PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

sudy_freak uto 18.6.2019 09:58

Kako sam i pretpostavio (s obzirom na prošlu godinu i velike ljetne patcheve)...

26.6. na moj rođendan  nam dolazi June patch 30 sa svim mogućim novinama koje donosi..
Najveća je definitivno Erangel 2.0 i easter egg koji krije podrum o kojem sigurno već svi sve znate.

HCgamingCRO čet 4.7.2019 20:04
Frenkyca kaže...

Skoč i kreni padati i vidjeti češ kako se mali hvata za rubove... i probaj preskočiti željeznu ogradu sa žicom

 ma moras ko budala stiskati space da primi...isto kao u early alphy kad nis mog jedno 2 miseca ni ogradu preskociti...nemaju oni kvalitetno osoblje da se primi animacija isto tako nerazumijem zas nema neki princip trcanja uklizivanja-kretanje mi je tako clumsy i sporo..bice dogodine mozda finish produkat

CyberDemonVZ pon 8.7.2019 19:49
PiDzI kaže...

Jel ima neko da bi htio igrat GLL turnire. Ima nas trenutno trojica koji bi, fali nam jedan,dva jos da se malo uigramo i uzmemo koju paru haha 

 Just for fun, il ste fakat dobri?

Ne pitam jer bi igrao :D Nego, ak imate kakve snimke vaših matcheva? Da malo gledamo :)

IvanBrekalo uto 9.7.2019 10:22

Nista cudno, ovo je meni prva igra u kojoj me uspije netko ubiti dok sam ja njemu iza leda i pocnem prvi pucati, nevjerovatno za popizditi. I ne razumijem zasto se toliko ceka na partiju a igra je toliko popularna, prije nisi morao cekati 3 sek.

hanteed uto 9.7.2019 17:18

aj mogu preci preko tog, toj cisto moja greska ali sto sporo vraca u lobi to me jebe, hajd ispravili su oni bugove ok, ajde svaki patch puška ili neka novina, ali što svaki patch vazda nešto vazno sjebe, pa nije mi čar da cekam 5 minuta dok se vrati u lobi

gargo sri 10.7.2019 11:41
TomoR kaže...

Mene isto vraća 100 godina u lobby. Vidio sam da spreezy također ima slični problem.

 

Internet možda?

  

Hmm mene isto. Mislio sam da je to samo meni... Jel neko probao reinstal ili neki repair igre (ako uopce postoji)? Ponekad jako nerivra....

sudy_freak sri 10.7.2019 16:44

Užas...


Evo baš sam ostavio komentar i na videu. U par situacija nakon dugo neigranja (3 tjedna sigurno) sam se našao jučer na Sanhoku i isto tako mi se učinilo da krivo čujem.
Ne znam je li Wacky koristio HRTF ili nije. Jer i to može biti deal breaker.

 

Ne sviđa mi se u kojem smjeru idu. Najave super stvari, ubace ih i onda to tako loše implementiraju kao da je igra još na verziji 2.X.XX iz 2017.
Svakim patchom uvedu toliko sranja i smeća da je to strašno. Nadao sam se da će se igraći vratiti, ali broj igraja na steamu ne govori baš to.

Vrte se oko 700k u peaku i to je to