PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

Skilledžija pet 26.4.2019 11:44

Mi jučer uzeli valjda najgluplji čiken koji se može uzet.

Skočili u Myltu, nalootali se nabrzaka, skužili da zona ide na otok, sjeli u auto i prebacili se preko.

Zauzeli poziciju ispod onog satelita na brdu i do kraja meča tamo čekali u zasjedi jer nas je zona maksimalno srala.

I onda pred kraj smo se morali repozicionirati 20m na brdo preko puta.

Ostanem 1 na 1, bacim na lika 2 bombe i ubijem ga drugom.

Ni krivi ni dužni uzmemo čiken :)

 

BTW

Na Erangelu sad ima previše loota.

Ne žalim se, samo kažem :)

null pet 26.4.2019 12:31
hrka11 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
null kaže...

Prijatelj i ja jučer igrali u meču gdje je bil BreaK (Twitch streamer) i ja sam ga ubio. Evo clip:

 

https://clips.twitch.tv/ImpossibleSleepyPidgeonOSfrog?fbclid=IwAR3xban38mXYGFY6huqacBEAFODPjiJh1XXwONHEVbJ71l1nY7dFP4xiBR0

 Bravo!

Nemoj slušati one ljubomorne likove

 Hahahhahaa...levatu.

 

Ne znam ni ko je taj Break,ali je bitno da znam tebe 

 razlog zakaj sam clip postal je jer je smješan. (njegova reakcija i što me frend knock-ao odmah nakon kill-a)

 

Streamer je poznati ako netko gleda na Twitchu pubg, a ni nemaš čestu priliku imati streamera u meču (osim ako si stream snajper).

hrka11 pet 26.4.2019 13:34
null kaže...

 razlog zakaj sam clip postal je jer je smješan. (njegova reakcija i što me frend knock-ao odmah nakon kill-a)

 

Streamer je poznati ako netko gleda na Twitchu pubg, a ni nemaš čestu priliku imati streamera u meču (osim ako si stream snajper).

 Ma ja se samo sprdam...no hard feelings 

 

A da je Cyber levat to se ne sprdam,njemu je bitno samo da napise nesto bilo to vezano za temu ili ne.

null pet 26.4.2019 14:38
Skilledžija kaže...

Mi jučer uzeli valjda najgluplji čiken koji se može uzet.

Skočili u Myltu, nalootali se nabrzaka, skužili da zona ide na otok, sjeli u auto i prebacili se preko.

Zauzeli poziciju ispod onog satelita na brdu i do kraja meča tamo čekali u zasjedi jer nas je zona maksimalno srala.

I onda pred kraj smo se morali repozicionirati 20m na brdo preko puta.

Ostanem 1 na 1, bacim na lika 2 bombe i ubijem ga drugom.

Ni krivi ni dužni uzmemo čiken :)

 

BTW

Na Erangelu sad ima previše loota.

Ne žalim se, samo kažem :)

 To sam i ja rekao frendu, nekako mi se čini da će to smanjiti. Sada u svakoj drugoj kući je lvl2 vesta.

 

Još da su blue zone promijene staviti, bilo bi super. Sada mi se jedino Miramar ne sviđa, jednostavno mapa je preogromna i previše praznog hoda.

 

@hrka11 -

hanteed pet 10.5.2019 16:12
PiDzI kaže...

Jel' neko od vas igra faceit. Nabro sam dosta sati na obicnom mm, volio bi probat i tamo. Solo mi nece da nadje, a ni squad, samo vrti i pise finding match..

 odi na discord negdje ima ekipe pa sa njima ako neces random, ja sam mislio da oformim neki timić za zajebanciju na face it da se tu i tamo baci gejm

BeLLicus čet 23.5.2019 18:07
TomoR kaže...

Vikendi sad u skoro svakom "skladištu" ima bar jedan sniper/DMR. Ali malo mi se čini prvi krug premali; te je uglavnom u nekom od kuta mape...

 

Kako se vama čini novi patch?

 Jep loot je super sada, ali nažalost zona je i dalje preloša, jako malen prvi krug, te se postpuno smanjuje jako malo kroz iduće 3 zone, kad odeš u prvu zonu moraš se kretati jako malo, kroz iduće zone, i onda 3 minute traje sužavanje od svega 30tak metara što nikako nije dobro, najbolje da je prva zona jednako velika kao i na ostalim mapama i da krug bude nepredvidiv za zonu 2,3 itd...

TomoR pon 27.5.2019 10:11

Gornji video je pokazatelj da i 0,7 K/D igrači mogu imati užasnu sreću - dok netko puca po njima ti budu ubijeni od nekog drugog...

 

No, ovoliko puno snejkanja neće pomoći u 99% slučajeva. Sretno dalje.

Skilledžija pon 27.5.2019 10:24
TomoR kaže...

Gornji video je pokazatelj da i 0,7 K/D igrači mogu imati užasnu sreću - dok netko puca po njima ti budu ubijeni od nekog drugog...

 

No, ovoliko puno snejkanja neće pomoći u 99% slučajeva. Sretno dalje.

Po meni nije pucao nitko, ali da smo imali sreće više nego pameti, to je istina.

Lijevi je knockao mog partnera, desni je ubio ovog lijevo, a ja sam na kraju pucao prema zvuku.

Znao sam otprilike gdje je, ali lagao bih kad bih rekao da sam ga vidio.

 

Što se snejkanja tiče... jbga, čistina, svi su ležali.

Pa vidio si na kraju kad sam se ustao i tražio ih da su obojica ležali u grmlju.

A kad smo ulovili zonu, onda sam legao i čekao ih da dođu i usput se molio da su potrošili sve bombe :)

PiDzI ned 9.6.2019 13:22

Nice, i meni par dana vec ne radi replay kako treba. Overlay upaljen ne snima, nmg ga in game kad sam ukljucit iskljucit

 

Edit.

 

Evo upravo igrao test server. Sa 1050ti i5 2400 mislio sam da ce ic dosta losije, medjutim dosta dobro. Od 70 do 100 fps bez problema, osim sto na nekim dijelovima bas padne fps. Npr. iz daleka kad gledas yasnayu 30 fps, u pochinkiju oko 70tak fps se vrti i onda odes na onu crkvu i gledas na grad -20 fpsa. Al sve u svemu doosta dobro.

 

https://streamable.com/ti7qe