PC igre

Na kojoj igri se moze zaraditi?

Nickname1 ned 17.1.2016 13:14

Davno sam igrao Diablo III i bilo je interesantno na RMAH redovito i dobro unovciti neki dobar drop. Hrpa igrača i hrpa manijaka koji žele bolje iteme. Na kojoj se igri danas moze relativno lagano zaraditi općenito? Koja igra najbolje preko itema zaraduje na Steamu?

Kuschnyer pon 18.1.2016 12:17

Nemam puno iskustva sa tim ali dao bi ti jedan savjet.

 

Takvo tržište funkcionira na način kad što manje ljudi zna za to da se bolje zarađuje jer ti je manja konkurencija.

 

Tako da ti ljudi ili neće pomoći ili će ti dati krive informacije da im ne budeš konkurencija.

 

Ja bi ti osobno preporučio ArcheAge i Elder Scrolls Online.

Mlitavi pon 18.1.2016 17:52
Kuschnyer kaže...

Nemam puno iskustva sa tim ali dao bi ti jedan savjet.

 

Takvo tržište funkcionira na način kad što manje ljudi zna za to da se bolje zarađuje jer ti je manja konkurencija.

 

Tako da ti ljudi ili neće pomoći ili će ti dati krive informacije da im ne budeš konkurencija.

 

Ja bi ti osobno preporučio ArcheAge i Elder Scrolls Online.

Na ESO se može zaradit? Daj molim te pojasni malo. Ja sam igrao par mjeseci, ali nisam vidio da možeš nešto zaradit.

BTW, Entropia universe je igra u kojoj se vrti prava lova. Samo tamo zaradit... hmm... good luck s tim

Ripjaw pon 18.1.2016 18:05

Na Entropia Universe mozes teoretski zaradit, u real-life scenariu mozes zaradit cca 10 kn. Probao sam prije 3-4 godine, i bilo je katastrofa. Tjedan dana hardcore igranja za cca 5 centi sto sam zaradio,s time da me je neki majstor uzeo pod svoje kao segrta hahah, pa on dobije malo para i meni kao pomaze,ali nije bilo nista pametno. Skupljas onu "maglu" i prodajes a ne zaradis gotovo nista, doslovno vise potrosis struje na igranje nego sto zaradis.

Cou sam da EVE Online ima neki feature sa pravim parama.

Mlitavi pon 18.1.2016 18:21
Ripjaw kaže...

Na Entropia Universe mozes teoretski zaradit, u real-life scenariu mozes zaradit cca 10 kn. Probao sam prije 3-4 godine, i bilo je katastrofa. Tjedan dana hardcore igranja za cca 5 centi sto sam zaradio,s time da me je neki majstor uzeo pod svoje kao segrta hahah, pa on dobije malo para i meni kao pomaze,ali nije bilo nista pametno. Skupljas onu "maglu" i prodajes a ne zaradis gotovo nista, doslovno vise potrosis struje na igranje nego sto zaradis.

Cou sam da EVE Online ima neki feature sa pravim parama.

Entropia je napravljena da sve šta radiš moraš platit i ko fol imaš šanse za zgoditak na kojem ćeš zaradit, ali u bit ćeš te pare izgubit prije nego nešto zaradit.

Eventualno se navodno da zaradit na land deedovima. 1 deed je oko 130 dolara. Možda griješim. Uglavnom u mojem societyju ima likova koji su ulupali po par

somova dolara na te deedove i onda tjedno ili mjesečno dobivaju neki postotak.

 

Ima i fora da digneš skillove i staviš ih u chip koji prodaš na aukciji. To je sistem, uloženo, dobiveno. Samo je pitanje kad zbrojiš uloženo i kad prodaš chip

da li išta zaradiš.

hari85 pon 18.1.2016 19:15
Ripjaw kaže...

Ukratko, navedi jednog lika kojeg znas da je zaradio na igricama.(Osim developera istih..)

 Gold farmeri u WoWu su pun kurac zaradivali u vremenu kada nije bilo sankcija protiv toga.

Rhodin pon 18.1.2016 21:03

Znam ljude koji su brutalno zaradili na Diablo 3, najviše na onom bugu sa dupliciranjem itema na AH. Svi su skoro popili ban na accountu, ali debelo više su zaradili nego izgubili.

Ja sam zaradio RoS i originalnu igru, tj. vratio uloženo, izveo ženu van i nešto mi je ostalo. Na žalost bio mi je account hackan u kritičnom trenutku, nakon čega mi se nije dalo grindat pare u igri, igrao sam za gušt.

 

Ono na čemu se u igrmama može legalno zaradit nije toliko često, ono gdje si u sivoj zoni moš bilo gdje, boostat account i prodat ga ako ništa drugo.

Nickname1 uto 19.1.2016 10:26

Vidim da je iskustvo slicno,zato sam i naveo Diablo 3 jer su itemi mogli cesto pasti,a svakakve gluposti su se mogle prodati za par eura ili cak znatno vise.Znaci netko je trebao biti stvarno glup da ne taradi na diablo 3 ako je igrao.
Sto mislite o CS-u i zaradi?

Spiridon sri 17.2.2016 18:34

Pozdrav.

Prije 2-3 tjedna je neki lik otvorio temu kako organizira igrače baš kako bi zarađivali (igrajući WoW i slično, <ja igram samo WoT pa ne pamtim ostale igre>).

Mislim da sam kliknuo "prati ovu temu" na njegovu temu ali sad to ne mogu nigdje naći... Čini mi se da je bit kako zaraditi igrati platoon s nekim pa ti plati ili grindat nekom igru na viši level.

Ako netko nešto zna, pliz help.

Milka30 sri 17.2.2016 18:56

Ta tema je zakljucana/izbrisana zbog troličine tako da je više nema!

 

  Ja znam da se moze zaradtiti prodavajuci War Thunder acc nprm.za acc sa jetovima u njemu (samo jedna nacija) bez problema se proda za 100-150$.Za one koji zele buffati i raditi takve acc jako tesko jer sa premium acc do jetova se stigne za 3 mjeseca(ali da igras dok ti oći ispadnu).

No za onoga koji je prestao igrati,zasto ne prodati?

Isto tako da se zaraditi na Global Dekaron MMORPG,nabrijavanjem +9 gears/wep... ljudi to kupuju ko ludi.

Duduse,Dekaron je stara igra,no frend mi veli da su serveri stalno puni i da trgovina šiba ko luda.

 

No,sve je to kita naspram love koja se moze zaraditi drzanjem lopate u ruci i milovanjem mješalice za beton