PC igre

Pro Evolution Soccer 2020

erminn čet 19.9.2019 05:24

Myclub gemplej je meni za sada veoma los, ni nalik na igru kod obicnih online ili offline meceva. Pasovi neprecizni, golmani tarabe svaki sut ulazi, skripta se osjeti opet itd. Losija varijanta 19-ke. Dok igrajuci online meceve sa klasik ekipama uzivam i imam puno vecu kontrolu nad igrom. Demo je bio jos bolji i od toga, ali su oni odlucili da mjenjaju ono sto je bilo perfektno.

Wh1T3L10n čet 19.9.2019 08:14
erminn kaže...

Myclub gemplej je meni za sada veoma los, ni nalik na igru kod obicnih online ili offline meceva. Pasovi neprecizni, golmani tarabe svaki sut ulazi, skripta se osjeti opet itd. Losija varijanta 19-ke. Dok igrajuci online meceve sa klasik ekipama uzivam i imam puno vecu kontrolu nad igrom. Demo je bio jos bolji i od toga, ali su oni odlucili da mjenjaju ono sto je bilo perfektno.

 Ocekujem neki update u kojem moraju stosta popraviti...

 Golmani su... Ili fenomenalni ili kao retardirani... Nema izmedju...

 Ima poboljsanja u odnosu na 19tku, ali i stvari koje su definitivno korak nazad...

Red_Star_Forever pet 20.9.2019 15:54

Odbrana da se pooravi jer ovo je kriminalno, odaziv komandi los, igraci se sudaraju, stonse tice okretnosti igraca kao dabsu roboti, nema 360 steoeni oko svoje ose, ja zaista ne znam kako neko mozenovo da igra pored ovoliko mana, taj ko igra izgleda da nikada nije sutnuo loptu, igrao prabi fudbal a cak mislim da ni negleda fudbal na tv.

TheMaverick ned 22.9.2019 11:38
Red_Star_Forever kaže...
Odbrana da se pooravi jer ovo je kriminalno, odaziv komandi los, igraci se sudaraju, stonse tice okretnosti igraca kao dabsu roboti, nema 360 steoeni oko svoje ose, ja zaista ne znam kako neko mozenovo da igra pored ovoliko mana, taj ko igra izgleda da nikada nije sutnuo loptu, igrao prabi fudbal a cak mislim da ni negleda fudbal na tv.

 

Na kojoj si platformi?

TheMaverick pon 23.9.2019 09:37
Red_Star_Forever kaže...
Odbrana da se pooravi jer ovo je kriminalno, odaziv komandi los, igraci se sudaraju, stonse tice okretnosti igraca kao dabsu roboti, nema 360 steoeni oko svoje ose, ja zaista ne znam kako neko mozenovo da igra pored ovoliko mana, taj ko igra izgleda da nikada nije sutnuo loptu, igrao prabi fudbal a cak mislim da ni negleda fudbal na tv.

 

 

 

Odbrana je što se mene tiče duplo bolja nego prošle sezone. Btw, meni je odbrana fetiš i mnogio pažnje pridajem upravo na defanzivu, jer želim ostaviti jak dojam u tom segmentu.

 

Loši serveri u određeno doba dana su najveći izvor problema. Ako tvoje primjedbe važe i za kick of tj., offline ili u idealnim uvjetima online, onda ti nisi kvalificiran da pišeš o tome tko je ikada šutnuo loptu ili gledao nogomet na tv i sl..

 

 

 

 

 

 

TheMaverick pon 23.9.2019 21:33
Red_Star_Forever kaže...
Ne da sam kvaifikovan nego sam doktor sto se tice fudbala, i uoravo zbog tebe i kolicina koji su slicni tebi je igra takva kakva je. I mozemo do sutra da polemisemo kada ne vidimo isto na fudbal.

 

Gdje si Piksi, nisam te prepoznao...

 

PES nije savrsen, ali trenutno je to proizvod koji najbolje reprezentira nogomet  kao video igra.

 

 

TheMaverick uto 24.9.2019 10:04

Šteta što se manageri ne mogu kupiti za gp. Naučio sam igrati klasičnu 4-4-2, ali u trenutku kada sam bio u mogućnosti kupiti dobrog managera, u ponudu sam imao samo F. Santosa, čija se formacija mogla najbliže prilagoditi 4-4-2 tj., 4-1-2-1-2.

 

Problem je u tome što su LCM i RCM statični, a ja sam naučio probijati po bokovima. Rješenje bi možda bili RB/LB, ali takvih igrača nisam imao, sve do jučer kada mi je uletio Azpilicueta. Od 5 vrhunskih stopera koje imam, trojica mogu pokrpati navedene pozicije, tako da je to neka sreća u nesreći.

 

Navedeni problem s statičnim veznim sam djelomično rješio s Brozom i Raketom, jer su box to box igrači i vole potegnuti naprijed. Sve u svemu, Santos mi možda ne odgovara napadački, ali je zato defanzivno odličan. 

 

Svi vezni su mi vrhunski passeri, tako da ta lopta dobro cirkulira. Kada imam posjed igrači imaju instrukciju "Hug the touchline" a Cavani i Mbappe su označeni kao counter mete. Kombiniramo u sredini do trenutka kada na radaru uočimo Mbappea da je krenuo pravovremeno utrčavati, a onda slijedi idealan pass u prostor, što ovaj i voli.

 

Ne zanam kome što smeta, ali pes se da lijepo igrati, samo je bitno da je dobra veza. Sinoć u 23:00, uvjeti su bili idealni. 

 

Btw., B. Silva iz Citya odrađen je za čistu 10 i na terenu se ponaša kao u stvarnosti. Stvarno je lijepo igrati s njim.

 

 

maniti uto 24.9.2019 10:25
TheMaverick kaže...

Šteta što se manageri ne mogu kupiti za gp. Naučio sam igrati klasičnu 4-4-2, ali u trenutku kada sam bio u mogućnosti kupiti dobrog managera, u ponudu sam imao samo F. Santosa, čija se formacija mogla najbliže prilagoditi 4-4-2 tj., 4-1-2-1-2.

 

Problem je u tome što su LCM i RCM statični, a ja sam naučio probijati po bokovima. Rješenje bi možda bili RB/LB, ali takvih igrača nisam imao, sve do jučer kada mi je uletio Azpilicueta. Od 5 vrhunskih stopera koje imam, trojica mogu pokrpati navedene pozicije, tako da je to neka sreća u nesreći.

 

Navedeni problem s statičnim veznim sam djelomično rješio s Brozom i Raketom, jer su box to box igrači i vole potegnuti naprijed. Sve u svemu, Santos mi možda ne odgovara napadački, ali je zato defanzivno odličan. 

 

Svi vezni su mi vrhunski passeri, tako da ta lopta dobro cirkulira. Kada imam posjed igrači imaju instrukciju "Hug the touchline" a Cavani i Mbappe su označeni kao counter mete. Kombiniramo u sredini do trenutka kada na radaru uočimo Mbappea da je krenuo pravovremeno utrčavati, a onda slijedi idealan pass u prostor, što ovaj i voli.

 

Ne zanam kome što smeta, ali pes se da lijepo igrati, samo je bitno da je dobra veza. Sinoć u 23:00, uvjeti su bili idealni. 

 

Btw., B. Silva iz Citya odrađen je za čistu 10 i na terenu se ponaša kao u stvarnosti. Stvarno je lijepo igrati s njim.

 

 

 Kad riješe ovo,možda ću se složiti sa ovim što si rekao:

 

1.Prebacivanje igrača

2.Linije između sredine i odbrane

3.Većina trokut pasa prolazi kraj obrane kao da ih nema

4.Sudaranje igrača

5.Reakcije igrača (lopta prolazi kraj njih ali to nije njih briga..dive se travi)

 

dotad prika moj daleko je ovo od ikakvog nogometa..zasad je samo izvor frustracija...čak je bolji gameplay reko bi normalniji na online divizijama nego u my clubu...

TheMaverick uto 24.9.2019 10:52
maniti kaže...
TheMaverick kaže...

Šteta što se manageri ne mogu kupiti za gp. Naučio sam igrati klasičnu 4-4-2, ali u trenutku kada sam bio u mogućnosti kupiti dobrog managera, u ponudu sam imao samo F. Santosa, čija se formacija mogla najbliže prilagoditi 4-4-2 tj., 4-1-2-1-2.

 

Problem je u tome što su LCM i RCM statični, a ja sam naučio probijati po bokovima. Rješenje bi možda bili RB/LB, ali takvih igrača nisam imao, sve do jučer kada mi je uletio Azpilicueta. Od 5 vrhunskih stopera koje imam, trojica mogu pokrpati navedene pozicije, tako da je to neka sreća u nesreći.

 

Navedeni problem s statičnim veznim sam djelomično rješio s Brozom i Raketom, jer su box to box igrači i vole potegnuti naprijed. Sve u svemu, Santos mi možda ne odgovara napadački, ali je zato defanzivno odličan. 

 

Svi vezni su mi vrhunski passeri, tako da ta lopta dobro cirkulira. Kada imam posjed igrači imaju instrukciju "Hug the touchline" a Cavani i Mbappe su označeni kao counter mete. Kombiniramo u sredini do trenutka kada na radaru uočimo Mbappea da je krenuo pravovremeno utrčavati, a onda slijedi idealan pass u prostor, što ovaj i voli.

 

Ne zanam kome što smeta, ali pes se da lijepo igrati, samo je bitno da je dobra veza. Sinoć u 23:00, uvjeti su bili idealni. 

 

Btw., B. Silva iz Citya odrađen je za čistu 10 i na terenu se ponaša kao u stvarnosti. Stvarno je lijepo igrati s njim.

 

 

 Kad riješe ovo,možda ću se složiti sa ovim što si rekao:

 

1.Prebacivanje igrača

2.Linije između sredine i odbrane

3.Većina trokut pasa prolazi kraj obrane kao da ih nema

4.Sudaranje igrača

5.Reakcije igrača (lopta prolazi kraj njih ali to nije njih briga..dive se travi)

 

dotad prika moj daleko je ovo od ikakvog nogometa..zasad je samo izvor frustracija...čak je bolji gameplay reko bi normalniji na online divizijama nego u my clubu...

 

Od svega nabrojanog, jedino što mi smeta do te mjere da bi je mogao nazvati iritirajućom je pravovremeno mjenjanje igrača. Btw., ja igram na konzoli. S Santosom nema praznog prostora između odbrane i sredine.

 

Za sada 16 pobjeda, 11 nerješenih i 7 poraza. Od ovih 11 nerješenih sigurno sam 10 tekmi trebao dobiti s najmanje 2 gola razlike, a od 7 izgubljenih u 3 sam nadigran. Od kada imam gore okačenu momčad, ako i moram prodati kožu onda to radim jako skupo, što se i očekuje jer ekipa je strašna.

 

Nastojim uzeti kontrolu nad odgovarajućim igračem prije nego protivnik dođe u opasnu zonu tj., unaprijed nastojim predviditi što će protivnik učiniti. Tko god igra ovu igru, bit će mu lakše ako razmišlja na nogometni način, uz to da poznaje neke osnove u vidu kontrola.

 

Najveći problem ove igre su kurčevi serveri, jer u određeno doba dan tekma zna biti patnja, a onda se i dešavaju čudne stvari, jer sve kasni.

m77 uto 24.9.2019 12:30

Svi menadžeri se otključavaju nakon 100 utakmica, kombinirano ranked i vs com mečevi.

A što se tiče nedostataka koje je kolega gore naveo, iz konamija su objavili da će prije kraja listopada biti implementiran patch koji će (valjda) riješiti reakcije igrača na lopte koje prolaze kraj njih, te da bi razmak između obrane i veznog reda trenao biti puno manji što će otežati through pass eksploataciju pa će biti potrebno puno više planiranja i strpljenja u napadu.

Što se tiče mog iskustva s igrom, rekao sam da ju neću uzimati, ali onda kao svake godine pokleknem i kupim...online iskustvo se razlikuje od Matchdaya do MyCluba, MyClub je puno usporeniji, čudniji, skriptiraniji, ali najveći problem je sadržaj kojeg nema. Očekivao sam da će konami iskoristiti momentum i približiti se FIFA-i, ali odlučili su se na kratkoročni plan gdje se samo ide na prodaju coinsa da bi se kupili featured igrači kojih je puno previše, pa se već par dana nakon releasea igralo protiv ekipa s 5*, a kamoli sad.
Osobno sam se odlučio za grindanje, koliko to igra dopušta, a ne dopušta baš, pa iskušavam sreću s collectors box packovima...uglavom imam tri ekipe, jednu od 4*, jednu od 3* i meni najsimpatičniju od 2* koja sw sastoji od mladih talenata.

E da, da se pohvalim, od idućeg tjedna ulazim u DIV 1.

zv'jer2 uto 24.9.2019 13:45

Kako se nosite sa šupcima u myclubu kad na jedvite jade zabiju gol za prednost i onda se dodaju u svojoj obrani ili rade grubi faul čim dođem do lopte i tako do kraja utakmice? Blokiram ih, ali jel ima kakav report ili rating za sportsku igru? Onaj Courtesy je za disconnect koliko sam skužio.

Imam ekipu s par loših karika i uvjerljivo slabiji napad od top timova, uspijem odigrat obranu protiv takvih tipova često ali teško zabijam i onda me ovakvi ubijaju... A ako odem igrat offline onda je skriptiranje nepodnošljivo.

m77 uto 24.9.2019 13:52

Kad pobjediš i osvojiš one bodove igra ti kaže u koju ligu ulaziš idućeg tjedna, ja iz D5 idem u D1...bar je tako bilo do sad...kod mene do sad bilo iz 12 u 7, iz 7 u 5 prošli tjedan i sad iz 5 u 1.

Zoki Mpek sri 25.9.2019 00:04
m77 kaže...
Kad pobjediš i osvojiš one bodove igra ti kaže u koju ligu ulaziš idućeg tjedna, ja iz D5 idem u D1...bar je tako bilo do sad...kod mene do sad bilo iz 12 u 7, iz 7 u 5 prošli tjedan i sad iz 5 u 1.

 Ja to uopšte ne vidim? 🙄

BeLLicus čet 26.9.2019 01:42

Moja ekipa za sada, koristim Valverdea jer je najsličniji sa formacijom i postavkama kojima inače igram, nazad igram umjesto LB još jednog CB premda mi to daje više čvrstoće nazad a obrana je ključ uspjeha premda se često boriš protiv Mbappea,Kanea,Abumeyanga koji imaju 93,94,95 ocijene. Fali mi još dobrih zamjena premda Messi i Iniesta su tu na posudbi ali trenutno ih i ne koristim previše, golmane imam vrhunske, još jedan vrhunski stoper, dva CMF te još 2 igrača za prema naprijed. Što se tiče same igre zna bit vrhunskih utakmica a znaju kasnit komande i igrači tu čudno reagiraju i bude dosta ping ponga, recimo sinoć me spojilo sa igračem iz Brazila to je bio show koliko je to štekalo i koliko je neprirodno sve djelovalo. Ali sam sam si kriv bila je jedna crtica samo za konekciju od 3 ja sam stisnuo da idem igrati. Završilo je na kraju 4-4 :D... Na koji način skupljate GP? Probao sam simulation match sa ovim igračima koje dobiješ free u bijelim loptama no ta metoda mi je prespora jer se dobije samo 1000 GP, probao sam igrati sa free igračima na regular protiv kompa također se dobije samo 1400GP ima li neka bolja metoda? Sve u svemu offline je jedno prekrasno iskustvo, online division isto mi je odlično za igrati, my club tu ima najviše problema kad je online u pitanju i stvarno zna biti svega. Jedva čekam da poprave ovo sa mjenjanjem igrača, te kad lopta prođe kraj igrača a on ne reagira no sve u svemu dobro je zabavljam se :)

BeLLicus ned 29.9.2019 14:29

Danas igrao protiv lika koji je imao cca 70% pobjeda, najjači napad koji možeš imati sigurno, ne postoje bolji od Messija i Neymara na svojim pozicijama a od napadača tu su Auba,Mbappe,Cavani,Griezmann,Kane. Ladno sam ga rastepo 3:0, veseli me to što primam manje od gola po utakmici dok zabijem više od 4, obrana je ključ uspjeha jer ako se dobro obraniš zabit ćeš 2,3 sigurno :D

BeLLicus pon 30.9.2019 15:08
erminn kaže...

Malo su pretjerali sa sutevima u myclub, danas sam primio vise golova izvan 16 nego unutar. Posebno featured igraci. Morali bi malo nerfati ovo.

 Ma gle nikakvo čudo, igrači su nabijeni do maksimuma u my clubu i to je jednostavno tako.

TheMaverick pon 30.9.2019 16:58

Moj medeni mjesec s pes 2020 je zavrsio, jer od kada sam usao u div 1, 95 % tekmi igram protiv Konamia, kao dodatnog protivnika.

 

Ponizis protivnika, a opet na kraju izgubis. Sebi sam prosle sezone dokazao da vrijedim nesto, jer imao sam rating 959 na ps4, tako da neke stvari stvarno ne mogu tolerirati.

 

Tocno se vidi da je mojim igracima ai na nizoj razini, bez obzira na rasplozenje na koje silno pazim.

 

Jebite se japanci, jer ja ovo trpit necu. U myclub offline modovi skoro i ne postoje, stoga nema smisla kemijati s nekim talentima i zanimljivim momcadima. 

 

Disc najverovatnije leti na prodaju , kao i prosle sezone fifa 19.

MGloc pon 30.9.2019 17:06

Jedina zabava koju ja vidim u Pes-u ili Fifi je kada se skupi ekipa (nas 10) nabacit neki turnir ostalo je samo peglanje zivaca dok stvari ne krenu lose po zdravlje ili konzolu , kontroler , disk...

TheMaverick pon 30.9.2019 19:45
MGloc kaže...

Jedina zabava koju ja vidim u Pes-u ili Fifi je kada se skupi ekipa (nas 10) nabacit neki turnir ostalo je samo peglanje zivaca dok stvari ne krenu lose po zdravlje ili konzolu , kontroler , disk...

 

To su bili dani...

 

Nazalost moja ekipa se odavno rasula. Jedino sam jos ja ostao, iako zena i djeca gundjaju...

maniti uto 1.10.2019 09:58
TheMaverick kaže...
MGloc kaže...

Jedina zabava koju ja vidim u Pes-u ili Fifi je kada se skupi ekipa (nas 10) nabacit neki turnir ostalo je samo peglanje zivaca dok stvari ne krenu lose po zdravlje ili konzolu , kontroler , disk...

 

To su bili dani...

 

Nazalost moja ekipa se odavno rasula. Jedino sam jos ja ostao, iako zena i djeca gundjaju...

 Maverick dodji na pes expert,ima nas ekipe u godinama koji igramo ligu,ima skoro 100 igrača podijeljeno u 4 lige,ima i my club liga..javi se privatno ako te zanima ;)