravo je povrsno do bola.

 

U konamiu sam da malo mucnu japanskom tikvom, odvukli bi sve ozbiljnije igrace.

 

Mene prvog, jer ne bi mi palo ma pamet kupiti fifu.

 

ruya pet 24.1.2020 16:26

Zna li neko zasto ne mogu da se ulogujem na konzoli, preko browser-a bez problema se ulogujem, probao sam 2 acc i isto se desi?

Evo obecao sam sliku igraca  Erminu koje sam jako brzo dobio 

erminn pet 24.1.2020 21:14

@ruya,

dobro je, samo stavi npr tog Rodrija sto imas na dmf on je jako dobar a De Bruyne na cmf npr. u toj formaciji, ovako ce ti biti propuh sve do zadnje linije kad krenu kontre..

jer De Bruyne je amf prirodno, tanak je defanzivno skroz

ruya pet 24.1.2020 22:07
erminn kaže...

@ruya,

dobro je, samo stavi npr tog Rodrija sto imas na dmf on je jako dobar a De Bruyne na cmf npr. u toj formaciji, ovako ce ti biti propuh sve do zadnje linije kad krenu kontre..

jer De Bruyne je amf prirodno, tanak je defanzivno skroz

 Da znam, fali mi dva dobra dmf i bekovi i onda bi otprilike to bilo to ali nemam koinsa. Igrao sam na blimp kameri da imam bolji pregled igre al kako mi se tv pokvario sad igram na monitoru od 22 inca i poprilicno je sitno, spustio kameru na "normalnu" kao sto igra sav normalan svet 😂 i vec sam preko 800 dogurao pao je i jedan igrac od 950

ruya sub 25.1.2020 05:32

Presao 800 rejting, pohvatao malo konce igre i mogu reci da je gameplay naspram fife svemirski brod, sranja ima i u pesu ali necu pogresiti ako kazem barem 10 puta manje nego u fifi ovde uglavnom pobedi ko bude bolji, ima slucajeva kao ova jedna utakmica al to je jedna od 10.

Imao rejting oko 830 i dobijem protivnika specijalan mec od 850 pomislih bice cupavo, za cas sam ga nafilovao i rage quit i sad imam 847 rekoh daj sad nekog loseg da predjem samo 850 i elite 2 da uzmem kad ono protivnik 879 😂 i sad prvo poluvreme nije lik presao centar i u drugom prvi sut i gol reko evo opet fifa sindrom ali sam ipak uspeo dati drugi gol i zasluzeno pobedio i dobio elite 2.

Cilj mi je doci do 900 i makar elite 1 a posle sta bude, mislim da nije lose za 3 dana igranja 

ruya ned 26.1.2020 19:02

Zna li neko postoji li neki settings za matchmaking jer ako trazim kvalitetniju konekciju sa 3 crtice predugo bas trazi jednom mi je nasao za 3 minuta a inace je 5+, sa dve crtice nadje dosta brzo za minut i po u proseku ali cesto je ne moguce igrati koliko trza i laguje? 

Odigrao dve utakmice sa punim latency i milina i nije mi trecu mogao naci i odigram sa dve crtice znaci uzas koliko steka jedva nereseno protiv nekog sa 600. 

erminn ned 26.1.2020 20:49

Nema nista dodatno pored onog menua prije nego kliknes search. No restrictions - balanced - require stable connection, tu su ti opcije.. Meni obicno 2 crte rade dobro, nekad laga ali vrlo rijetko.

ruya ned 26.1.2020 21:58
erminn kaže...

Nema nista dodatno pored onog menua prije nego kliknes search. No restrictions - balanced - require stable connection, tu su ti opcije.. Meni obicno 2 crte rade dobro, nekad laga ali vrlo rijetko.

 Da, malo cu istraziti dns servere i tako to ako nadjem nesto sto funkcionise javim ovde naravno. I ja igram na 2 crtice i kako kad, nekad je ok a nekad katastrofa kao da je 1 crtica kao ovo danas sto sam imao iskustvo ali posle 3 utakmice odigrane na 3 crtice vise mi se ne vraca na dve jer je daleko bolje iskustvo.

ruya pon 27.1.2020 19:47

Uh bgm i ovde roka skripting, nije bas kao i fifi al ga ima bas dosta. Sve je bilo ok dok nisam dosao do 890 i od tad haos juce i danas. Pobedim lika sa 1100 a izgubim od nekog od 500 😂 no comment. Znaci dva dana mi se takve cudne situacije dogadjaju da nemam reci. 

ruya uto 28.1.2020 00:58

Ma gameplay mi je daleko bolji nego u fifi svakako ali taj skripting ubija , danas igram nereseno sa jednim 3:3 koji je imao rejting oko 950, dva gola mi dao iz slobodnjaka, ali ko me sisa kad nisam znao komande za pomeranje golmana.

Detalj koji mi najvise smeta u samom gameplay-u je kad se uspanice u odbrani kad 5x stisnem da ispuca i 5x ne uspe i lopta na kraju zavrsi kod protivnika najcesce i cesto tako primim gol.

 

I ovo sto je bilo da se gleda mec da dobijes nagradu 100 koinsa, ja se ulogovao na konami, odgledao ali koinsa nigde 🤔

ruya uto 28.1.2020 23:28

Isto govno kao i fifa, nema tu spasa. Lik dao 3 gola 2 x sutirao. Rezultat 1:1 i korner za njega i moj de brujne digne nogu i na volej mi zabije gol a ja uopste nisam upravljao sa njim nego je kursor bio na jednom od mojih cb naravno 😂 posle tog gola nisam hteo ni igrati vise i ovaj jos jednom sutnuo i dao treci i to je to. Ponadao sam se da je pes ok al sve je to isti k. samo umotan u drugacije pakovanje. 

maniti sri 29.1.2020 11:10
ruya kaže...

Isto govno kao i fifa, nema tu spasa. Lik dao 3 gola 2 x sutirao. Rezultat 1:1 i korner za njega i moj de brujne digne nogu i na volej mi zabije gol a ja uopste nisam upravljao sa njim nego je kursor bio na jednom od mojih cb naravno 😂 posle tog gola nisam hteo ni igrati vise i ovaj jos jednom sutnuo i dao treci i to je to. Ponadao sam se da je pes ok al sve je to isti k. samo umotan u drugacije pakovanje. 

 Zamisli da bolji pobjeđuje ? Konami bi bankrotirao..ovako skripta pomaže slabijima koji će utrošit coinse i svi zadovoljni..osim naravno ovih šta vide zapravo o čemu se tu radi...ali pomalo..obit će im se o glavu...

TheMaverick sri 29.1.2020 13:10

Ne znam samo koja budala trosi lovu na coinse?

 

Sve sto ti treba je malo strpljenja i to je to. Meni Messi grije klupu, a dvije legende uopce ne koristim i sve to iz taktickih razloga. Imam cak 2 featured Ronalda.

 

Sve super sve 5, ali ubi u pojam "retard mod" i opet sam u zadnje vrijeme nasao inspiraciju da igram. Cak mi zao sto sam se rjesio full igre, tj., sto sam je poklonio mladjem bratu, ali sta je tu je... 

 

Btw.,

 

Mali cigo, kako mu tepam od milja, zamjenio Hazarda i onda ga smjestio u svom stilu.

 

https://youtu.be/nOzxu0DEP-E

 

Malo poslije te tekme Lukaku zvijerski i bez milosti...

 

https://youtu.be/0KvWGjfbMps