PC igre

Overwatch (Blizzard studios)

D3ViL pet 7.11.2014 21:42

Valve uzeo DOTU oni Team Fortress {#}

 

 

Djeluje interesantno, cartoony shooter sa MOBA elementima imaju Ultije i slicno ali ja sam Blizz fanboy tako da sam subjektivan.

Normalno odmah u komentarima Hipster djeca pisu kako su "ukrali" od League of Legends. ., neznaju balavci od kog je LOL "pokrao" {#}

steelman pet 7.11.2014 21:57
D3ViL kaže...

 

Normalno odmah u komentarima Hipster djeca pisu kako su "ukrali" od League of Legends. ., neznaju balavci od kog je LOL "pokrao" {#}

Ta djeca su im i ciljano trziste tak ne vidim problem u tome. Blizzard je nekad davno radio horror igre za odrasle a kad vidim smijurije koje danas izdaju dode mi da se placem.

D3ViL pet 7.11.2014 22:12
steelman kaže...

Ta djeca su im i ciljano trziste tak ne vidim problem u tome. Blizzard je nekad davno radio horror igre za odrasle a kad vidim smijurije koje danas izdaju dode mi da se placem.

Blizzard radi igre koje imaju zarazan gameplay, ogroman replay value to sto se tebi ne dopada cartoonysh dizajn je prica za sebe. {#}

Kad je izlazio Diablo 3 dali su objasnjenje zasto idu prema toj vrsti dizajna ne da bi bilo dopadljivo balavcima, vec jer taj dizajn kvalitetno "stari" za primjer uzmi igru staru 10-15 godina i Warcraft 3 (nemogu bas reci WoW jer ga non-stop doradjuju) pa vidi raziku. . ., Max Payne, Mafia 2 obje igre kada su izasle bile su "vrhunac" kvalitete u grafici sad kad ih instaliram bljuje mi se koliko su ruzne, dok Warcraft 3 jos uvjek izgleda prosjecno kao nekada. . . {#}

amd freak pet 7.11.2014 22:26

Prvo Wow i pande, pa hearthstone koji je doslovno pay to win pa heroes of the storm koji nit smrdi nit miriše a sad ovo.

 

Neznam kako vama, ali meni je blizzard jako pao u očima.

 

Osobno mislim da im ovo nije trebalo. Po meni bi vrh bio najavit ekspanziju za diablo, novi starcraft te wow stavit kao free to play, a ovo, ovo je jako čudan potez.

 

Još malo pa će na godišnjoj bazi izbacivat igre -_-

 

steelman pet 7.11.2014 22:34
D3ViL kaže...

Blizzard radi igre koje imaju zarazan gameplay, ogroman replay value to sto se tebi ne dopada cartoonysh dizajn je prica za sebe. {#}

 

Ma nije samo cartoonish dizajn, nist mi se vise od njih ne dopada. Price/dijalozi u igrama su im postale nikakve, atmosfera nikakva, sve je djetinjasto, cak i muziku vise nemaju kakvu su imali, soundtrackovi iz D1, D2, Sc1 su masterpiece. Cinematics su im isto nekad davno bili prejeb a danas svaki cinematic dragon ball z rip off.

Dr. Zoidberg pet 7.11.2014 22:58
steelman kaže...

Ta djeca su im i ciljano trziste tak ne vidim problem u tome. Blizzard je nekad davno radio horror igre za odrasle a kad vidim smijurije koje danas izdaju dode mi da se placem.

 

Horore poput Rock'n'roll racing i Lost vikings :P

vgetik pet 7.11.2014 23:04

Ughh, kuga se širi... kud baš tema superheroji... ne samo da su počeli štancati marvelove filmove kao na pokretnoj traci, da još ne spominjem remake remakea.

 

Majko mila, tek je počelo, a tko zna koliko još će se nastaviti ovaj trend, a sudeći po CoD-u i ostalim muzarama kojima nema kraja izgleda da nas ne čeka svijetla budućnost. 

Mquany sub 8.11.2014 01:04
Neznalica121212 kaže...

Mislin da će bit super igra. Liči na tf2 ali mislin da će biti kombo tf2 i lol,  x vs x igrača svaki ima svoju ulogu. Barem se nadam.

   Pa sta ovdje moze biti dobro jadan nebio, katastrofa, ko disney crtani zda djecu od 6 godina, pa gdje ovaj svijet ide....

lGRACINA sub 8.11.2014 01:22

Svi žele dio očito velikog FPS kolača, osjetili su da je COD spreman za mirovinu a EA je zeznuo sa Battlefieldom 4 pa je ogromna FPS populacija zagrizla za Destny na konzolicama pa se i GTA 5 ubacio u pricu i sad ovo ... uskoro cemo Dotu 2 igrati iz prvog lica.

geothia sub 8.11.2014 09:09

Moram priznati da me FPS od blizza na prvu iznenadio..

No kada se malo bolje razmisli i nije to toliko iznenađenje.. Zašto?

Za iduću godinu je najavljen izlazak "Oculus rifta" i sličnih VR gadgeta i tu blizz sigurno vidi potencijal u FPS igrama.

Ako blizz (Activision) kao korporacija išta zna, onda zna zgrnuti hrpu love i to će učiniti sa Overwatchom..

 

kenan.M sub 8.11.2014 10:27

Ne sviđa mi se što je FTP, radije ću platit 60eura ali da dobijem cijelu igru otključanu nego ovako da moram igrat hiljadama sati da dobijem sve weapone/klase i sl. Zbog ovog razloga sam dropo i hearthstone, jednostavno više nemam vremena a niti volje za toliko grindanje.

Neznalica121212 sub 8.11.2014 15:38
kenan.M kaže...

Ne sviđa mi se što je FTP, radije ću platit 60eura ali da dobijem cijelu igru otključanu nego ovako da moram igrat hiljadama sati da dobijem sve weapone/klase i sl. Zbog ovog razloga sam dropo i hearthstone, jednostavno više nemam vremena a niti volje za toliko grindanje.

Nema svako love ko ti. Pogotovo u HRVATSKOJ. Nikad nisan da 60€ za igru u svom životu iman 28

Putn1k ned 9.11.2014 14:31

Od prikazanih klasa najviše mi se sviđa Offense i Support, a od heroja Tracer, Reaper, Widowmaker, Hanzo i Mercy.

 

Ako ništa drugo možemo biti sigurni da će ova igra imati ogroman replay value i veliku bazu igrača. Jako mi se sviđa prikazano i mislim (nadam se) da će Blizzardov ulazak u FPS tržište biti više nego uspješan jer želim igrati ovu igru i želim da bude dobra.