PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

MGloc čet 20.2.2020 18:33

Ja se veceras dogovorio sa kolegom , pa javim dojmove inace skoro svaki dan igramo karakin.Jutros sam probao malo tdm , taj mode nece zazivjet dobar je samo za vjezbu i prakticiranje.

izgubili su dosta igraca kad se usporedi razdoblje od 2018 do danas.Najveci uzrok tome mislim da su hakeri, manjak inovativnosti , losa optimizacija i gameplay iako se donekle popravilo kako je prije bilo i  toxicni teamplay koji u vecini slucajeva zavrsi da tebe netko psuje ili ti napravi teamkill...

hanteed pet 21.2.2020 12:04
mommmistake kaže...

Sumnjam da je to moguće.


Najbolji na svijetu imaju oko 33% pobjeda. Što je svaki 3. meč u prosjeku.

 

Ali imati 95% pobjeda, imposibru.

 Evo sad mu je 55 kd ratio igrao sam sa ibizom jebote i covjek napravi 6 kilova ali ga ubije neko nije to nemoguce a ovaj mariše sve redom a winr mu 94%

TomoR ned 23.2.2020 11:32
ReverseFlash kaže...

Ubija me ovo već, trpim već tjednima, svaki jebeni dan kad se ulogiram u PUBG, smrzne se lobby, i moram restartat komp, jer nemogu nikako drugacije izaci iz igre

 "Windows + TAB" tipka - otvori ti drugi desktop. Tamo možeš bez problema otvoriti Task Manager i ubiti proces. Sa "Windows + TAB" se opet vratiš na prvi desktop.

hrka11 ned 23.2.2020 14:31

Je li ima jos netko problem od zadnjeg updatea igra mi dosta stopa...npr.pokrenem je cujem zvuk i sve ali slila nakoj min se pojavi...onda cujem zvuk aviona i sve ispadnem.iz njeg na kraju tek slika ili kad trcim smrzne 15ak sekundi i opet nastavim pa.opet smrzne itd...do prije updatea je radila odlicno.

ReverseFlash ned 23.2.2020 15:18
TomoR kaže...
ReverseFlash kaže...

Ubija me ovo već, trpim već tjednima, svaki jebeni dan kad se ulogiram u PUBG, smrzne se lobby, i moram restartat komp, jer nemogu nikako drugacije izaci iz igre

 "Windows + TAB" tipka - otvori ti drugi desktop. Tamo možeš bez problema otvoriti Task Manager i ubiti proces. Sa "Windows + TAB" se opet vratiš na prvi desktop.

 ma prije sam uspjevao tako, sad više ni to neće, moram reset kompa. Usput, samo smrzavanje lobbya nervira, pa toga nije bilo prije, a to su takve školske greške koje se u igrama javljaju da je nevjerojatno da nisu popravili. Također, kako maknem engleski jezik sa tastature? Imam trenutno hrvatski i engleski, međutim neka kombinacija tipki u igri mi prebaci na engleski i onda se zamjene Z i Y i naravno u kritičnom trenutku neće da legne

sudy_freak ned 23.2.2020 17:13
TomoR kaže...

Imam pristojan game, i onda završim 1 vs 1 s ovim... Dobio sam 2 AK metka u glavu na 100m prije nego sam peak-ao iza kamena

 

 Trebao bih to pisati kao pobjedu, ili?

Winner winner chicken dinner for you.

 

Igra je smeće. 

sudy_freak uto 3.3.2020 09:24

Isto više ne igram ovo smeće.

Sve probleme koje je ekipa dugo prijavljivala ja nisam imao, i onda od 6.2 sam ih dobio sve.

 

CPU 100%, stuttering, sound issues da je zvuk tako mufflan i zgnječen, korake malo čujem malo ne čujem, miš mi je katastrofalno neresponzivan..
Definitivno u moje 3 godine kako igram ovo smeće, najgore stanje igre ikad u kojem je bila.

 

Vidjet ćemo što budućnost donosi, hoće li stvarno doći XTRM remake kako navode leakovi, što će napraviti. Vidjet ćemo.

Da budem iskren, i dalje želim igrati ovu igru.

 

Tallahassee uto 3.3.2020 10:59

... mislim da dolazi kljucni dogadjaj za ovaj zanr opcenito, COD Warzone - besplatan i za 200 igraca po rundi... ako bude dobro slozen odu i pubg i apex u ropotarnicu povijesti... tesko ce pubg opstati, osobito u ovakvom stanju... jos je i tarkov dosta igraca preuzeo, a i on ima potencijala uzet ih i vise...

TomoR sri 11.3.2020 15:29
red_bull kaže...

Jel se vama u zadnje vrijeme igra jednostavno sruši? I to dosta često. Recimo meni se ruši u nekim intervalima od cca pola sata . 

 Meni se u prosjeku ruši jednom tjedno; tj. unutar 30-ak sati igranja, recimo

TomoR uto 17.3.2020 15:31
ReverseFlash kaže...

Koji vrag, nema mogućnosti izbora mapa?

 Ja sam ih jučer birao bez problema.

 

Koliko vidim nije bio patch od jučer na danas. Upravo provjerio, mogu birati mape bez problema na Live.

 

Da nisi slučajno pokrenuo Test Server?

Baldurion pon 23.3.2020 00:47
ReverseFlash kaže...

Šta se događa s ovom igrom , mjesecima već trpim freezanje u lobbyu pa moram verificirat fajlove da bih pokrenuo igru, sad ni to više ne pali, svaki put mi se freeza pri učitavanju lobbya

 Moj savjet ti je da izbrišeš to smeće od igre i instaliraš apex ili novi cod warzone(meni osobno najdraži BR koji sam igrao, a igrao sam sve ove najpoznatije). Još da srede zvuk i par sitnica i igra će biti vrh. Imam 700h gameplaya u pubg i žao mi je što sam uzaludno utrošio vrijeme na to poludovršeno govno od igre. Stalno sam se nadao da će sa vremenom popravit neke stvari, ali nikada nije došlo do toga.