PC igre

Overwatch (Blizzard studios)

marinac88 sri 28.11.2018 15:12
D-wook kaže...

 

10. ŠTO DALJE?

Ja sam napravio drugi račun i došao do negdje 15 lvl-a (25 treba za comp) misleći da ću naći motivaciju igrati competitive sa žarom kao nekada, ali u međuvremenu sam shvatio što je i ova situacija sa XQC-em potvrdila da Blizzard nije briga za igrače koji iskreno vole ovu igru i uživaju u njoj. Stylosu, Your OW, KingMykl, Fresh nuts i pro scenu još uvijek pratim i nadam se da će sama igra za obične igrače krenuti u boljem smjeru i da će se nešto promijeniti nabolje. Hoće li me i te promjene na bolje uspjeti vratiti, ostaje za vidjeti...

 Igrače koji šire toksičnost, mizoginiju i homofobiju treba perma banati, bez obzira na to što su doprinjeli communityju. Nema opravdanja za to. 

sexytoiletpaper pet 30.11.2018 12:25

Taman kad pomislim da je OW tema zamrla do kraja, pojavi se DWook sa jos jednim kvalitetnim postom.

Evo, ja sam npr ponekad toksican pa se malo gadim sam sebi, ponekad snipere na svom timu pitam jesu li ikoga do sada pogodili, ponekad Reina pitam zasto se odlucio posjetiti Narniu bas u ovom trenu, skidam bogove Brigitti ali ocito nisam dovoljno cesto toksican da bi pobrao ni prvi Ban. Svi smo tu i tamo znali biti toksicna govna. Ali DWook, posten covjek, pobere Permaban jer ga ljudi trolaju. Pa se ti pitaj kuda ide ova igra :D

_itsmoriarty uto 25.12.2018 14:58

pozdrav ekipo 

 

evo tko igra Overwatch moze me add 

 

: itsmoriarty#2321 

 

pa da bacimo koji quick play ne igram comp! 

 

treutno sam level 43 i nisam neki PRO pa ono, ako netko zeli chill igrat nek doda slobodno. 

 

hvala 

 

lp

sexytoiletpaper sri 27.2.2019 09:03

Lako za story, Baptiste je zvijer kako trenutno izgleda :O

Trebat ce Sombra da ga se konstantno drzi pod nadzorom a s obzirom da moze insta-kill napraviti na Tracer, kao off-heal, prejak je. Dodaj tome i immortality drone, AOE heal, vertikalnu mobilnost i ult koji je omogucava widowmaker da 1shota DPSe u tjelo... Bit ce instalockan sve do iduceg releasa.

cibra777 sri 5.6.2019 04:29

Pozdrav ekipa, 

možete li mi reći kada je najbolje započeti competitive? Igram već nekih mjesec dana, malo više, možda i dva mjeseca i trenutno sam 84 lvl. Dojadilo mi je više igranje quick playa, ali nisam siguran još, igram trenutno 4-5 heroja, većinom Orisu i Baptisa jer nitko ne želi igrat supporta i tanka. Nije mi problem, dapače, ali postane dosadno nakon par mečeva igranja istih. Timski sam igrač, kao što ova igra i zahtjeva pa se uvijek prilagodim, ali me znaju naživcirat likovi koji deru rambo style, većinom od njih nikakve korisit. Možete li mi predložit koji support i tank su dobri još, a da nisu previše zahtjevni jer još uvijek se tražim u igri? Hvala!

Minneyar sri 5.6.2019 07:59
cibra777 kaže...

Pozdrav ekipa, 

možete li mi reći kada je najbolje započeti competitive? Igram već nekih mjesec dana, malo više, možda i dva mjeseca i trenutno sam 84 lvl. Dojadilo mi je više igranje quick playa, ali nisam siguran još, igram trenutno 4-5 heroja, većinom Orisu i Baptisa jer nitko ne želi igrat supporta i tanka. Nije mi problem, dapače, ali postane dosadno nakon par mečeva igranja istih. Timski sam igrač, kao što ova igra i zahtjeva pa se uvijek prilagodim, ali me znaju naživcirat likovi koji deru rambo style, većinom od njih nikakve korisit. Možete li mi predložit koji support i tank su dobri još, a da nisu previše zahtjevni jer još uvijek se tražim u igri? Hvala!

 Od Supporta Mercy i Lucio oboje dosta jednostavni s velikim impactom cak i ako ne igras najbolje... s tenkovima malo teza situacija, npr Winston je mehanicki jednostavan ali moras jako dobro kuziti igru, kad uskociti na neprijatelje, kad i di pozicionirat barijeru, i sto je najvaznije zahtijeva puno healinga, a na to bas ne mozes racunati u nizim rangovima... Najjednostavniji odgovor je Roadhog, samo on nije bas klasican tenk, vise dps koji moze podnjet malo vise dmg i ima self heal )

sexytoiletpaper sri 5.6.2019 08:20
cibra777 kaže...

Pozdrav ekipa, 

možete li mi reći kada je najbolje započeti competitive? Igram već nekih mjesec dana, malo više, možda i dva mjeseca i trenutno sam 84 lvl. Dojadilo mi je više igranje quick playa, ali nisam siguran još, igram trenutno 4-5 heroja, većinom Orisu i Baptisa jer nitko ne želi igrat supporta i tanka. Nije mi problem, dapače, ali postane dosadno nakon par mečeva igranja istih. Timski sam igrač, kao što ova igra i zahtjeva pa se uvijek prilagodim, ali me znaju naživcirat likovi koji deru rambo style, većinom od njih nikakve korisit. Možete li mi predložit koji support i tank su dobri još, a da nisu previše zahtjevni jer još uvijek se tražim u igri? Hvala!

 Ako znas ciljati, Zarya, Roadhog i Dva od tenkova, svi sluze "offtank" ulozi sto znaci da moras paziti na svoje suigrace i njihove debil trenutke ali istovremeno nisi na prvoj liniji kao "maintank" uloga (Rein, Winston, Orisa, Hammond). Ako nisi sa ciljanjem bas najjaci, Onda su ti "maintank" uloge definitivno bolji izbor.

Isto tako na supportima, ako znas ciljati - Ana, Zen, a ako ne onda Brig, Moira, Mercy. Kao sto je kolega gore napisao, Lucio je zvijer ali ces morati s njim nauciti i kada dati timu speed boost, kada heal boost, kako izvesti pametan wallride, kada ici agresivno a kada igrati pasivno, jako puno gamesensa.

A sto se tice kada da uletis u Competitive. Kada god ti srce pozeli, nije uopce bitno. Prvu sezonu ces ovisno o tome sto igras zavrsiti bilogdje izmedu Bronze i Golda i to je skroz ok. Fokus je na tome da naucis igru i kako stvari funkcioniraju radije nego da se dizes po rankovima sa igranjem samo jednog heroja koji je strgan i prejak, bilo u tom ranku ili generalno pa ce kasnije dozivjeti patch a ti se srusti natrag gdje realno trebas biti i izgubiti volju za igranjem (citaj Mercy, Brig, DPS Moira, Reaper, Bastion).

I nemoj se bojati igrati comp, puno ljudi nakon par meceva pocinje to gledati s puno nervoze, ali nikada neces postati bolji bez da igras i ucis nesto novo a ekipu koja sere bez veze, ko jebe :)

morbida čet 16.1.2020 18:59

Počeo sam malo ponovo igrat overwatch i razočaran sam što su napravili sa igricom , ovo odabiranje koju češ kategoriju igrat prije competitva je najveća glupost što su uveli i više nema zbog toga nekog taktiziranja npr igraš sa igraš 3 tank-3support jer je sada obavezno 2dps 2 tank 2 support...Na meč moraš čekat uvijek minimalno 10 minuta ako odabereš dpsa , a i ovo konstantno nerfanje, buffanje i reworkanje heroja mi ide na živce ...

SamoPitam3 čet 16.1.2020 23:06
morbida kaže...

Počeo sam malo ponovo igrat overwatch i razočaran sam što su napravili sa igricom , ovo odabiranje koju češ kategoriju igrat prije competitva je najveća glupost što su uveli i više nema zbog toga nekog taktiziranja npr igraš sa igraš 3 tank-3support jer je sada obavezno 2dps 2 tank 2 support...Na meč moraš čekat uvijek minimalno 10 minuta ako odabereš dpsa , a i ovo konstantno nerfanje, buffanje i reworkanje heroja mi ide na živce ...

 Ha cuj. Tebi je to glupost, ali realno ipak je to "competitive". Neki zele i napredovati, a ne da upadnu u grupu sa 5 tenkova koji zele "taktizirati". Uvijek mozes protiv AI-a "taktizirati" . Ako ti je predugo cekanje budi ti tank ili support. Mislim da postoji i neka ingame nagrada, ako igras sa njima. Mislim kao mislim, jer stvarno nisam dugo pokrenuo OW, ali sam vidio da su to uveli.

To je tako kada bi velika vecina igrala DPS pa se onda to mora na ovaj nacin regulirati. A rework je danas normalan za takav tip igara. Kada ubacis novog heroja moras malo popeglati ostale. Ili, ako je neki previse jak/slab.

Prema napisanome OW nije za tebe. Prije neki cisti FPS gdje nema uloga, a niti reworka. Vec picis i ubijas. Ili ubiju tebe

morbida pet 17.1.2020 17:54
SamoPitam3 kaže...
morbida kaže...

Počeo sam malo ponovo igrat overwatch i razočaran sam što su napravili sa igricom , ovo odabiranje koju češ kategoriju igrat prije competitva je najveća glupost što su uveli i više nema zbog toga nekog taktiziranja npr igraš sa igraš 3 tank-3support jer je sada obavezno 2dps 2 tank 2 support...Na meč moraš čekat uvijek minimalno 10 minuta ako odabereš dpsa , a i ovo konstantno nerfanje, buffanje i reworkanje heroja mi ide na živce ...

 Ha cuj. Tebi je to glupost, ali realno ipak je to "competitive". Neki zele i napredovati, a ne da upadnu u grupu sa 5 tenkova koji zele "taktizirati". Uvijek mozes protiv AI-a "taktizirati" . Ako ti je predugo cekanje budi ti tank ili support. Mislim da postoji i neka ingame nagrada, ako igras sa njima. Mislim kao mislim, jer stvarno nisam dugo pokrenuo OW, ali sam vidio da su to uveli.

To je tako kada bi velika vecina igrala DPS pa se onda to mora na ovaj nacin regulirati. A rework je danas normalan za takav tip igara. Kada ubacis novog heroja moras malo popeglati ostale. Ili, ako je neki previse jak/slab.

Prema napisanome OW nije za tebe. Prije neki cisti FPS gdje nema uloga, a niti reworka. Vec picis i ubijas. Ili ubiju tebe

 Ulavnom i igram tanka i supporta , nekad sam znao imat meč da igramo sa 6 dpsova ili tako nešto slično i onda još i nekad dobiješ  , al da nekad je bilo i svađe jer netko ne želi promjenit , igram ow od kada je izašao i iskreno ne volim promjene , kažeš da većina ljudi želi igrat dpsa to je da , ali zašto su onda nerfali tankove i mercy ? Šta je falilo onoj staroj mercy koja može oživjeti cijeli tim , sjećam se da se svejedno uglavnom Ana igrala u većim rankova, pratio sam strimere i jednom prilikom sam pitao spreezya da li se mercy igra u tom većem ranku , on je reko ne , Mercy se počela igrat u većim rankovima tek kada su je reworkali (sjećam se da se tada cijelo vrijme igrala u ow ligi) i onda su ti profići stalno plakali kako je mercy op i nerfali su je , a kolko vidim sada su i tankove nerfali tj imaju manji shild i kako onda da ljudi igraju tanka i supporta kada se više pomeže dpsovima , možda si u pravu da nije ow više za mene , ali volio sam tu igru i uvijek ću se sjećat starih dana u toj igrici .