PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

TomoR uto 16.7.2019 09:48

Nek poprave anticheat, a ne ovo (jučer raportao trojicu, za dvojicu unutar sat vremena dobio potvrdu da su permanent banned, ajde bar netko gleda brzinski u reporte).

 

PUBG - New Lobby Music Preview
http://www.youtube.com/watch?v=mIkJ7gyqKaA

 

P.S. Znam da popravljaju anticheat cijelo vrijeme i da je sada bila rasprodaja igre na Steamu pa ih se puno "vratilo". Također, pretpostavljam da dok ne bude neki veći client update nema ni anticheat update-a.

 

EDIT:

Ovo sam jučer vidio da sam Asheka ubio pred dva tjedna (pobijedio sam taj meč na kraju, moj random duo mate je već bio mrtav), onda on još sere da sam imao loš peak - a imao sam njega od iza i još 4-oricu s druge strane...

https://pubg.report/streams/063e4e35-c3b0-444b-8cc8-d2c5b35188d5/50331747

 

Naravno, Nvidia Shadowplay Highlights mi nije radio taj meč (malo hoće, malo neće...)

TomoR sri 17.7.2019 11:44

Test server patch notes za 4.1 update:

https://www.pubg.com/2019/07/17/pc-update-4-1-patch-notes-now-on-the-test-server/

 

Još čitam, dat ću kratke crte dok pročitam

 

EDIT:

Ukratko

  •  KAR98 i M24 sad imaju swappani damage, i dalje one tap lvl 2 helmet
  •  SMG-evi na daljinu će raditi više štete nego do sad.
  •  Shotgunima pojačana šteta za sitno
  •  AR-ovima smanjena šteta za sitno
  •  BRDM će primati više štete u solo i duo igrama; također "neprijatelji" neće moći ući u njega tako dugo dok je netko iz vlastitog teama unutra
  •  Bandaže će liječiti do 75% bez da ih se nanovo treba aktivirati (trajat će isto dugo ako ima dovoljno bandaža)
  •  Moći će se liječiti dok hodaš, trčanje ili druga akcija prekida
  •  Na Uzi će se moći staviti Red dot ili Holo

 

 

EDIT 2:

Test server je živ, ako koga zanima; meni se ne da skidati.

sudy_freak sri 17.7.2019 13:21
TomoR kaže...

Sezona 4 počinje idući tjedan, 24.07. Najavni trailer:

PUBG - Season 4 Cinematic Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=H6SKmGj_-f0

 

Vidjevši ovo, hoće li biti i snježna varijanta Erangela???

PUBG SEASON 4 unveils a stunning new visual update for Erangel and reaches back into the undiscovered history of the infamous island that captured the world’s attention with Battle Royale. Erangel, which has a special home in the hearts of many of us, now features refreshed buildings, upgraded graphics, and some revelations as to the island’s combat-scarred history.

 

easter egg iz kuće s podrumom?

 

Možda i bude, nisu najavili, ne bi bilo čudo da bude otkriće.. Treba probati 

Jarvan čet 18.7.2019 13:15

Cijena igre je 30 eura na steamu?

Vidim da ima kozmetike za kupovati, to me ne zanima, al me zanima jel se dodatni sadržaj plaća naknadno, poput mapa ili slično?

Kakvo je trenutno stanje sa cheaterima?

 

I kolika je razlika u performansama za 1680x1050 med/low na starom i3 i i5 procesoru?

 

Ne zanimaju me fejk yt videi i slično, nego osobna iskustva vas forumaša.

TomoR čet 18.7.2019 14:32
Jarvan kaže...

Cijena igre je 30 eura na steamu?

Vidim da ima kozmetike za kupovati, to me ne zanima, al me zanima jel se dodatni sadržaj plaća naknadno, poput mapa ili slično?

Kakvo je trenutno stanje sa cheaterima?

 

I kolika je razlika u performansama za 1680x1050 med/low na starom i3 i i5 procesoru?

 

Ne zanimaju me fejk yt videi i slično, nego osobna iskustva vas forumaša.

 Igra je sad bila na popustu, možeš naći na key store-ovima sigurno za 20-ak EUR.

 

Nema naknadnog plaćanja; osim Season Pass-eva; ali oni ti daju samo da otključavaš brže i više kozmetike (koja te ne zanima).

 

Za performanse mogu reći da sam nekoć bio igrao na i5 4570K sa DDR3 RAM-om i bilo je igrivo (sa istom GTX 1070 koju još uvijek imam), ali ipak nema toliko frame drop-ova sa jačim procesorom kakvog sad imam.

 

U borbama gdje se baca puno smoke granata, mislim da ni jedan trenutni PC ne može održati stabilne FPS-ove. Za stabilniji FPS, većina ionako igra sa većinom stvari na Very Low.

Jarvan čet 18.7.2019 15:12

Ma imam tridesetak eura na steam walletu pa gledam na kaj ih upropastiti.

Imam i3 trenutno, al uzeo bi ovih dana neki i5 ak uleti dobar.

Grafa je RX460 4 GB OC.

 

EDIT:

Ohladio se od PUBG, odgledao par streamova ... cancer + cheat vlada igrom, na razini CS:GO kojeg sam prestao radi toga ... ostajem na RS Siege (cancer veliki, ali cheatera je najmanje od svih pucačina koje sam igrao).

I za cijenu PUBG kupio sam Homeworld remastered kolekciju + Desert nastavak, i novi PREY, i još ostalo novaca :).

SamoPitam3 sub 20.7.2019 00:10
Jarvan kaže...

Ma imam tridesetak eura na steam walletu pa gledam na kaj ih upropastiti.

Imam i3 trenutno, al uzeo bi ovih dana neki i5 ak uleti dobar.

Grafa je RX460 4 GB OC.

 

EDIT:

Ohladio se od PUBG, odgledao par streamova ... cancer + cheat vlada igrom, na razini CS:GO kojeg sam prestao radi toga ... ostajem na RS Siege (cancer veliki, ali cheatera je najmanje od svih pucačina koje sam igrao).

I za cijenu PUBG kupio sam Homeworld remastered kolekciju + Desert nastavak, i novi PREY, i još ostalo novaca :).

 Uvijek mozes isprobati Ring of Elysium. Ako nista, besplatan je. Meni se, doduse, niti jedna niti druga igra ne svidjaju.

D-wook sub 20.7.2019 19:10
Jarvan kaže...

I kolika je razlika u performansama za 1680x1050 med/low na starom i3 i i5 procesoru?

 

Na 1920 × 1080 i 1024 × 768

 

GTX 1050 2gb + i5 3450 3,2 ghz = stuttering kroz cijelu igru

GTX 1050 2gb + i3 8100 3,6 ghz = čim krene pucnjava frame dropovi do neigrivosti

 

Ne isplati se ozbiljno igrati PUBG bez neke grafičke reda gtx 1060 ili jače i nekog procesora 6. generacije ili bolje.

PiDzI pon 22.7.2019 18:52

Ma daj , kako mislis ista novije igrat na 2gb grafickoj... Na gtx 1050ti 4gb se sasvim solidno moze igrat uz malo tweakanja winsa i nvidie u c/p. Uz nvidia experience moze se ponesto i snimit, kod mene replay radi bez ikakvih problema. Nisam probao recordat citav gejm jedan. 

Evo video kako to kod mene radi, malo se vidi gore fps

sudy_freak uto 23.7.2019 10:17
IvanBrekalo kaže...

Moze mi netko reci zasto vec duze vrijeme nemogu igrati Vikendi mapu, solo/tpp...doslovno pola sata trazi match i nista?!

Zato što ju nitko ne igra u Solo TPP setupu.

 

Probaj ako ti ne nađe unutar 30 sekundi cancelat i onda opet startat.. Tako 4-5-30 puta i nađe ti game.

BeLLicus uto 23.7.2019 11:40
IvanBrekalo kaže...
Kak mislis nitko? Od toliko ljudi u pubg, 4 mape, pa nije da pricamo o swbf2😑.

 Mapa je teško smeće to ti je broj 1 zato toliko čekaš, 80% ljudi roka Erangel 15% Sanhok i ovo ostalo ode na pustinju i Vikendi a premda su zaključane regije traži ti samo za EU, TPP igraju većinom azijci dok u EU prevladava FPP kad uzmeš sve te faktore dobiješ odgovor zašto toliko čekaš Vikendi.

sudy_freak uto 23.7.2019 13:41
BeLLicus kaže...
IvanBrekalo kaže...
Kak mislis nitko? Od toliko ljudi u pubg, 4 mape, pa nije da pricamo o swbf2😑.

 Mapa je teško smeće to ti je broj 1 zato toliko čekaš,  i ovo ostalo ode na pustinju i Vikendi a premda su zaključane regije traži ti samo za EU, TPP igraju većinom azijci dok u EU prevladava FPP kad uzmeš sve te faktore dobiješ odgovor zašto toliko čekaš Vikendi.

Misliš obrnuto?


Sanhok solo u EU je mostly played.
Erangel, Miramar pa Vikendi.

 

 

Btw. noćas u 2:30 kreće update Season 4

TomoR čet 25.7.2019 11:35
fico ipo kaže...

Kakvo je stanje sa čiterima? Jel ih ima previše, uništavaju li igru? Vidim da je sad igrica na popustu pa se razmišljam bi li uzima

 Sad je bio novi patch, pa će ih neko vrijeme biti malo manje.

 

Ima ih, ali smatram da se svejedno isplati uzeti igru, igra ima ono nešto posebno.