PC igre

Need For Speed Payback

RuskeGTT ned 18.8.2019 12:05

posto sam upogonio xbox one prvi put ove godine, a prodao desktop pc i kupio laptop pred par mj, volio bi igrati na xboxu kupljenu igru preko origina na pc-u...ima li kakav nacin? ne uspjem nac nista previse korisno na googlu, da li je itko to radio?

RuskeGTT pet 23.8.2019 10:21

ajmo preformulirati, stize nam nfs heat...posto vidim da ocito necu moc kupiti 1 igru (npr za pc), pa igrati ju i na xboxu...

sta mi tocno treba za xbox da bi mogao igrati nfs heat kad budem kupio key za origin? ako sam dobro skuzio, nema origina na xbox, nego cu morat kupiti igru preko microsoft storea? da li postoje keyevi za kupnju pa redeemanje preko storea? ea access treba nuzno za igrat igru kupljenu preko storea? ili samo za multiplayer?

error_666 pet 23.8.2019 21:22

to sad ne znamo jer igra jos nije izasla , ali postoje "play anywhere" naslovi , tj koji se mogu igrati i na Win10 PC i na konzoli (npr Gears of War 4, Forza Horizon 3 , RE7 Biohazard itd ).Ako Heat  bude medju njima  moci ces . 

Dann3R sub 24.8.2019 07:18

Na Xbox-u se zove EA Acess i imaš Day One naslove za isprobat 10h Trial.Nemožeš kombinirat pretplatu od Origin Acess i EA Acess jer su različite platforme.Od EA niti jedna igra nije Play anywhere.

RuskeGTT sub 24.8.2019 10:45

e to me zanimalo, dakle ako zelim igrati heat na pc, moram sa origina imat igru, ako zelim na xboxu, moram sa ea accounta...posto nemam vise pc, nego laptop koji ne bi mogao pokrenuti heat ni na VGA/low xD onda mi preostaje ea access preko xboxa...

Dann3R sub 24.8.2019 15:26

Ali moraš kupit igru na EA Acess.Imaš 10% popusta ako si pretplatnik.Na Xbox-u ne postoji Premier EA Origin Acess kao na PC-u gdje za 15€ mjesečno igraš sve nove igre.Tu češ moć samo isprobat Heat na 10h Trial ako ga ne kupiš.

andi.cro uto 28.1.2020 13:44
Genius10 kaže...

NFS Payback $4.99 na Originu, vrijedi li toga?

 A naravno da vrijedi pišljivih 5$ !!!

Meni dojadio Heat pa se sad zabavljam sa Paybackom 😁😁😁

 

Kad završiš u Heatu story i skupiš sve aktivnosti i collectabilse, kad odvoziš po nekoliko puta sve utke i skupiš mnogo REP-a i para tak da možeš kupiti aute koje želiš... nemaš kaj više za raditi ak nemaš dobru ekipicu za nadmetanje!

 

Zato sada igram Payback, još nisam prešao Story...

Nego ima li kakva naša ekipa koja igra Payback pa da se povežemo ?