PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

PiDzI ned 11.8.2019 20:26

Nista dobro, tek kupio. Problemi, vec imam softwer od logitecha radi misa, i kad spojim sluske preko usb-a uvijek su mi u 7.1. Nisam znao kako ih nastimat na stereo, sve dok nisam izbriso softwer od logitecha. Tek nakon deleta dodje stereo, i onda preko equalizer apo nastimo settingse od spreeezya sto ima na discordu. 

Sandro HR Zagorje ned 18.8.2019 19:15

Jel ste vi osjetili kakve promijene kaj se tice NETCODA? 

Imam osjecaj da od zadnjeg patch-a headshotevi su pod "normalno".... svako malo dobim headshot.

To je vec pocelo bit smijesno. Ne mogu je*eno vjerovat. Lvl 2 kaciga ko da je nemam.

 

 

Da li su povecali kakav damage kaj se toga tice? Jel netko jos ovo primjetio osim mene?

Fakat me nervira...

 

 

Kaj se optimizacije mapa tice, Erangel i Sanhok OK, no Vikendi su sje*ali strasno nesto...FPS pada na 80 uz konstantne trzaje. 

bik pon 19.8.2019 16:50
Sandro HR Zagorje kaže...

Jel ste vi osjetili kakve promijene kaj se tice NETCODA? 

Imam osjecaj da od zadnjeg patch-a 

 od zadnjeg patcha mi je PING duplo lošiji , vidim da se bune i drugi, ne znam rješenje :?!

Frenkyca pon 19.8.2019 21:22

Isto sam primijetio da headshotova ima vise, kao da se lijepe meci za glavu. Vikendi nešto malo više trza nakon ovog patcha,no meni najdraža mapa. Što se tiče pinga kod mene sve oke,provjeri da ti nije igra prebacila regiju na SE ili neku drugu. 

Sandro HR Zagorje pon 19.8.2019 21:31
Frenkyca kaže...

Isto sam primijetio da headshotova ima vise, kao da se lijepe meci za glavu. Vikendi nešto malo više trza nakon ovog patcha,no meni najdraža mapa. Što se tiče pinga kod mene sve oke,provjeri da ti nije igra prebacila regiju na SE ili neku drugu. 

 I meni je Vikendi najbolja mapa. Po meni Vikendi ima najbolji balans oruzja, vremena, velicine mape te mi je graficki najljepsa.  Bas mi je top , steta kaj se u solo modu slabo igra. 

 

bik čet 22.8.2019 20:45
Frenkyca kaže...

Isto sam primijetio da headshotova ima vise, kao da se lijepe meci za glavu. Vikendi nešto malo više trza nakon ovog patcha,no meni najdraža mapa. Što se tiče pinga kod mene sve oke,provjeri da ti nije igra prebacila regiju na SE ili neku drugu. 

 Kako da to provjerim/prebacim?

sudy_freak pet 23.8.2019 08:07
bik kaže...
Frenkyca kaže...

Isto sam primijetio da headshotova ima vise, kao da se lijepe meci za glavu. Vikendi nešto malo više trza nakon ovog patcha,no meni najdraža mapa. Što se tiče pinga kod mene sve oke,provjeri da ti nije igra prebacila regiju na SE ili neku drugu. 

 Kako da to provjerim/prebacim?

Kad krene odbrojavanje u lobbyu, ispod mape će ti pisati:

tvoj nick - verzija igre - broj servera - regija servera. Tebe zanima ovo zadnje, regija servera da ti piše "eu".

ReverseFlash pon 16.9.2019 18:02

Koji vrag, šta god stisnem od kontrolnih tipki ili akcionih, kasne po 1-2 sekunde, npr stisnem da skrenem desno, on skrene nakon 2 sekunde, stisnem da pucam, he pa uopće ne opuca jer sam već mrtav. Lag odvratan a internet je posve normalan