Skullscar1989 sub 4.1.2020 00:04

nakon preko 2 godine neigranja pokušam se ulogirati u account i ne ide. ne priznaje stari username i password a reset ne mogu tražiti jer nemam više stari mail. poslao sam im zahtjev za povrat accounta, javi se bot i kaže 30 dana. tražim pomoć od pravog čovjeka, javi se neki lik i traži da navedem kada se radio account, koja zemlja itd...

te prvi champion kupljen za 3150, 4800, 6300 ip/be, prvi skin koji sam kupio ili dobio na poklon, prvih 5 heroja koje sam kupio, ime prvog heroja za koji sam napravio refund... imao sam account od 2009, kako da se sjetim toga?? 

baš me zanima što bude od svega toga...

Najbrži sub 4.1.2020 07:45
Skullscar1989 kaže...

te prvi champion kupljen za 3150, 4800, 6300 ip/be, prvi skin koji sam kupio ili dobio na poklon, prvih 5 heroja koje sam kupio, ime prvog heroja za koji sam napravio refund... imao sam account od 2009, kako da se sjetim toga?? 

baš me zanima što bude od svega toga...

Ne bi se ni ja mogao sjetiti jer će uskoro puno desetljeće kako imam account, mislim da sam u veljači 2010. napravio. Sad su još promijenili da moraš napraviti poseban account za Riot games (launcher), a neće se moći koristiti stari kojim si se prijavljivao 

Skullscar1989 sub 4.1.2020 09:03

Dobio sam account nazad 😁 eh da, 10 godina kako sam ga napravio. Nevjerojatno kako vrijeme prolazi

 

edit: igram kao... hmmm nema ništa ispod bronze 5? 

community je toksičan kao i uvijek, odmah na biranju championa lik napiše "mid or feed". naravno mora na mid. sa master yi...

Skullscar1989 ned 5.1.2020 01:14

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

SamoPitam3 ned 5.1.2020 01:39
Skullscar1989 kaže...

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

 HOTS je trenutno u banani (ili je tako odigrao bli$$ard), pa su svi koji misle da su bogom dani da pokupe neke pare otisli iz hotsa. Vecinom u lol. Sto je u neku ruku i dobro za hots. Nema para u igri pa je toksicnost puno manja...

Kolacic ned 5.1.2020 01:45
Skullscar1989 kaže...

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

 Japanski server je najmanje toksican,da igram volio bih tamo igrati. 

SamoPitam3 kaže...
Skullscar1989 kaže...

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

 HOTS je trenutno u banani (ili je tako odigrao bli$$ard), pa su svi koji misle da su bogom dani da pokupe neke pare otisli iz hotsa. Vecinom u lol. Sto je u neku ruku i dobro za hots. Nema para u igri pa je toksicnost puno manja...

 mid or feed kurwa you fucking kid i said mid(by 8 y old) etc. donosi novce -.-

SamoPitam3 ned 5.1.2020 01:58
Kolacic kaže...

 mid or feed kurwa you fucking kid i said mid(by 8 y old) etc. donosi novce -.-

 "kurwa" ?!? Poljaci ?!?!

Mislim, objektivno. Oko igara gdje se vrte veliki novci postoji i velika vecina onih koji nemaju pojma, ali misle da znaju toliko da budu u vrhu i da su im svi drugi krivi za neuspjeh.

I onda krece vrijedjanje. Zato ja igram i dalje hots... Ima i tu nesto toksicnosti, ali niti priblizno kao u lol-u. Sto je zanimljivo u zadnje vrijeme se zajednica u hots-u budi. Ovoga puta sama bez blizzarda....

pavlovs_dog uto 14.1.2020 14:43
Skullscar1989 kaže...

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

Meni je sve normalno. Desi se da tu i tamo netko krene flejmat jer gubi lejn, ali ono, tko gubi ima se pravo ljutit. Kad mi krenu pisat "noob jungler" samo mjutam cijeli tim i riješen problem. Kaj se tiče "mid or feed" spika i sličnih pizdarija igraj normal draft pick ili ranked. Svatko na početku označi koju poziciju želi pa se u 99% situacija nitko ne buni. 

 

Inače ljudi najviše pizde u silveru i platini, kad se izvučeš iz te kaljuže flejm je gotovo na razini statističke pogreške. Jedino sa čime ćeš se suočavati su pokušaji tilta od strane protivničkih igrača i "ez gejm" na kraju svake partije.