PC igre

Microsoft Flight Simulator 2020

Dupein čet 10.10.2019 20:13

Kako, molim vas, ne postoji tema za novi FS??

 

Krajem 9. mjeseca osvanuo je fantastični pre-alpha video sa svim ljepotama igre, napravljen od čovjeka kojem su developeri dali pristup.

 

Kad se pogledaju oblaci, vremenski uvjeti, izgled cockpita i letjelica i novi autogen (top-down je fantastičan), ukratko - jedvačekanje

 

Stavi video na fullscreen, slušaj stričeka i pasi oči

 

https://www.youtube.com/watch?v=MOPIjzzH1G8

 

 

Chip Whitley sub 18.7.2020 12:39

Da li naručiti u US store ili u HR storeu?

Osim razlike u cijeni postoji li još nešto o čemu bi trebalo voditi računa kada se bira iz koje trgovine kupiti?

U igri postoji opcija marketplace. Da li će taj marketplace biti ovisan o tom izboru?

CrossDeath sub 18.7.2020 12:50
Chip Whitley kaže...

Da li naručiti u US store ili u HR storeu?

Osim razlike u cijeni postoji li još nešto o čemu bi trebalo voditi računa kada se bira iz koje trgovine kupiti?

U igri postoji opcija marketplace. Da li će taj marketplace biti ovisan o tom izboru?

I ja ga isto razmišljam kupiti preko US trgovine, ali ne znam kakvog će to utjecaja imati u budućnosti. Pogotovo, kao što kažeš, kako će se marketplace ponašati u tom slučaju. Ne bih htio svaki put uključivati VPN ili slično kad budem htio igrati.

Dupein sub 1.8.2020 13:56

Rečeno je da je jedno 400 svjetskih gradova malo detaljnije, ili ručno, dorađeno, nije poznat točan popis ali naravno da svi važni glavni jesu. No svaki mjesec će se izdavati dopune za skidanje određenih detaljnih lokacija.

Predlažem odlazak na youtube jer se pojavila GOMILA gameplay videa i previewa

 

Evo kako izgledaju izbliza neki od gradova poput Las Vegasa, New Yorka, Rima, Sydneya...

 

 

hahhaajaads sub 1.8.2020 14:54

Kolko gledam, nije nesto nit pretjerano zahtjevna igra s obzirom kakva je grafika i o kakvoj se "mapi" (tj. svijetu) radi. Istina da ce ovi na 2160p imat malih problema ako nemaju najbolju graficku, ali sa slabim smanjivanjem postavki sa ultra na high su neki najavili (i dobili) 30ak fpsa vise a nisu primjetili drukciji izgled.

Dupein pon 3.8.2020 19:10

Da, po meni je ovo rijetka igra koja je vrijedna svake kune

 

Evo nekoliko screensa s poznatim lokacijama poput kratera iz Arizone, piramida u Gizi, Pripyata, Fuji vrha, Atomium kontrukcije u Briselu i Manhattana:

 

 

CyberDemonVZ ned 16.8.2020 20:09

Ovo mi se jaaako sviđa!

Nikad u životu nisam igrao simulacije letenja, al mislim da bi mogao početi.

Ima li kakav (ili bi se mogao pojaviti) komplet opreme za letenje u kompletu s igrom?

Malo sam gledao okolo, vidim da su popularni Honeycomb, Logitech, Thrustmaster... 

Za početak bi bio zadovoljan s bilo kojim :D

CyberDemonVZ ned 16.8.2020 23:10

Pitanje:

Gledam videje na netu i uživam :)

Ali mi jedna stvar nije jasna. Likovi polijeću sa doslovno svih aerodroma na svijetu! A u višim (skupljim) verzijama igre dolazi nekoliko "novih" aerodroma.

O čemu se tu radi ako su očito već svi u igri? Samo detaljnost prikaza... Ili?

sexytoiletpaper pon 17.8.2020 10:22
CyberDemonVZ kaže...

Pitanje:

Gledam videje na netu i uživam :)

Ali mi jedna stvar nije jasna. Likovi polijeću sa doslovno svih aerodroma na svijetu! A u višim (skupljim) verzijama igre dolazi nekoliko "novih" aerodroma.

O čemu se tu radi ako su očito već svi u igri? Samo detaljnost prikaza... Ili?

 Mislim da da, koliko sam shvatio, skuplje verzije daju vise detalja na odredenim aerodromima i veci broj aviona.

Maniaxx sri 19.8.2020 09:24

Jučer kupio igru, i dok se skidala (oko 5 sati) izvukao iz kuta špajze prašnjavu kutiju sa Logitech Force 3D Pro. Nakon skidanja, pokrenem igru, i pri konfiguraciji mi javi da joystick nije podržan, pa da moram sam kreirati profil :(
Pitanje za vas sa podržanim joysticima - da li vam je igra kod konfiguracije sama mapirala komande na joystick i botune? Ja probao napraviti custom profil, ali avion se skroz čudno ponaša u letu, trese se, naginje...
Igra izgleda fantastično, performanse su odlične, poletjeti sa Zemunika pa obilaziti okolne otoke je odličan doživljaj... Čak je i napušteni aerodrom Šepurine kraj Zadra u igri.