PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

Jack Sparrow sub 25.3.2017 13:00

 Rokaš Tekno? Kak ti radi igra?

 

Pirat i ja razmišljali o kupovini ali malo čekamo. Navodno igra radi jakooo loše. Lošije od DayZa.

Žale se ljudi na FPS dropove u gradovima, te mikro trzanje i neki kao delay odnosno input lag kod kontrola. 

Inače igra izgleda jako dobro.

 

I slažem se cijena je malo prevelika. Nekih 20€ bi bilo taman.

acca ned 26.3.2017 09:09

Ja sam kupio, igra je optimizirana kao DayZ na release-u. Ako gledaš prema velikom gradu 30 fpsa (i to onog sroljavog).... ako si u srednjem gradu oko 80, na polju 120+.... Sveukupno zabavno ako se izbjegnu 2-3 velika grada

Jack Sparrow ned 26.3.2017 18:21
Soldier977 kaže...

Iskreno, meni igra radi odlično na Ultra postavkama i 120% rescale. Jedini problem je rušenje ponekad ali s obiziron na early access to mi je ok.

 A ovako igra dobra ili ovako kako je lik iznad tebe opisao?

Soldier977 ned 26.3.2017 18:34
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...

Iskreno, meni igra radi odlično na Ultra postavkama i 120% rescale. Jedini problem je rušenje ponekad ali s obiziron na early access to mi je ok.

 A ovako igra dobra ili ovako kako je lik iznad tebe opisao?

 Suprotno ovom iznad :)

Jack Sparrow ned 26.3.2017 19:27
dado16 kaže...
na plati.ru, 15 dolara igra doduše ruska verzija....Al ako netko ne zeli dat tolke pare dobro dode...ionak igra bude na engleskom

 Znači na toj stranici je ruski key ali igra nema region lock i igra je unatoč keyu na engleskom jeziku?

Teknokyo ned 26.3.2017 20:02
dado16 kaže...
na plati.ru, 15 dolara igra doduše ruska verzija....Al ako netko ne zeli dat tolke pare dobro dode...ionak igra bude na engleskom

 

Jack Sparrow kaže...
dado16 kaže...
na plati.ru, 15 dolara igra doduše ruska verzija....Al ako netko ne zeli dat tolke pare dobro dode...ionak igra bude na engleskom

 Znači na toj stranici je ruski key ali igra nema region lock i igra je unatoč keyu na engleskom jeziku?

 This game can only be activated in these countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Moldova, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraine, Russia.

 

Steam je jedno, origin je drugo. Tko želi nek isproba pa javi.

dado16 ned 26.3.2017 20:43
Teknokyo kaže...
dado16 kaže...
na plati.ru, 15 dolara igra doduše ruska verzija....Al ako netko ne zeli dat tolke pare dobro dode...ionak igra bude na engleskom

 

Jack Sparrow kaže...
dado16 kaže...
na plati.ru, 15 dolara igra doduše ruska verzija....Al ako netko ne zeli dat tolke pare dobro dode...ionak igra bude na engleskom

 Znači na toj stranici je ruski key ali igra nema region lock i igra je unatoč keyu na engleskom jeziku?

 This game can only be activated in these countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Moldova, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraine, Russia.

 

Steam je jedno, origin je drugo. Tko želi nek isproba pa javi.

 Trebate vpn za aktivirat....ja si aktiviram na sporednom accu pa sheram na main acc....

Necto ned 26.3.2017 23:14
dado16 kaže...
na plati.ru, 15 dolara igra doduše ruska verzija....Al ako netko ne zeli dat tolke pare dobro dode...ionak igra bude na engleskom

 thx za info

 

uzea eo za 15$, kad je duplo manje onda cu ipak dati jos jednu sansu, klokati proc i gpu malo pa mozda bude bolje

 

proxy on > novi steam acc > aktivacija igre > share na moj acc > switch acc > dloada evo normalno na mom sada

Gocenio pon 27.3.2017 14:10

Ne radi za sada tako loše. Ja na laptopu GTX1060 vrtim 50 frameova solid na ultra detaljima. Ništa se ne ruši jedino sam jednom od 5 rundi koliko sam odigrao do sada ispao sa servera radi connection lost-a.

Ako je netko za neki duel neka me doda na steam pa možemo skupa probat potuć bagru. 

 

goczgb 

kign pon 27.3.2017 14:16

Igra izgleda zabavno ako imas ekipu,al i cistit snijeg zimom je zabavan s ekipom.

 

Uglavnom ono sto sam pogledao par streamov-a igra ne vrijedi tih para. No tako je kad developeri odluce max iskoristiti hype oko igre pa stave sto vecu cijenu da uberu para dok mogu.

Bas kao i onaj H1Z1 igra je prepuna bugova,glitcheva,op oruzja i plus uz sve to jako losa optimizacija. Moja osobna preporuka je sacekati i vidjeti u kojem ce se smjeru igra razvijati i koliko ce dugo trebati developeru za vece patcheve.

 

 

Kresimir4 pon 27.3.2017 14:22

h1z1 developeri makar pokusavaju i izbacivaju svaki mjesec update (vecinom fix, ali svako nekoliko dodu i nove stvari, balans itd) i uvijek mozes testirati nove stvari na test serveru, a dayz je majko mila... isto kao star citizen, samo lova lova i lova.

Teknokyo uto 28.3.2017 08:35
Jack Sparrow kaže...

Vidim sad da će ljudi koji odu u solo i igraju sa nekim dobivati kick/ban za to? Bezveze.

 Ista su pravila kao u Arma 3 BR. U armi je dovoljno stajati / trcati uz nekog nepoznatog određeno vrijeme za ban / kick.

Jack Sparrow uto 28.3.2017 09:31
Teknokyo kaže...
Jack Sparrow kaže...

Vidim sad da će ljudi koji odu u solo i igraju sa nekim dobivati kick/ban za to? Bezveze.

 Ista su pravila kao u Arma 3 BR. U armi je dovoljno stajati / trcati uz nekog nepoznatog određeno vrijeme za ban / kick.

 No, pa za to i govorim. Što ako netko bedast pa ne skuži da su u istoj kući jedno vrijeme i onda zajedno istrče van ili slično?

Dobiti će ban za bezveze.

Teknokyo uto 28.3.2017 11:39
Jack Sparrow kaže...
Teknokyo kaže...
Jack Sparrow kaže...

Vidim sad da će ljudi koji odu u solo i igraju sa nekim dobivati kick/ban za to? Bezveze.

 Ista su pravila kao u Arma 3 BR. U armi je dovoljno stajati / trcati uz nekog nepoznatog određeno vrijeme za ban / kick.

 No, pa za to i govorim. Što ako netko bedast pa ne skuži da su u istoj kući jedno vrijeme i onda zajedno istrče van ili slično?

Dobiti će ban za bezveze.

 Ja sam u ovoj situaciji koju ti opisuješ bio nekoliko puta i nisam dobio ban u Armi 3 BR. Brzim pretraživanjem reddit-a nisam uspio naći ni jednu sličnu temu / post. Očito imaju neki sistem i koristi se već godinama.